Tołpa, Planet of Nature, Rebuilding Condicioner Masc (Regenerująca odżywka - maska odbudowująca)

Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych, suchych, zniszczonych i farbowanych. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje włosy. Stają się sprężyste, błyszczące i wygładzone.
Składniki roślinne: ekstrakt z białego hibiskusa, olej jojoba, olej migdałowy, keratyna, betaina, d-panthenol, witamina E.

Zdecydowanie jedna z lepszych !

Jak w tytule - jest to jedna najlepszych odżywek/masek jakich używałam. Nie zużyłam jeszcze jednego całego opakowania ale już wiem, że będę ją kupować conajmniej kilka razy po to aby dać jej szanse na gruntowną regenerację moich włosów.

Odżywka ma według mnie bardzo przyjemny zapach i jest dość gęsta co ma swoje plusy - nie spływa z włosów i jest wygodna w użyciu oraz jeden minus - jest niestety mało wydajna.

Po zastosowaniu włosy są naprawdę śliczne - łatwo się rozczesują, układają, są sprężyste, lśniące i mocno nawilżone. Póki co jest to jedyna maska, którą nakładam od nasady po same końce (wszystkie poprzednie mogłam używać tylko na końcówkach bo inaczej miałam od razu przetłuszczone włosy).

Oprócz efektów bezpośrednio po użyciu zauważyłam, iż pomomo dość krótkiego używania maski moje włosy są w dużo lepszej kondycji niż wcześniej. Reasumując Tołpa naprawdę odżywia i regeneruje - polecam.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Widocznie działanie!

Odżywkę kupiłam po przeczytaniu pochwał na jednym z blogów i faktycznie działa.

Plusy:
Włosy są "sypkie" - łatwiej się rozczesują, lekkie, nawilżone, miękkie. Stosowałam ją tylko jako odżywkę, ale zależało mi na tym żeby wreszcie jakaś odżywka dawała widoczne rezultaty na moich włosach, poza maskami. Tutaj nie czuję się rozczarowana, zdecydowanie najlepsza odżywka jakiej używałam.
No i plusem jest opakowanie, nie ma problemu z wyciskaniem produktu.

Minusy:
- Wydajność
- Parabeny - niestety ekologiczny w składzie jest tylko torf, ale przy tych plusach można nieco przymknąć oko na ten skład

Co do zapachu, pozwoliłam sobie nie umieszczać go ani w plusach ani minusach, ponieważ wiem, że wielu osobom się on podoba, mi on nie przeszkadza, ale wolę nieco lżejsze wonie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

naprawia zniszcone włosy

Znalazłam idealną odżywkę do włosów :)
Przyjemnie pachnie, wygodnie się jej używa, nie obciąża włosów. Sprawia, że nie widać rozdwojonych końcówek, włosy są miłe w dotyku, znika ich suchość. Sprawiają wrażenie nawilżonych i natłuszczonych już od momentu nałożenie kiedy czuć, że odżywka wsiąka we włosy a w trakcie płukania nie zmywa się całkowicie. Po osuszeniu włosów nie ma żadnych problemów z rozczesywaniem. Polecam, zwłaszcza do włosów suchych, są w widocznie lepszej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 150 ml

Świetna!

Skusiłam się na tą maskę, ponieważ wcześniej dostałam szampon z tej firmy i wiedziałam że produkują dość naturalne kosmetyki:)
Ale do rzeczy, plusy:
+ bardzo dobrze nawilża,
+ włosy się nie plączą, są sypkie i błyszczące,
+ nie obciąża,
+ gęsta konsystencja,
+ nie spływa z włosów,
+ przepieknie pachnie,
+ zapach utrzymuje się jakis czas na włosach,
+ ma ciekawy, bogaty skład,
+ można stosować jako odżywkę lub maseczkę,
+ praktyczne opakowanie - widać ile produktu zostało,
+ niesamowicie wydajna!

