Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Jest przeznaczona do zabezpieczania ust przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych: wiatru, mrozu i słońca. Zapobiega pękaniu i wysychaniu ust. Odżywia je, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Zawiera olej z wiesiołka.
Dostępna także w wersji z filtrami (faktor 12).

Skład: petrolatum, paraffinum liquidum, ricinus communis, cera alba, cera microcristalina, lanolin, paraffin oenothera paradoxa, isopropyl myritstate,
parfum theobroma cacao, tocopherol, propylparaben, bha.

Cena: ok. 4zł

dobra jakość

Wreszcie ktoś ją zgłosił :)Pomadka jest dobrej jakości, nawilża i natłuszcza skutecznie. Jedyna wada to fakt, ze sztyft mi się niestety złamał, trochę roztopił w kieszeni, a innym pomadkom nic takiego sie nie stsło.

super!!!

Wspaniale nawilża, natłuszcza, leczy spierzchniete usta. Ma śliczny zapach. Jest niedroga i wydajna. Godna polecenia :)Ilość zużytych opakowań: 2

Mój numer 2

Jest naprawde dobra, godna polecenia. Dobrze chroni i pielęgnuje usta. Używałam jej długo i byłam zachwycona. Teraz to mój numer dwa :), czasem do niej wracam, jest świetna. Ilość zużytych opakowań: koło 6