Yves Rocher, Couleurs Nature, Mascara Volume Deploye [Lash Plumping Mascara] (Tusz zwiększający objętość rzęs)

Mascara z zawartością wosku ryżowego, dokładnie otula każdą rzęsę, dodając jej objętości i nie pozostawiając grudek. Zapewnia długotrwały efekt pogrubienia (12 godzin).
Dostępny w trzech kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

Do kitu

Kupiłam ten tusz na szczęście w promocji za ok. 31 zł. Oczekiwałam od niego tego co producent obiecuje jednak wszystko okazało się totalnym fałszem.

Wypunktuje minusy aby było czytelnie:
- skleja rzęsy (producent obiecuje efekt rozdzielenia rzęs)
- pozostawia nieestetyczne grudki, trzeba je zbierać czystą szczoteczką do tego przeznaczoną, ale i tak nie daje to pozytywnego rezultatu
- prawie wcale nie daje objętości
- jest nietrwały, rozmazuje się
- szybko zgęstniał w buteleczce (kupiłam go właśnie za namową ekspedientki, która porównywała go do Luminelle i mówiła o "trwałości" tego tuszu)
- cena nie adekwatna do jakości

Reasumując: NIE POLECAM. Za tą cenę można nabyć o wiele lepszy tusz. Żałuję, że go kupiłam ponieważ nie mam zwyczaju wyrzucania kosmetyków ponieważ nie stać mnie na takie coś. Teraz muszę się męczyć z tym badziewiem i po kilka razy rozczesywać rzęsy czystą szczoteczką co i tak nie daje oczekiwanego efektu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nic nie robi

Co tu dużo mówić, jak większość tuszy tej firmy-totalna klapa!!!!
Strasznie skleja, szczoteczka jakaś dziwaczna-myślałam że to jej wina, że tusz jest taki kiepski i wzięłam szczoteczkę od Wondera-i dalej klops!
Z inną szczoteczką, już tak nie sklejał-ale nie było widać , że rzęsy są umalowane!
Jedyny plus, że się nie kruszy!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i to tak za dużo

Działa zgodnie z nazwą

Zwiększa objętość, pogrubia rzęsy, ale strasznie skleja :(
Staram się nakładać jak najcieńszą warstwę, bo efekt jest bardzo sztuczny (za dużo tuszu obkleja rzęsy).

O ile poprzednie tusze YR, które miałam, działały delikatnie, efekt był zbyt naturalny i mało widoczny, to ten- wręcz odwrotnie, efekt jest aż nadto widoczny ;), nie użyłabym go na codzień, do pracy.

Używam tego produktu od:2 miesiące

czy ja wiem

Nigdy nie bylam zwolenniczka tuszy do rzes z YR ale skoro nowosc to i moze lepszy od pozostalych. Niestety swojej opinii nie zmienilam:/ Nie moge zarzucic nic szczoteczce gdyz jest naprawde dobra i w polaczeniu z innym tuszem jest zdecydowanie na plus. Jesli chodzi o konsystencje tuszu to jak dla mnie za bardzo powoduje sklejanie rzes i za duze "obklejenie" ich. Z pewnoscia dla wielu wizazanek jest to na duzy plus ale ja nie przepadam za czyms takim. Lubie wyeksponowac rzesy ale w tym przypadku jakos mi to nie podchodzi. Podsumowujac tusz taki sobie i raczej go nie zakupie ale szczoteczki napewno nie wyrzuce:)
03.06.10 Jakos zaczynam coraz bardziej sie przekonywac do tego tuszu. Na jakis czas odstawilam go ale teraz wrocilam i jestem naprawde zadowolonoa:) nawet nie wiem co sie stalo, hi hi. Nawet bylam sklonna zakupic brazowy. Zobaczymy jak bedzie dalej ale moge zmienic moje 3 gwiazdki na zdecydowane 4:)
Używam tego produktu od:juz troche czasu
Ilość zużytych opakowań:1 i zaczynam 2

rewelacja od YR!

Jestem naprawdę mile zaskoczona tym tuszem!
Od lat używam kosmetyków YR, choć do tej pory żaden z tuszy nie był tak rewelacyjny.

Zalety:
- wspaniale zagęszcza rzęsy
- daje piękny efekt "otwierający" oko
- jest bardzo wygodny i poręczny

Wady:
- zaraz po nałożeniu (jako jeszcze nowy) minimalnie się odbija, ale po odpowiednim wyschnięciu jest już dobrze

Ogólnie tusz godny polecenia! Tutaj YR się postarał! Brawo!

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

najlepszy z Yves Rocher

Zdecydowanie najlepszy tusz z Yves Rocher jaki miałam - reszta niestety jest dość bublowata. Ten czaruje piękne, intensywnie czarne rzęsy, pogrubia i wydłuża, lekko zagęszcza, ja mam z nim po prostu rzęsiska aż do brwi. Troszkę się rozmazuje tuż po nałożeniu (odbija mi się na górnej powiece), ale jak wyschnie to już jest ok. Opakowanie bardzo ładne, szczoteczka poręczna. Cena w promocji też nie powalająca, na prawdę uczciwy tusz godny polecenia!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie