Ziaja, Kozie Mleko, Masło do ciała

Ziaja, Kozie Mleko, Masło do ciała

Uzupełnia niedobory lipidów. Regeneruje naturalną barierę ochronną.
Wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku. Zawiera kompleks składników koziego mleka, kwasy omega 3 i omega 6, olej oliwkowy oraz witaminę E.

balsamy
nawilżające
bez parabenów, zapachowa
w słoiku
bogate
masło

fantastyczne

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i cieszę się, że mogę je kupić bez problemu za granicą. Na początku byłam sceptycznie nastawiona-no bo jak może pachnieć kozie mleko ;) Opakowanie typowe dla maseł ziajowych-poręczne, dobrze się zamyka/otwiera. Byłam zaskoczona konsystencją-dość "puchata", lekka-nie nazwałabym tego kosmetyku "masłem". Oczarował mnie zapach-nie ma nic wspólnego z kozą ani tym bardziej jej mlekiem ;) ale jest subtelny, delikatny, baaardzo przyjemny. Sam produkt przyjemnie się rozprowadza, dobrze i szybko wchłania, nie maże się, pozostawia skórę nawilżoną i z lekkim filmem ale nie jest to lepkość tylko gładka, odżywiona skóra (uwielbiam to uczucie). Ten kosmetyk wyraźnie poprawił stan mojej skóry-nie tylko nawilżył ale też uczynił ją bardziej jędrną, napiętą? Sama nie wiem jak to opisać ale skóra jest przyjemna w dotyku, widać, że w dobrej kondycji. Na minus słaba wydajność produktu-słoik starczył mi na 2 tygodnie. Jak pisałam, kosmetyk, nie jest "zbity" jak typowe masła więc zużyłam go szybko...ale na pewno kupię następne opakowania.

Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo dobre!

Kupiłam od razu, kiedy tylko pojawiło się na rynku. I nie żałuję, bo to jeden z tych kosmetyków do których na pewno będę wracać. Masło ma kojący, mleczny zapach, przełamany przyjemną kremową nutą. Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawia delikatną satynową powłoczkę (nie jest tłusta, ani lepka). Smaruję się zazwyczaj po wieczornej kąpieli, więc efekty zwykle mogę obserwować rano ;) Skóra jest wygładzona, delikatna w dotyku, nawilżona. Do bardzo suchej skóry najprawdopodobniej będzie za słabe, ale do codziennej pielęgnacji zadbanej skóry jest GENIALNE. :love: To masło sprawia, że dbanie o skórę staje się prawdziwą przyjemnością. :D

super

Jestem naprawdę zadowolona. Masło ładnie się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawia skórę jedwabiście gładką i miłą w dotyku.
Co więcej zauważyłam że po kilkutygodniowym regularnym stosowaniu stan mojej skóry się poprawił.
Minus za średnią wydajność.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Mleczny, kojący zapach...

Bardzo przyjemny produkt :ehem: Kupiłam go w promocji z kremowym mydłem pod prysznic z tej samej linii. Samo masło jest chyba słabo dostępne, jeszcze go nie widziałam w żadnym sklepie... :(
+ ma konsystencję gęstego kremu niż masła (inne masła Ziai są bardziej maślane ;) ) przez co jest znacznie lżejsze niż np. waniliowe
+ dobrze się wchłania, dość szybko
+ wymienione powyżej cechy powodują, że masło będzie dobre na lato - zimą wolę jednak cięższe masła, które lepiej radzą sobie z przesuszoną skórą
+ dobrze nawilża skórę bezproblemową - ze skórą mocno wysuszoną może nie dać sobie rady
+ dobrze wygładza i nieźle odżywia (mam skórę normalną)
+ ma cuuudowny zapach!!! :ehem: - przypomina mi Dove :-p - jest wyczuwalny nawet pod koniec dnia, chociaż nie tak intensywny (ale to normalne, że zapach traci na intensywności)
+ bardzo estetyczne opakowanie, i praktyczne

- jedyną wadą jest mała wydajność masła, bo już mi się kończy :( (przy używaniu co drugi dzień na całe ciało)

Aha, i rzeczywiście zapach masła Kozie mleko jakoś dziwnie kojarzy mi się z mlekiem... :rolleyes: Siła sugestii? :confused:

Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu :-p