I jeden minus - zawiera parabeny. Ale przy tylu plusach - ujdzie w tłoku:)
Cena jest dość wysoka jak na odżywkę, ale normalna jak na maseczkę ;)

bardzo dobra

Swietna maska do włosów dobra gesta konsystencja, przyjemny zapach, dobry skład ale przede wszystkim działanie - nawilża włosy nie obciążając ich. Odejmuję gwiazdkę za cenę ponieważ jest trochę za wysoka w stosunku do ilości i wydajności. Po za tym bez zastrzeżeń jeśli znajdę ją w jakimś sklepie pewnie skuszę się by jeszcze raz ją kupić tylko szkoda że jest tak mało dostępna.

Używam tego produktu od: raz używałam w zeszłym roku

Świetna!

Zanim ta maska pokazała się w supermarketach to sporo się jej naszukałam i nigdzie akurat jej nie mieli :( Także ucieszyłam się gdy zobaczyłam ją na półce w Tesco i ,oczywiście, od razu nabyłam :)

+ cudowny, naturalny skład
+ brak silikonów
+ gęsta konsystencja
+ poprawia kondycję włosów
+ nie obciąża

- u mnie jest totalnie nie wydajna, mimo swojej gęstości zdaje się "wsiąkać" we włosy w związku z czym mogę dokładać, dokładać i dokładać kolejne porcje, w rezultacie opakowanie nie starcza mi nawet na miesiąc (a nie myję włosów codziennie, raczej co 3 dzień)
- w związku z powyższym cena jest dość wysoka

Podsumowując - do jej działania nie mam zastrzeżeń, jednak zaprzestałam jej regularnego kupowania ze względu na brak wydajności, szkoda że nie jest dostępna w większych opakowaniach, bo kupowanie tej odżywki co 2 tyg.jest nieco upierdliwe ;)

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Matowi włosy

Odżywka jest przyjemna w użyciu, gęsta, nie spływa z włosów, ale łatwo się spłukuje. Zapach też jest OK. Problem leży jednak w tym, że moje (długie) włosy matowi i trudno je rozczesać, a czasem się elektryzują. Nie tego oczekiwałam. Zużyję do końca, bo nie jest tragiczna, ale szału nie ma. Na razie nic nie przebiło mojej ukochanej maski Stapiz i pewnie nie przebije, bo jest świetna, a przy zakupie litrowej puszki wychodzi jakieś 5 zł za standardowe 200 ml :D

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

TAK TAK TAK !

Dużo o niej słyszałam, więc postanowiłam ją wypróbować i bardzo się cieszę.

Pachnie bardzo przyjmnie, takim gorzkim szampanem zmieszanym z kwiatami. Cięzko to opisać, zazwyczaj odżywki mają jakieś słodkawe nuty, bardziej chemiczne, tutaj zapach jest dość dziwny ale podoba mi się.
Na włosach pachnie po prostu kwiatami, a zapach ten utrzymuje się przez jakiś czas po umyciu i wysuszeniu ale jest bardzo delikatny.

Kolor biały, konsystencja kremowa i dość gęsta. Używam kulkę wielkości m&m\'sa na włosy do połowy pleców. Stosuję od połowy długości, czasem na same końcówki.

Używana jako odżywka daje efekt bardzo śliskich, dobrze rozczesujących się włosów.
Maska daje wrażenie nawilżonych, nierozdwojonych końcówek, rozczesanie ich po myciu to 3 ruchy i zero wysiłku.
Połysk - czy ja wiem...
Miękkość - tak
Wygładzenie - zdecydowanie! włosy są śliskie i to jest najbardziej zauważalna rzecz którą robi ta odżywka

Przy przedawkowaniu włosy będą wyglądały jak smalec, szczególnie gdy część dostanie się na skórę głowy i jej okolice.

Niemniej jestem bardzo zadowolona, jej działanie bardzo mnie satysfakcjonuje.

