Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint, Owocowy podkład rozświetlający (stara wersja)

Bourjois rozświetlający, owocowy podkład Healthy mix zapewnia promienny wygląd i wspaniały blask, który będzie utrzymywał się na skórze przez 16 godzin.
Delikatna i kremowa formuła podkładu subtelnie integruje się ze skórą, dzięki temu efekt makijażu jest bardzo naturalny.
Podkład nadaje się do każdego typu skóry. Oferuje jednorodny makijaż i pół-matowe wykończenie, które zapewnia cerze świeży, naturalny wygląd.
Podkład zawiera wyciąg z moreli, imbiru, jabłek i melonów. Kompozycja ta tworzy delikatną aurę, która pozostawia na skórze trwały, piękny zapach, na który składają się: koktajl z owoców, następnie bukiet kwiatów i na końcu białe piżmo i szlachetne drzewa.

Lekki przyjemny podkład łagodnie rozświetlający

Bourjois Healthy Mix to naprawdę ciekawy podkład, który pomimo wad zdobył moje serce na tyle, żebym kupiła pełnowymiarowe opakowanie do kufra. Lubię malować nim siebie jak i klientki.
Muszę mieć zawsze w kufrze 2-3 podkłady średniopółkowe i konsekwentnie szukam tych, które spełniają moje kryteria. Ten jest na tyle dobry, że zostanie dłużej

Na ten moment posiadam odcień 51 końcówkę starej wersji i nową też. Jest to najjaśniejszy kolor - owszem naprawde jest jasny choć od razu zaznacze, że znam jaśniejsze kolory od tego :) świetne są w nim kolory, mój 51 nie ma żadnych beznadziejnych różowych tonów. Jest jasny, lekko żółtawy, daje efekt zdrowej skóry. Myslę, że z czasem dokupie ciemny kolor (dla klientek) i żeby latem mieszać z jasnym.

Podkład pięknie ujednolica moją skórę i obłędnie pachnie. Czuć, że ma w sobie wyciągi z owoców. Rano uprzyjemnia to użytkowanie. Kolejną ważną zaletą, jest to, że nie uwidacznia moich porów, jednak tu się przyczepię - nie ukrywa ich a mam podkład idealny, który to robi ;)

Jest dość gęsty taki lekko kremowy daje lekko rozśwetlające wykończenie i oczywiście rożswietla trójwymiarem a nie tandetnymi drobinkami.

Cera jest gładka promienna pełna życia nawet po zarwanej nocy... JEDNAK JEGO WADĄ JEST TO, ŻE NIE TRZYMA SIE NA SKÓRACH MIESZANO TŁUSTYCH.

Podobnie jak w Wake me up poprawki robiłam 3 razy bibułką. Strefa T zaczyna się świecić już po dwóch godzinach i wtedy musze lekko dotknąć bibułką do nosa i brody.

Nie trwa cały dzień na buzi. Gdybym chciała iść na imprezę musiałabym go zmyć i nałożyć na nowo.

Jednak efekt tego podkładu, jego lekkość, efekt zdrowej jędrnej skóry powoduje, że wciąż go używam zwłaszcza teraz kiedy zrobiło się cieplej i po prostu zawsze mam przy sobie bibułki matujące.

Gdy wiem że od rana do bardzo późnego wieczora nie będzie mnie w domu używam po prostu innego podkładu.

Z tych ze średniej półki jeden z lepszych i ostatecznie daję 3.5 gwiazdki. Mam jednak inny typ :)

Polecam :)

Produkt ma przede wszystkim wyśmienity zapach :D
Ma lekką, nawilżającą konsystencję. Pół gwiazdki odjęłam za krycie, które jak dla mnie mogłoby być nieco lepsze. Produkt stosuje głównie w okresie letnim, ponieważ jest to lekki podkład. Za to w okresie jesienno-zimowym mieszam go z podkładem intensywnie kryjącym tej samej firmy - Flower Perfection. Zdecydowanie polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

IDEAŁ

Podkład rozświetlający, dający naturalny efekt jak dla mnie idealny na lato jak i zimę. Po wycofaniu go dalej szukam zamiennika ale żaden nie dorasta mu do pięt :(
Efekt rozświetlonej buzi, nie widać go na twarzy. Podkład dla osób które nie posiadają z większych problemów z cerą.

