Isana, Bodycreme Intensiv (Krem do ciała z 5% mocznikiem)

Isana, Bodycreme Intensiv (Krem do ciała z 5% mocznikiem)

Krem zawiera mocznik, witaminę E i oliwę i jest idealny do pielęgnacji bardzo suchej skóry. Intensywnie wygładza, nawilża i regeneruje.

UWIELBIAM UWIELBIAM I JESZCZE RAZ UWIELBIAM !

Naprawdę mało który balsam, krem czy masło jest w stanie nawilżyć moja naprawdę suchą skórę. Ten krem poradził sobie z tym problemem znakomicie.

Plusy
- działanie ( bardzo dobre nawilżenie naprawdę suche skóry)
- cena
- opakowanie

Minusy
- zapach, który mi osobiście nie przypadł do gustu

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

najlepszy z tej półki cenowej.

Zakupiłam skuszona wyprzedażą- zapłaciłam chyba 2,49.

Krem ma dość gęstą konsystencję, doskonale się wchłania i pielęgnuje mi przesuszoną mrozem skórę dłoni oraz nogi.
Po wchłonięciu nie zostawia tłustej czy klejącej warstwy- plus jeśli ktoś używa go jako krem do rąk (nie będziemy wszystkiego tłuścić po użyciu, co jest bardzo irytujące).
Zmiękcza skórę, regeneruje i trochę ratuje przed niszczycielskim działaniem mrozu.

Zapach kosmetyczny, delikatny, ładny, nie narzuca się.
Kolor biały.

Wydajność: miesiąc stosowania, codziennie jako krem do rąk (co najmniej 3xdziennie) + do smarowania nóg i stóp. Myślę, że to dobry wynik jak na 150 ml i ciągłe użytkowanie.

Używam tego produktu od: około miesiąca,
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, 150ml.

Kiedyś na pewno do niego powrócę.

Szukałam czegoś dobrego do nawilżenia mojej bardzo suchej skóry, borykającej sie z rogowaceniem okołomieszkowym. Zachęcił mnie mocznik w składzie i pozytywne opinie na wizazu. Stosowałam go przez ponad 1,5 miesiąca, codziennie po kapieli, zdarzało sie również rano. Skórę nawilzal ale nie tak jakbym potrzebowala. Rogowacenie nie zlikwidował :( Zapach ma dziwny, nie umiem go sprecyzowac aczkolwiek w ogóle mi nie przeszkadzał :) Kupię go na pewno, kiedy moja skóra będzie w lepszej kondycji, jest dobrym rozwiązaniem dla osób ze skórą lekko przesuszoną i to za niewielką cene :)

Używam tego produktu od: 1.5 msc
Ilość zużytych opakowań: 2całe

Beznadziejny

Po konsystencji na pewno nie określiłabym tego mianem kremu, a raczej jakiejś gumy do włosów. Nie można nabrać większej ilości bo palce się ślizgają po tym \'czymś\'.

Zapach nie ciekawy, niby nie jest intensywny, ale kojarzy się z tanimi kremami, od początku nie przypadł mi do gustu.

Nie mogę też wypowiedzieć się pozytywnie na temat jego działania. Od początku smaruję nim tylko dłonie i stopy i nie widzę żadnych efektów. Pogorszyć też nie pogorszył, ale w okresie zimowym, wiosennym borykam się z problemami suchych dłoni i niestety sobie w ogóle z tym nie poradził.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzo dobry nawilżacz

Krem kupiłam za ok. 3.50 i sama nie wiem czy nie zrobić zapasów bo krem jest wycofywany z rossmanów.
Krem całkiem dobrze nawilża. Nie tylko powierzchniowo ale i dogłębnie nie jest może to nawilżenie idealne dla suchej skóry ale jednak całkiem dobre.
Krem ma całkiem lekką konsystencje. Po różnych opiniach spodziewałam się bardziej masła niż kremu. Krem łatwo się aplikuje, dobrze rozsmarowuje, nie bieli skóry. Zostawia lekką warstwę ochronną jednak nie jest aż tak bardzo wyczuwalna.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Bardzo dobry, ale nie najlepszy

Kupiłam go z myślą o mojej suchej skórze i miał być głównym balsamem. Niestety, nie do końca się sprawdził. Jest naprawdę przyzwoity ale tylko wtedy gdy moja skóra jest delikatnie sucha na przesuszoną mocno skórę już nie zadziała. Natomiast idealnie sprawdził się w roku kremu do stóp na popękane pięty!

