Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Sculpting Powder (Podkład modelujący)

Podkład w kompakcie o niezwykłych właściwościach - dzięki swej lekkiej formule, opartej na mineralizowanej wodzie,daje efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Łączy w sobie harmonię trzech pięknych, naturalnych odcieni, które mogą być używane oddzielnie aby wygładzić, podkreślić kontury i rozświetlić odpowiednie części twarzy, nadając jej niezwykle dopracowany efekt - profesjonalnego makijażu lub mieszamy kolory aby po nałożeniu skóra twarzy nabrała ślicznego, zdrowego blasku i promieniowała zdrowiem i świeżością.
Po nałożeniu uzyskujemy bardzo naturalny, satynowy efekt. Dzięki mieszaniu kolorów, możemy dobrać barwę makijażu jaki nam będzie pasował w danym momencie, wybierając pomiędzy mocniejszym lub bardziej naturalnym efektem.
Możemy oddzielnie używać kolorów aby rozświetlić niektóre miejsca, poprawić lub podkreślić kontury, uzyskując wyjątkowo dopracowany makijaż.
Dostepny w 4 odcieniach kolorystycznych.

Cena: 200zł
/bw/

Jednak rozczarowanie!

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji zdecydowałam sie na zakup kompaktu, posiadam kolor 033, zastanawialam się równiez nad fluidem tej serii. rozczarowanie ponieważ: uwidacznia pory, twarz wygląda jakby została obsypana mąką, bardzo kruszy się podczas nakładania na pędzel, nie polecam mieszania kolorów, skóra wygląda w tedy na pomarańczową,krycie średnie,rozświetlacz nie daje żadnego efektu, obawiam się że będzie mało wydajny. Jednakże ma też zalety : ładnie matuje,pomimo że mam skórę mieszaną, tłustą w strefie T. Ładny gadżet i tyle, jednakże za takie pieniądze - słaby. Będę używać tego kompaktu przez lato, następnie zastanawiam się się nad fluidem dior nude, lub nad clinique z formułą beztłuszczową.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

nic specjalnego

Jestem w stanie uzywac, ale specjalnej radosci mi to nie sprawia ;) Najciekawszy jest pomysł - i wygląd. taka sliczna zabaweczka, a ja uwielbiam kosmetyki( i ciuchy) cieniowane...Potem jest juz gorzej...Dla mnie mieszanie wszystkich 3 odcieni odpada - kompakt( numer 32) nadał mi wygląd mulatki :( Musiałm sie zmywac, bo to nie była opalenizna, a cos nienaturalnego. Zatem uzywam najjasniejszego koloru, ciemniejszy po zmieszaniu z nim moze ewentualnie słuzyc do modelowania twarzy, ale tu łatwo przesadzic. rozowy od biedy pojdzie na policzki, ale klasycznego rozu nie zastapi...
Podkłąd nie kryje niczego, wyrównuje tylko karnacje. Nie rozswietla. niby to zaden problem, bo mam cere ok, ale z podkładem mi sie nie kojarzy. w dodatku sypie mi sie spod pedzelka, gdy ostroznie jezdze po najasniejszym pasku...
Podsumowujac - szybciej i wygodniej nałoze diorskin nude mineral sypki, a efekt koncowy jest lepszy. Albo almost powder clinique ...Ten kompakt...to taki gadzet dla mnie, dziwadełko...;)

Boski!

Gdy tylko przeczytałam recenzje pobiegłam do Sephory i kupiłam kompakt. Mam pięknie dobrany odcień 032,brzoskwiniowy, pięknie stopił się z kolorem mojej jasnej cery. Wygląda niesamowicie naturalnie, wytrzymuje na buzi cały dzień pomimo, że mam tłustą cerę. Zbędne są nawet bibułki matujące z którymi nie rozstawałam się wcześniej. Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:-

