Rimmel, Sheer Temptation (szminka)

Rimmel, Sheer Temptation (szminka)

Transparentna pomadka łącząca w sobie zalety szminki i połysk błyszczyka. Dostępna w kilkunastu kolorach, od różowych poprzez korale do brązów. Delikatnie się mieni, nawilża, pięknie pachnie arbuzem.

Cena: 24 zł

Apetyczny arbuzik

Udane połączenie szminki i błyszczyka, cudownie pachnące arbuzem. Duży wybór bardzo delikatnych i błyszczących kolorów. Szminka nawilża i pielęgnuje usta, dobrze sie rozprowadza. Średnio odporna na ścieranie. Bardzo podoba mi sie jej opakowanie.

Moja faworytka:)

Odkad kupilam sobie pierwsza szminke z tej kolekcji (w kolorze Seduce) stala sie ona moja niezawodna kolezanka:) Ladnie pachnie, nawilza, a kolory? Super! Opakowanie stanowczo wyroznia ja z tlumu tandetnych pomadek w filigranowych "otoczkach" - to jest prawie niezniszczalne, a jakie eleganckie:) Teraz mam taka czerwona (043 - Fantasize). Jest po prostu cudna:)

na 5+

Ładne, trwałe opakowanie. Delikatne, soczyste kolory. Śliczny, lekki połysk. Przyjemna konsystencja. Piękny, arbuzowy zapach. Świetnie koi spierzchniete wargi, odżywia i je nawilża-dziwne, bo to nie pomadka pielęgnacyjna-miła niespodzianka. Czego chcieć więcej? Może jedynie troszkę większej wydajności ;) ale pomimo tej małej wady jest świetna.

Ładna

Ładna szminka ma fajne kolorki i ładne fioletowe opakowanie daje fajny połysk i nawilża trzyma się długo 2-3 godzinki lecz póżniej kolorek blaknie

moja ulubiona

Właśnie takiej pomadki szukałam-połączenie pomadki i błyszczyka. Dobrze się rozprowadza i nawilża. Szkoda że jest tak nietrwała ale równomiernie schodzi i wcale tego nie widać. Sztyft trudno się wysuwa. Ale to i tak mój faworyt. Mój komentarz: ...

jest ok

Mam kolorek 122 który w opakowaniu wygląda na wściekły róż ale na ustach prezentuje się bardzo naturalnie, wzasadzie podkresla ich naturalny kolor. Świetnie nawilża, ładnie się błyszczy. Trochę ciężko wysuwa sie sztyft. W zasadzie wszystko w niej jest ok ale ja jakoś jej nie lubię, nie wiem czemu, ale to nie wpływa na moja ocenę.

słodziutka

Bardzo fajna. Posiada fajniutki połysk, chociaż to nie jest do końca super efekt mokrych ust, za co nie daje 5 gwiazdek. Nawilża i ma ładny zapach (arbuzowy). Ja mam kolorek 005 - taki różowiutki. Bardzo fajne opakowanie, które mi się strasznie podoba.

Fajniutka

Ja mam kolor,który wydaje się bardzo jaskrawy,ale na ustach taki nie jest.Szminka jest delikatna,nie ma takiego mocnego koloru.Ma świetny połysk i zapach(cudnusi!!).Ma świetną konsystencję,pielęgnuje usta i długo utrzymuje się na ustach.

fajna :)

Bardzo fajna szmineczka, latwo sie rozprowadza, slicznie nablyszcza usta, tylko ze niestety aby osiagnac taki efekt trzeba jej dosc duzo zuzyc, wiec nie jest wydajna ani trwala i za to odejmuje jedna gwiazdke. Ma SLIIIICZNY zapach, ktory jako jeden z niewielu czuc rowniez po nalozeniu na usta :) Ogolnie bardzo fajna transparentna szmineczka [mam numerek 005, w opakowaniu wygladala na bardzo intensywny roz, po nalozneiu na usta kolorku prawie nie widac ;)) tylko niestety jak juz mowilam nie jest ani wydajna ani trwala i za to odejmuje gwiazdencje ;)

świetna

Miałam najjaśniejszy, koralowy kolorek. Transparentna, choć kolory w opakowaniu wydawały się mocne, na ustach ich prawie nie widać. Miękka, dobrze, równomiernie się rozprowadza. Nadaje bardzo ładny, migotliwy połysk, ładnie wygląda na ustach. Ślicznie pachnie arbuzem. Niestety, nietrwała, ale zjada się rónomiernie. Nie wysusza, raczej nawilża. Wydajna. Bardzo podobała się też moim koleżankom.