Ziaja, Kozie mleko, Mleczko do ciała do skóry suchej i normalnej

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywcza emulsja typu woda w oleju (w/o) o niskim stopniu natłuszczenia. Intensywnie nawilża, wygładza i zmiękcza naskórek.
Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zawiera kompleks składników koziego mleka, który stanowi regenerujący zestaw bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny aktywując odnowę skóry. Zwiększa jej elastyczność, zapobiega wiotczeniu, wygładza zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Odżywia i doskonale nawilża skórę.
Nie zawiera barwników ani parabenów.

nawilżające, regenerujące
bez parabenów, zapachowa
z pompką
lekkie
lotion
sucha, normalna
balsamy

bez wad

Wydaję mi się, że nareszcie znalazłam mleczko do siebie. Jestem nim zachwycona. Bardzo, bardzo dobrze nawilża, lekko natłuszcza. Szybko się wchłania i dobrze rozprowadza, pomimo tego, że ma gęsto konsystencje.
Zapach delikatny, przyjemny.
Opakowanie jest wygodne, pompka się sprawdza, jednak pod sam koniec trudno wydobyć resztki.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyzwoite mleczko

Mleczko dobrze nawilża i natłuszcza skórę przy czym nie pozostawia nieprzyjemnej oślizłej warstewki. Koi suchą skórę. Szybko się wchłania i bardzo ładnie daje się rozprowadzić na skórze.
Ma przyjemny zapach, nie potrafię powiedzieć co mi przypomina, ale jest bardzo miły, delikatny.
Mleczko dobrze poradziło sobie z pielęgnacją skóry nękanej skazą białkową i alergiami.
Pod koniec dość ciężko wydobyć mleczko z opakowania, choć sama pompka działa bez zarzutu.
Mleczko jest trochę niewydajne.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię eksperymentować, ale nie wykluczam, że kiedyś znowu kupię by ratować moją skórę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Genialne!!

Nie sądziłam, że będę tak zadowolona z tego mleczka!!
Mam wymagającą skórę jeśli chodzi o stopień nawilżenia, więc neiłatwo dogodzić. Do tego dochodzi moje upodobanie do mleczek/balsamów/kremów nie wchłaniających się za szybko.

Mleczko w 100% przypadło mi do gustu:
- ma świetną konsystencję - jest gęste, lekko tłuste, ale przy tym miękkie, puchate

- bardzo dobrze nawilża, lekko natłuszcza

- nie podraznia, nie uczula, nie wysusza - po niektórych balsamach swędzi mnie skóra, a o tym mleczku nie

- pozostawia przyjemną w dotyku warstwę na skórze (miękką, aksamitną)

- skóra nie jest tępa (jak po niektórych balsamach czy kremach)

- nie klei się ani nie spływa pod wpływem ciepła (jak np. emulsja Neutrogeny ... koszmar)

- zapach choć dosyć charakterystyczny to \"ma coś w sobie\" - bardzo mi się podoba

- jest wydajne

- relacja ceny do pojemności, wydajności i działania jest zdecydowanie na plus.

Na pewno kupię ponownie.Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Świetny produkt

Bardzo lubię ten produkt. Kupiłam go na zimę, gdy skóra ma tendencję do przesuszania i był to strzał w dziesiątkę. Mleczko zostawiało moją skórę świetnie nawilżoną, gładką i ślicznie pachnącą (uwielbiam ten zapach. Produkt ten wchłania się dosyć długo i wydaje mi się, że na wiosnę/lato byłby dla mnie trochę za tłusty. Z pewnością jednak, jeszcze go kupię, gdyż jest naprawdę tani i dosyć wydajny (400 ml zużyłam w dwa miesiące). Moja znajoma, która ma suchą skórę po prostu uwielbia ten produkt. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 (kupuję zwykle na zimę)

Idealne, ot co!

W chwilę po błogiej kąpieli w mlecznym mydełku, wcieram z lubością to świetne mleczko.
Ukochany zapach się utrwala a skóra chłonie wszystko czego jej potrzeba do regeneracji - wręcz czuję jak się nawilża, no i oczywiście widzę!
Konsystencja dla mnie w sam raz - nie lubię typowych balsamów bo są za gęste, mleczka zdecydowanie bardziej mi pasują.
Bardzo wygodne opakowanie z pompką - kiedy trzeba podlatuję, naciskam, wcieram i lecę dalej.

Szkoda, że jest dość ciężko dostępne - jestem zmuszona zamawiać przez Internet, ale co tam, WARTO!
Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobre

Jest to bardzo dobry produkt. Ma wiele zalet:
+opakowanie z dozownikiem
+niska cena
+duża wydajność
+świetny zapach
+dobre nawilżenie, a jednocześnie brak natłuszczenia
+wygładza skórę

Niestety efekt nie jest długotrwały. Posmarowana rano skóra wieczorem spragniona jest kolejnej dawki. Jednak jest to dobry, polski produkt o przyjemnym składzie, miły w użytkowaniu. Z pewnością kupię ponownie za jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Swietne:)

Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek, bo to mleczko faktycznie nie ma wad. Przede wszystkim ogromny plus za dużą pojemność i opakowanie z pompką:) Sam kosmetyk również jest idealny. Ma dość treściwą ale leistą konsystencję i charakterystyczny dla serii Kozie Mleko słodkawo-mleczny zapach. Rozsmarowuje się bezproblemowo, nic nie trzeba wklepywać. Znakomicie nawilża, mleczko poradziło sobie nawet z moimi wiecznie przesuszonymi łydkami. Bardzo wydajne. Nie mam żadnych zastrzeżeń, gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Dobry (oceniam na 3,5)

Mleczko to ma wiele zalet:
-wydajne
-ładnie pachnie
-nieźle nawilża ale bez szału
-nie pozostawia tłustej warstwy
-higieniczny dozownik
-atrakcyjna cena
-duże opakowanie
-brak parabenów
-brak barwników

Ma 1 minus: w niedługim czasie po nałożeniu na ręce zamiast wrażenia nawilżenia mam wrażenie wysuszenia (ale muszę dodać że jestem osobą z syndromem wiecznie suchych rąk)
Używam tego produktu od:1 m-ca