Używam tego produktu od: 3 tygodni, co 2-3 dni

Miło zaskakuje

Po tylu zachęcających opiniach odżywko-maska Tołpy wylądowała na moich włosach i... podzielam w pełni zachwyt nad nią!

Gęsta, jak krem Nivea, łagodnie pachnąca, natychmiast rozplątuje kołtuny - aż się ślizgają między palcami. Myślałam, że przez konsystencję będzie się słabo spłukiwać i obciążać moje przetłuszczające się włosy, ale nie ma z tym problemu. Końcówki są nawilżone, a pukle miękkie. Nie stosowałam jej jako maski, a rezultaty widzę już po używaniu tylko jako odżywki.
Moim zdaniem jest wydajna, mam włosy do pasa i zużywam jej \'na raz\' dużo mniej niż innych, bardziej płynnych odżywek.
Co ciekawe nasila skręt mojej czupryny, ostatnio widziałam u siebie loki kiedy włosy były krótsze i wycieniowane.

Warto wypróbować, nawet jeżeli nie uważacie innych produktów Tołpy za skuteczne.
W końcu nie bez powodu ma naklejkę „kosmetyk wyróżniony przez czytelniczki dwutygodnika Przyjaciółka” ; )

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

spodziewałam się duzo lepszego działania

Po tylu pozytywnych recenzjach skusiłam sie i ja na ta maske/odzywke.
Skład jest w miare ok : oleje,keratyna ,ale niestety jest az 5 parabenów ( na co zwrociła mi uwage Pamfilia i dzieki jej za to :*).
Maska /odzywka ma ładny kwiatowy zapach,konsystencja jest gesta ,ale łatwo rozprowadza sie na włosach. Gdy Tołpe stosowałąm jako maske to dodatkowo nakładałam folie i na to recznik i trzymałam minimum pól godziny. Stosowana jako odzywka była trzymana pare minut. Nie widze roznicy pomiedzy działąniami tego produktu jako maska i odzywka.
Moje włosy po tym kosmetyku były miekkie,troche nawilozone,ale za mało. Spodziewałam sie lepszych efektów. Dodatkowo produkt powodował lekkie podraznienie mojego skalpu,pewnie przez te parabeny. Opakowanie nie jest zbyt ergonomiczne- mokrymi rekami ciezko wyciska sie porcje kosmetyku z tubki. Cena nie jest niska,ja kupiłam za 23zł,a to tylko 150ml. Za te pieniadze mozna miec lepsza maske lub odzywke.

SUPER

Stosuję tą odżywkę wraz z szamponem z Tołpy. Bardzo je lubię. Odżywka dobrze działa, stosuję ją zarówno przy codziennym myciu, jak i po olejowaniu oraz jako maskę, którą raz w tygodniu nakładam na ok. 30 minut. Włosy są miękkie, nie przetłuszcza, do tego ma bardzo ładny zapach, co w przypadku kosmetyków do włosów jest dla mnie bardzo ważne. Odrazu po nałożeniu można spokojnie rozszesać włosy (grubym grzebieniem :)). Fajny duet Tołpy, zawsze w mojej łazience. Niestety minus za dostęp, bardzo ciężko je kupić.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania pełnowymiarowe

Świetna

Odżywka jest dobrym uzupełnieniem szamponu.
Zachwycił mnie jej zapach- wspaniały! :)
Konsystencja gęstego balsamu/kremu to dla mnie duży plus. Można ją stosować jako odżywkę lub maskę- interesujące rozwiązanie. Zdecydowanie polecam ją do włosów suchych. Starałam się trzymać ją na włosach dłużej i faktycznie włosy były gładsze. Działa delikatnie, ujarzmia je, nawilża. W moim przypadku nie zlikwidowała siana (ale likwiduje je tylko mega ilość obciążających odżywek), za to je uspokoiła.
Bardzo cieszy mnie jej skład.

To jedna z lepszych odżywek. Planuję do niej wrócić, ale muszę jeszcze popróbować parę innych :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy