Lancome, Blush Subtil Gentle and Long-Lasting Powder Blusher

Lancome, Blush Subtil Gentle and Long-Lasting Powder Blusher

Prasowany róż nadający delikatny, subtelny wygląd. Bardzo wydajny, ponieważ zaledwie niewielka ilość różu wystarcza, by makijaż był precyzyjny, równomierny, idealnie podkreślony i trwały.

bardzo lubię

Bardzo dobry róż. Pięknie uwydatnia kości policzkowe a przy tym wygląda naprawdę naturalnie (odcień Brume Rose). Na plus zaliczam to że nie zawiera w sobie błyszczących drobinek, jest dobrze napigmentowany, wydajny oraz jak dla mnie wystarczająco trwały. Dodatkowo piękne opakowanie i dobry, mięciutki pędzelek choć ja i tak najczęściej używam do nakładania specjalnego pędzla do różu.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Uwielbiam

Uwielbiam ten roz-jest zdecydowanie moim faworytem:)Moj odcien to "plum elegante" przepiekny,dlugo trzyma sie na moich policzkach.Poreczne, eleganckie opakowanie z lusterkiem plus wygodny pedzelek:)Mam go juz od ponad roku i nic sie z nim nie dzieje.Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

nietrwały

Nie będę się rozpisywać na jego temat. Powiem tylko tyle, że jest mega nietrwały i żałuję, że go kupiłam.
Kolorystyka może i ciekawa, ale tylko w pudełeczku.
Nie polecam!

Używam tego produktu od:pol roku

bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego kosmetyku. Pędzelek jest bardzo dobrej jkaości, wygodnie i bezproblemowo nakłada się nim róż. W zależnosci od ilosci nałożonego kosmetyku, uzyskujemy różną intensywnosć barwy, a nakładanie kolejnych warst nie wpływa negatywnie na wygląd różu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Nie dla mnie

Zacznę od tego, że żle wybrałam, rozświetlający róż kompletnie nie nadaje sie do cery trądzikowej, mieszanej i z niedoskonałosciami, efekt niestety odwrotny od zamierzonego.Sam kolor coralowy cudny, ale róż jest zupełnie nie trwały, 3 godź i znika, do rózu clinique się nie umywa. Róż oddałam siostrze- jest zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca

Róż idealny

Obecnie używam odcienia 08 Brun Roche, wcześniej koloru Cappucine - oba ciepłe, wpadające w brąz. Róż ten nie sprawia żadnych kłopotów przy nakładaniu, można dowolnie dozować intensywność koloru przy pomocy bardzo dobrego załączonego pędzelka. Utrzymuje się na policzkach cały dzień bez poprawek! I pięknie modeluje twarz. Do tego jest niesłychanie wydajny. U mnie zagościł na stałe.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

genialny

Puder dostałam w prezencie. Przy każdym nałożeniu wydwał mi się coraz bardziej trwalszy przetrwał wszystkie otarcia i podpierania podczas wykładów;p
testowane przezemnie podkłady znikały na twarzy po całym dniu ale ten róz nawet przychodząc wieczorem do domu ciężko zmyć i to naprawde jest ogromny plus pozatym kolory też są piękne

Używam tego produktu od:12 miesięcy bez przerwy
Ilość zużytych opakowań:3/4 opakowania

dobry

Mogę mówić o tym różu w samych superlatywach - świetne naturalne kolory bez drobinek, śliczny zapach, ładne opakowanie z dużym lusterkiem, mały, ale poręczny pędzelek z włosia dobrej jakości, wielka wydajność... Jest jednak jedno ale - wydaje mi się, że krótko się trzyma, góra 5-6h. Wolałabym, żeby był trwalszy, ale i tak uważam, że to bardzo dobry kosmetyk :)

Używam tego produktu od: 4rech miesięcy

rewelacja

mam odcień: 02 (rose sable), 11 (brume rose) , 06(peche intense)

pięknie pachnie
eleganckie pudełeczko z lusterkiem i pędzelkiem cieszy oko
wystarczy niewielka ilość żeby nadać pożądany efekt-jest niesamowicie wydajny!

słowa producenta o subtelnym efekcie nie są tylko obiecankami, efekt jest naturalny , lekki. świeży

dość trwały, utrzymuje się długoUżywam tego produktu od:9mcy

bardzo dobry, ale...

Róż niewatpliwie dobry. Wystarczxy jedno pociagniecie pedzlem bardzo wydajny. Jak dla mnie zbyt duzo brokatu, w zimie na bladej buzce wygalda to troszke groteskowo. A kolorki wysmienite, no i ladnie pachnie. Ale za ta cene poszukam czegos jeszcze lepszego.

Używam tego produktu od:pol roku

swietny

Najlepszy roz jaki do tej pory mialam. Dostalam go w prezencie i zaraz po otworzeniu stwierdzilam ze ten kolor cappucine nie bedzi pasowal do mojej jasniutkiej cery. Jakze sie mylilam, wyglada po prostu swietnie jest delikatny, subtelny i dodaje uroku twarzy. Jak dla mnie nie mam minusow i zapowiada sie starczy na dlugo.

dobry choć nie rewelacja

Dobry róż i tyle. Dosyć trwały. Ma ładny kolorek bardzo ładnie komponujący się z moją lekko opaloną karnacją. Ma drobinki, choć na buzi nie są one widoczne. Jest dosyć wydajny. Dobrze się nakłada. Dobry jakościowo ale na średniej półce ma poważną konkurencję jeśli chodzi o jakość, odcienie itp ;) Aha jeszcze ma ładne, zgrabne opakowanie. W sam raz do torebki :)