Używam tego produktu od: Bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: Niezliczona ilość

Nie dla problematycznej cery

Kupiłam go wraz z Bourjois 123 i sprzedałam w połowie opakowania (czego żałuję, bo sprawdzał się nieźle jako korektor pod oczy:). Miałam kolorek 51, czyli jasny, żółtawy kolor bez odrobiny różu (uff, co za ulga). Idealny dla bladolicych.

Spisywał się, a i owszem, czasami. Jest lekki. Daje efekt make-up no make-up i delikatnie rozświetla cerę, ale jest to na tyle subtelny efekt, że nawet na skórze tłustej nie prezentuje się to źle. Bardzo dobrze się rozprowadza. Nie zasycha tak szybko jak Bourjois 123. Pachnie przyjemnie, kwiatowo, świeżo. Krycie oceniłabym na średnie (osób z większymi niedoskonałościami i kapryśną cera nie zadowoli). Wykończenie jest takie, hmm...satynowe. Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Jeśli nie macie nic do ukrycia, lub tylko niewielkie mankamenty, to efekt naprawdę wam się spodoba. Oczywiście nie matuje. Przy tłustej cerze trzeba go przypudrować. Ja takową posiadam i niestety zauważyłam również, że dość szybko znika z twarzy. Nie spływa, ale schodzi, co przy mojej cerze całkowicie go dyskwalifikuje. 3-4h to jednak za mało. Opakowanie na plus (można rzucać nim o ziemię i nic się nie stanie. :) Wygodna, niezacinająca się pompka. Z wydajnością jest średnio. Na pewno gorzej niż z Bourjois 123. Wracając jeszcze do kolorku - nie utlenia się, nie ciemniejsze jak to ma w zwyczaju 123.

+ma ładny, kwiatowy zapach
+nie ciemnieje
+subtelnie rozświetla cerę

-średnie krycie
-jest średnio wydajny
-5h przy tłustej cerze to maksymalnie, przy czym po tym czasie wyglądamy, jakbyśmy na twarzy miały makijaż z zeszłonocnej imprezy

Uważam, że dla sucholicych i dziewczyn z cera normalną, które nie mają zbyt wiele do ukrycia będzie świetny. Szczególnie, jeśli zależy wam na naturalnym efekcie. :)

Ilość zużytych opakowań: nieco ponad połowa z 30ml

Najlepszy :)

Zachęcona opiniami na wiżazu stałam sie posiadaczka tego oto podkładu :) I to byl strzał w 10-tkę :)
Moge stwierdzic ze jak narazie jest najlepszym jakiego uzywalam ;) Nie podkresla suchych skorek,dosyc dlugo utrzymuje mat,ładnie wyglada na buzi.
Kolor 51 jaki posiadam jest jasny ale moglby być ciut jasniejszy bo nie jest idealnie dopasowany do mojej bladej szyji ale jezeli po nalozeniu podkladu uzyje puder matujacy rimmel stay mate transparentny ,ktory tez polecam ;) rozjasnia mi troche ten podklad i wszystko wyglada naturalnie.

Sam podklad jest lekki ,krycie ma srednie .nie czuc go na twarzy,mysle idealny na wiosne/lato choc ja uzywam go tez na jesien i zime ,nie mam raczej problemow ze skora tradzik,blizny,przebarwienia.
polecam do skory mieszanej ,normalnej i tlustej.
Dalam mojej szwagierce na wyprobowanie próbke tak zachwalanego przeze mnie podkladu ,jest ona posiadaczka skory suchej i niestety nie sprawdzil sie u niej jeszcze bardziej wysuszyl jej skore.

Zapach ma delikatny owocowy ,przyjemny :)

z czystym sumieniem polecam wlasnie te STARA wersje tego podkladu ktora mozna nabyc na allegro po przystepnej cenie :) podobno nowa wersja juz nie jest taka dobra.

IDEALNY

Najlepszy fluid jaki kiedykolwiek miałam. Od momentu kiedy zaczęłam mieć problemu z z twarzą (trądzik, ale w miarę łagodny kilka krostek w okolicach ust i na czole). Testowałam wiele podkładów, niektóre też były dobre, ale zapychacze!