+cena
+idealne serum na zniszczone pięty
+dobrze nawilża
+dostępność

-za mała skuteczność jak na krem z mocznikiem
-długo się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Ciężko powiedzieć

Nie wiem co sądzić o tym kremie do ciała. Nie powiem cena jest korzystna i jest dostępny w rossmannie, aczkolwiek chyba słabo nawilża. Niby skóra jest po nim miękka i nawilżona, ale na drugi dzień jest już tak samo sucha jak wcześniej. Fajny do rąk w domu, bo natłuszcza, ale więcej go raczej nie kupię. Ciężko się go wydobywa z pojemniczka, ma tępą konsystencję.

Na pewno nie intensywny

Krem kupiłam we wrześniowej promocji z myślą o dłoniach. Nie chciałam tubki, bo wolę słoiczek a składy te dwa produkty serii Urea mają prawie identyczne. Ten wychodził też lepiej cenowo.

Jako nawilżacz dłoni się nie sprawdził. Nie zlikwidował suchych skórek, nie wzmocnił paznokci, no nic nie zrobił... Przestałam stosować go do rąk i zaczęłam smarować nogi. Plusem produktu na pewno jest jego zapach. Nienachalny, niedrażniący, słaby. Konsystencja - gęsta, zbita, kosmetyk wchłania się jednak błyskawicznie nie pozostawiając żadnej nieprzyjemnej warstwy. Po kompleksowym smarowaniu nóg bolą jednak opuszki palców...

Produktu tego na pewno nie nazwałabym intensywnym. Do dłoni nie sprawdził się całkowicie, skórę nóg nawilżał dobrze, ale trzeba było kilka dni aby doprowadzić je do stanu normalnego. Skład obiecujący a tu klapa... Normalnie dałabym mu 4 gwiazdki, ale za robienie konsumentów "w konia" dostaje 3,5.

Polecam poszukiwaczkom dobrych składów. Osobom z cerą suchą, problematyczną lub poszukującym expresowych rezultatów - odradzam.

Używam tego produktu od: 11/2012-01/2013
Ilość zużytych opakowań: 1 x słoik

Nie umiem bez niego żyć :D

Mój KWC do pielęgnacji dłoni. Świetnie nawilża, duża pojemność i niska cena. Po umyciu rąk skóra woła pić i dzięki niemu mam spokój z nawilżeniem skóry aż do następnego mycia. Bardzo ładny, delikatny zapach, treściwa konsystencja masła, solidne opakowanie. Nie szukam już innego, to jest mój ideał i muszę mieć zapas gdy aktualne opakowanie zaczyna mi się kończyć, bo nie wyobrażam sobie choćby jednego dnia bez niego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam już, 2 lata? ogółem długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry

Kupiłam ze względu na dobry (choć nie do końca neutralny skład). Krem bardzo dobrze nawilża. Wchłania się stosunkowo szybko jak na tak bogaty skład. Zapach jest przyjemny ale bez efektu wow. Jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość by pielęgnować nim wybrane partie. Doskonale nadaje się do wszystkich nefralgicznych części naszego ciała: kolana, łokcie, łydki, stopy, dłonie. Na lato może być za ciężki, na zimę jednak bardzo dobry

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Bardzo dobry!

Kupiłam ten balsam ze względu na skład, a w szczególności na mocznik, o którym słyszałam same pozytywy. Nie zawiodłam się :)

+intensywnie i natychmiastowo nawilża,
+przyjemna konsystencja,
+wydajny,
+mega niska cena (chyba z 4-5zl zapłaciłam),

Na pewno warty zakupu, tym bardziej ze nic nie stracimy, a wiele można zyskać :)

genialny!

Główną zaleta tego balsamu jest to, że naprawdę nawilża! odkad go uzywam, moje lydki po depilacji nie sa wysuszone, zniknely tez czerwone kropki i podraznienia.
jest gesty, ma nieco tepawą konsystencję, ale szybko sie wchlania. zapach jest delikatny, bardzo wygodne opakowanie - słoiczek. gorąco polecam, zwlaszcza, ze jest bardzo tani :)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy,
Ilość zużytych opakowań: jedno.