Tangle Teezer, Professional Detangling Brush (stara wersja) (Szczotka do włosów)

Rewolucyjna szczotka Tangle Teezer delikatnie i bez wysiłku pozbywa się splątanych włosów w mgnieniu oka, bez bólu. Tangle Teezer posiada unikalne zaprojektowane zęby flex,ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów.Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, przedłużanych włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia "ciągnięcia" podczas rozczesywania.
Tangle Teezer jest idealna do masażu skóry głowy, stymulując przyjemne doznania, zwłaszcza dla osób noszących przedłużane włosy. Zapewnia komfort noszenia i utrzymywania niesplątanych włosów przez cały dzień.

Bezkonkurencyjny

Zakupilam go niecałe 2 lata temu i pokochaliśmy się od razu. Wygładza włosy, dokładnie je rozczesuje i nie ciągnie, czesanie jest przyjemnością, dopóki... nie zaczynam czesać od skóry glowy, to już nie jest tak przyjemne, ale do przeżycia i za to jak równiez za wyrywanie dużej ilości włosów, chociaż producent obiecuje coś innego, odejmuję tylko pół gwiazdki, gdyż zalety przyćmiewają wady w bardzo dużym stopniu. Ogólnie jest szał, polecam z czystym serduszkiem, myślę, że to związek długoterminowy związek :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

REWELACJA!

Kupiłam bez przekonania. |Po wypróbowaniu w domu zaraz na drugi dzień pobiegłam po mniejszą wersję szczotki do torebki, piękna złoto- czarna. Idealnie rozczesuje moje grube i ciężkie włosy. Nie wyrywa włosów i super masuje się nią głowę. Jedyną wadą jest, że średnio raz na tydzień przy czesaniu wypada czy raczej wyślizguje mi się z ręki i z wielkim hukiem ląduje na płytkach. Co dziwne a jednocześnie co się chwali po tylu upadkach jest w całości. Na pewno nie wrócę do innych szczotek czy grzebieni.

Ilość zużytych opakowań: 2 szczotki

Mój Ci on ! ;)

Swój egzemplarz posiadam od trzech lat i obchodzę się z nim jak z jajkiem, dlatego nawet jedna igiełka w szczotce nie ucierpiała przez te lata użytkowania. :) To była na prawde dobra inwestycja, choć uważam, że cena jest trochę przesadzona jak na kawałek plastiku. Nie elektryzuje włosów, pięknie je rozczesuje, nie wyrywa. Próbowałam wrócić do zwykłych szczotek, grzebieni... Niestety nic tak nie wygładza moich włosów jak ta śmieszna szczotka. ;)
Podejrzewam, że u osób z kręconymi, bujnymi lub gęstymi włosami niekoniecznie się sprawdzi, gdyż szczotka ma bardzo krótkie igiełki.

najlepsza

Trafiony prezent świąteczny. Kolor fioletowo- różowy.
Używam jej ok. tygodnia i po codziennym stosowaniu wyciągnęłam następujące wnioski:
- delikatna dla włosów
- po jej użyciu włosy mniej się elektryzują
- wygodna w użyciu
- bezproblemowe czyszczenie
- przy mokrych włosach- niezawodna

Ogólnie: pierwsza i na pewno nie ostatnia. Tylko ta cena ( to na minus).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepsza szczotka jaką kiedykolwiek miałam!

Kupiłam zachęcona opiniami innych i nie żałuję decyzji! Ta szczotka to strzał w 10. Odkąd używam tej szczotki nie wyobrażam sobie czesania włosów jakąś inną. Szczotka jest delikatna dla włosów, nie ciągnie ich. Można je rozczesywać nią na sucho jak i na mokro. Wygładza i lekko rozprostowuje włosy. Moja 2.5 letnia córka daje się nią czesać bez problemu, szczota nie ciągnie jej włosów. Szczególnie polecam właśnie do czesania włosów dziewczynek.

+ciekawy design
+mieści się w ręce
+dobra jakość
+dobrze rozczesuje
+nie plącze włosów
+nie wyrywa włosów
+włosy są po niej wygładzone i lśniące
+łatwe czyszczenie (wystarczy szczoteczka do zębów i kropla jakiegoś "myjadła")

-cena
-trzeba ją czyścić co najmniej 1 raz w tygodniu

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 .

Niestety nie dla moich włosów

Mam bardzo problematyczne włosy,bardzo sie plączą.
Na początku super,bo czesanie nie sprawia bólu,jednakże jest ono niedokladne.
-Nie rozczesuje dokładnie włosów
-Nie zawsze radzi sobie z koltunami
-Jesr nieporeczna
-Dobre wyczeanie moich włosów nią pochłania dużo czasu

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: Jendo

Są plusy i minusy

Zachęcona dobrymi opiniami pokusilam sie o jej kupno. Muszę jednak powiedzieć że nie jest taka nadzwyczajna jak mówią,ot zwykla szczotka która z zewnętrznej strony jest śliska i nie raz nie dwa wypadla z dłoni podczas czesania dodatkowo jest nieporęczna. Po drugie sama szczotka nie czesze tak dobrze i za jednym zamachem jak to mówią a podczas czesania twarde,,kolce" wbijaja sie w skórę glowy. Aby dobrze przeczesac włosy trzeba kilka razy użyć jej na jedną partie włosów. Dla mnie jest to zbyt czasochłonne gdyż żyje w szybkim tempie życia. Plusem jest niska cena np. na allegro oraz zdecydowanie mniej wlosow na szczotce po czesaniu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

genialna

Najlepsza szczotka do włosów jaką kiedykolwiek miałam.
Żałuję, że dopiero teraz ją kupiłam, bo jest genialna :)

Lekka, nie ciągnie włosów, nie wyrywa, dokładnie rozczesuje, same plusy :)

Ilość zużytych opakowań: jedna

Oczekiwałam czegoś więcej

Długo zastanawiałam się nad zakupem tej szczotki. Zdecydowałam się na nią po przeczytaniu wielu recenzji, w których dziewczyny ją bardzo zachwalały. Mam oryginał kupiony w Douglasie.
Zacznę od tego, że moje włosy są długie i z natury bardzo gęste. Często mam problem z ich rozczesaniem - zwłaszcza po umyciu. Czasem tworzą mi się trudne do rozczesania kołtuny. Przy codziennym czesaniu włosy wypadają w dużych ilościach. Myślałam, że ta szczotka rozwiąże wszystkie te problemy. Niestety tak się nie stało ;).
+Dobrze przeczesuje włosy na szybko, przyjemnie ślizga się po włosach
+Ma estetyczny design ;)
+Mieści się w dłoni
+Zajmuje mało miejsca w torebce
+Ząbki się nie wyginają

-Ma problem z rozczesaniem włosów od spodu
-Rozczesywanie kołtunów jest bolesne
-Włosy nadal wypadają (chociaż w troszkę mniejszej ilości niż podczas czesania zwykłymi szczotkami i grzebieniami)
-Osobiście nie czuje efektu \'\'masażu skóry głowy\'\' który obiecuje producent
-Cena - ja zapłaciłam 38 zł (chociaż na pewno można kupić taniej, ale trzeba uważać na podróbki)

Generalnie nie żałuje zakupu, ale oczekiwałam czegoś więcej. Być może nie nadaje się do mojego gatunku włosa. Podejrzewam, że dziewczyny z krótkimi i cienkimi włosami będą zadowolone z tej szczotki.

Używam tego produktu od: Około 2 msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobra jako wstęp do rozczesywania.

Szczotka dobra do rozczesania wstępnego potarganych włosów, bo nie ciągnie za sprawą giętkich kolców i prawie wszystko rozczesuje. No właśnie - prawie. Kompletnie nie radzi sobie z kołtunami. Jak na jakiś natrafi to się uginają kolce i umija go. Używam jej tylko do rozczesania włosów na początku, a potem chwytam za normalną szczotkę i poprawiam błędy, ale mimo to dzięki niej krócej czesanie mi zajmuje. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Średnia.

Niestety nie podzielam entuzjazmu dotyczącego tej szczotki. Od początku byłam sceptycznie nastawiona, w końcu dałam się namówić i niepotrzebnie.
Mam kręcone włosy, niestety ta szczotka nie radzi sobie z ich rozczesaniem ani na sucho ani tym bardziej na mokro.
Wyrywa tyle samo włosów co inne szczotki i tak samo "ciągnie" a nawet nie wiem czy nie ciut bardziej.
Włosy są naelektryzowane po jej użyciu.
Nie rozumiem zachwytów, żałuję wydanych pieniędzy bo nie jest ich warta.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Ta szczotka uratowala moje wlosy bo juz chcialam je ściąć

Ta szczotka uratowala moje wlosy przed scieciem ich poniewaz moja poprzednia szczotka nie moglam wlosow rozczesac a czym dluzsze tym bardziej sie placza wiec jak zrobil mi sie pek na wielkie pasmo to normalnie plakalam przy rozczesywaniu a tangle teezer daje rade sobie z tym pekiem i w miare delikatnie rozczesuje takiego peka. Czasami zdarzy sie ze troche szczotka pociagnie za wlosy ale daje rade. Mniej wlosow zostaje na tej szczotce po czesaniu niz na mojej poprzedniej
PLUSY:
Rozczesuje wlosy a nawet peki
Wlosy sie nie pusza
Daje nawet rade z wilgotnymi wlosami
MINUSY
Cena ciut za droga dlatego dlugo sie nad nia zastanawialam

Ilość zużytych opakowań: 1 male