Dobry

Zakupiłam kompakt po komentarzach o tym produkcie (kolor 020 Nude).
Oczywiście jak wszystko, kompakt ma swoje plusy i minusy.
Raczej nie zgadzam się z recenzją poprzedniczki.
Dla mnie nałożony sam, bez fluidu nie wygląda tak rewelacyjnie, gdyż buzia wygląda za blado, trochę nienaturalnie. Zatem zawsze nakładam chociaż odrobine fluidu "pod spód".
Z tymi skórkami też się nie zgodze. Podkreśla je, nie ma co. U mnie akurat czyni to przy skórkach wokół nosa.
Z całodniową wytrzymałością też się nie zgodze, trzeba robic poprawki i odrobinę się świeci (cera mieszana).
Ale faktycznie, nałożony jako puder czyni buzię nieskazitelną, gładką i promienną-ale tylko w takiej kombinacji. Make-up trzyma się wtedy stosunkowo długo.
Wydajny.
Nadaje się do poprawek i współgra niemal z każdym fluidem. Wspaniały pomysł z potrójną kombinacją -rozświetlacz, róż/brązer i podkład.
Trochę kolorystyka uboga, kolor 020 bardzo jasny, chyba za bardzo a 033 już ciemny.

Ale warto kupić.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

porządny kompakt

Dość ciekawy kompakt, jakikolwiek do tej pory miałam.
Po nałożeniu buzia wygląda naprawdę ładnie i świeżo.. Jaśnieje jakimś wewnętrznym blaskiem i jednocześnie jest doskonale zmatowiona, ale nie płaska.
Dla cery mieszanej jest w porządku - nałożony rano trzyma się w sumie cały dzień. Nie powoduje brzydkiego świecenia buzi, ani nie spływa. Nie podkreślił skórek, ani nie wysuszył. Za to dobrze nawilża.
Krycie jak na kompakt mineralny ma naprawdę rewelacyjne!

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Trafiony zakup

Daje 4 gwiazdki poniewaz uważam że za tę cenę trwałość powinna byc lepsza, choć i tak jest dobra. Opakowanie średnio mi sie poodba - jest bardzo masywne, ale musi byc miejsce na pędzel.
Jesli chodzi o sam puder jest rewelacyjny - nie spodziewałam sie az takiego krycia. Jednak mimo krycia - rownież rozswietla - twarz nie jest plaska. Mozna nakladac mieszajac kolory razem lub kazdy z osobna. Mimo że mam jasna cere najjaśniejszy odcień wydał mi sie za rozowy i kupilam drugi z kolei, nadaje bardzo ładny kolor buzi. Póki co wydajny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Cudowny biszkopcik!

Zglosilam, a wiec oceniam.
Uzywam tego cuda juz od 2 miesiecy i z kazdym dniem moj zachwyt nad tym podkladem rosnie. Mimo, ze jest to podklad w kamieniu, naprawde rewelacyjnie kryje drobne niedoskonalosci i rozszerzone pory, sprawiajac wrazenie, ze w zasadzie nie ma sie podkladu na twarzy. Pozostawia twarz jednolita, wygladzona, zdrowa i lekko rozswietlona. Mi taki efekt bardzo odpowiada.
Preferuje nakladanie "paskowe": gorny pod oczy, dolny na cala twarz, a srodkowym modeluje policzki, tak jak brazerem. Wtedy jest moim zdaniem lepszy efekt: makijaz jest jakby bardziej "dopieszczony". Wbrew pozorom ta forma nakladania nie zabiera wcale wiecej czasu, bo podklad naklada sie naprawde ekspresowo i bezproblemowo. Dla "spieszacych sie" opcja mieszania wszystkich kolorow rowniez powinna sie sprawdzic.

Podklad ma aksamitna konsystencje, jest bardzo delikatny i drobno zmielony. Nie uczula i nie podraznia. Mojej mieszanej cery nie wysusza, a nawet wiecej: sprawia, ze przez caly dzien nie swiece sie nawet przez minute. Po prostu rewelacja. Tego sie nie spodziewalam. Trzyma sie caly dzien nie naruszony. Jak dla mnie idealny na wiosne/jesien. Zima moze byc za slaby. Nakladam go duzym pedzlem z naturalnego wlosia Estee Lauder. "Paski" wbrew pozorom nie sa cienkie i mozna swobodnie lawirowac miedzy nimi pedzelkiem.

Cudowny produkt, chyba jeden z najlepszych kosmetykow Diora jakich uzywalam. Polecam goraco!

Używam tego produktu od: 2 miesiace