Widzę same plusy:
- dobrze kryje
- ślicznie dopasowuje się i rozświetla skórę
- brak efektu maski
- piękny zapach
- długo utrzymuje się na twarzy
- bardzo, bardzo wydajny

Używam go od wakacji, mam wersję z pompką i na pewno do wakacji jeszcze mi wystarczy albo i dłużej.
Długo zastanawiałam się czy cena tego fluidu jest adekwatna do jego jakości. JEST!
Nie jest szkoda wydać 50-60 zł na ten fluid, bo starcza na około roku.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesięcy

Great Glow

Idealny podkład szkoda, że jego nowa werjsja nie jest tak dobra.

Łatwo się rozprowadza
Srednio kryje
Nie tworzy maski
Idealnie wtapia się w skóre
Dodaje naturalnego blasku
Jest lekki
Utrzymuję się do 10gdz
Nie zapycha porów

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Polecam!

Plusy:
-całkiem dobre krycie
-ładnie rozświetla skóre
-piekny zapach
-dość dobre krycie
-nie tworzy efektu maski
-długo się utrzymuje na twarzy
-wydajny

Minusy:
-kolorystyka, brakuje mi odcienia jaśniejszego od 51

Używam tego produktu od: rok

Okropny!

Niestety podkład mi nie posłużył. Jak dla mnie same minusy:

- strasznie się zciera, wystarczy lekko dotknąć twarzy i wszystko zostaje na palcach albo na ubraniu
- twarz świeci się jak bombka
- zapycha! wystarczy jedno nałożenie a wieczorem tego samego dnia mogę liczyć na twarzy powstałe grudki i wypryski
- podkreśla suche skórki
- roluje się

Używam tego produktu od: tygodnia

uwielbiam

Dałabym KWC jednak szukam czegos jeszcze lepszego, Blizej mi do krycia Revlona Colorstay.
Ten podklad jest super, ma srednie krycie, po 3 godzinach sie juz swiece, ale z drobnymi poprawkami swietnie sobie radzi na codzien. Ma bardzo przyjemny owocowy zapach i jest lekki, czuje ze mi nie szkodzi. Uzywam go juz od kilku lat z przerwami i zawsze jakos do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ulubiony

Podkład mam od niedawna,chociaż przyznam że już długo zastanawiałam się nad jego kupnem,ale zawsze wybierałam swój sprawdzony revlon. Żałuje, że tak pózno sie na niego zdecydowałam.Do rzeczy podkład jest lekki,a przy tym bardzo dobrze kryje,cera wygląda na zdrową i wypoczętą,utrzymuje się na buzi 8h,nie zapychacena adekwatna do jakości naprawdę moge go polecić dodam że mam cere mieszaną,i wygląda i sprawuje sie na niej bardzo dobrze.

Niemal doskonały

Nawet nie wiem od jak dawna używam tego podkładu. Kilka razy próbowałam go zmienić, zastąpić innym, ale po wielu porażkach ciągle wracam i chyba przy nim zostanę.

Plusy:
+ wystarczająco dobre krycie - zakrywa wszystko (oprócz cieni pod oczami), przez 10h jest na twarzy (utrwalam go zawsze pudrem)
+ piękne rozjaśnienie - skóra nabiera życia, takiej jasności
+ nie powoduje efektu maski
+ nie roluje się
+ pięknie pachnie
+ jest lekki, nie czuć go na twarzy, nie powoduje uczucia ściągnięcia
+ szeroka paleta kolorów, ja używam nr 51, najjaśniejszego

Minusy:
- nie zakrywa wystarczająco cieni pod oczami (ale tego chyba nic nie zakryje :) )
- czasami szybciej schodzi ze strefy T niż z reszty twarzy - może to wynika z tego, że tu częściej dotykam twarzy...
- na zimę jest dla mnie ciut za ciemny
- mógłby mieć jeszcze o jeden ton jaśniejszy odcień.

Ogólnie jeśli szukasz jasnego, lekkiego, ale kryjącego i delikatnie rozświetlającego podkładu, to ten jest w sam raz. Chyba łączy w sobie wszystko, czego poszukuję w dobrym podkładzie.,

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: sześć