Pollena-Malwa, Szampon do włosów normalnych i ze skłonnością do przetłuszczania się oraz łupieżu `Czarna rzepa`

Naturalny ekstrakt z czarnej rzepy, bogaty w witaminy i mikroelementy wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega przetłuszczaniu się, charakterystycznemu dla łupieżu. Włosy odzyskują zdrowy wygląd i połysk.

Świetny:)

Świetny:)
Plusy:
-prosty, krótki skład
-dobrze się pieni
-dokładnie oczyszcza
-zapobiegł u mnie wypadaniu włosów
-cena (2zł w promocji;P)

Odżywka po umyciu - wskazana.Szampon spełnił u mnie wszystkie wymagania jakie mam dla tego typu produktu:)
Polecam:)Używam tego produktu od:kilku m-cy

Przyjemny przeciętniaczek

Szampon dośc rzadki, ale w tej cenie nie ma się co cudów spodziewać. Ładnie oczyszcza włosy, moje przetłuszczające się kudełki były długo świeże. Ma paskudny, rzepiany zapach - jak to szampon z rzepy :brzydal:.

Używam tego produktu od:miesiąc

Zaskoczył mnie

Dobry szampon za śmiesznie niską cenę. Używam go co jakiś czas dla odmiany. Bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Ogranicza przetłuszczanie, włosy dłużej są świeże. Ma rzadką konsystencję i estetyczne opakowanie, pachnie jak to szampon z rzepy ;)
Konieczne jest użycie po nim odżywki na końcówki włosów, bo przesusza. Czy zwalcza łupież nie wiem, bo nie mam takiego problemu.
Ogólnie rzecz ujmując, wart polecenia.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

świetny

Bardzo dobry kosmetyk za śmieszną cenę 2,49 zł. Jestem fanką ziołowych szamponów, trochę ich już wypróbowałam i ten zaliczam do czołówki:)Jak to szampon bez silikonów niesamowicie oczyszcza włosy, pozostawia je błyszczące, ale także nieco wysusza włosy i je kołtuni i za to właśnie odejmuję jedną gwiazdkę. Szampon ma odpowiednią konsystencję, jest wydajny, ma praktyczną butelkę. Ma absolutnie świetny, wzmacniający wpływ na włosy, które nie wypadają dzięki niemu w dużych ilościach.Na pewno jeszcze go kupię!Używam tego produktu od: 3 tygodni

Niezły przeciętniak.

Mam mieszane uczucia. Na pewno jest słabszy od swojego aloesowego brata! O ile po aloesowym nie plątały mi się włosy w ogóle, tutaj zauważyłam lekkie plątanie, choć nie było to trudne do opanowania :) Jeśli chodzi o świeżość, to mam wrażenie, że też radził sobie gorzej, choć włosy myję codziennie i nie jestem w stanie stwierdzić, jak wyglądałoby to po dłuższym czasie. Niestety, elektryzują mi się po nim włosy, ALE nie wiem, czy nie jest to wina pogody. Także nie zrzucałabym na niego całej winy, choć mógł się przyczynić.
Za to z plusów: nie podrażnia, jest naprawdę bardzo łagodny, dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Dobrze się pieni, konsystencja fajna, dość rzadka, ale dzięki temu wszystko wydobędzie się z butelki. Poręczne opakowanie - można je odwrócić przy końcówce szamponu.

Zapach mi się nie podoba i dotyczy to całej serii. Ale nie wpływa on na moją ocenę, gdyż są różne gusta. A poza tym można się przyzwyczaić :)

kołtuni włosy

Lubię proste i naturalne kosmetyki, niestety ten szampon mnie zawiódł. Po pierwsze składem - SLS na czołowym miejscu, niewydajnością i tym, że takiego siana z włosów nie zrobił mi żaden inny szampon. Nie szkodził - to prawda, ale też nie pielęgnował w ogóle. Ot - czyścił włosy z zanieczyszczeń i za to dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Fajny

Bardzo fajny, solidny szampon. Jestem posiadaczka wlosow przetluszczajacych sie, sklonnych do wypadania i lupiezu, glowa czesto mnie swedzi. Ten szampon jest idealny do takich wlosow. Jedyny minus to "siano" na glowie po uzyciu ale troche odzywki i po sprawie:)

Używam tego produktu od:2008 rok
Ilość zużytych opakowań:okolo 5