Galenic, Cauterets, Gel-Crème Hydra-Matifiant (Nawilżający żel-krem matujący) (stara wersja)

Nawilżający krem matujący.
Oczyszczająca pielęgnacja na bazie wody z Cauterets:
- matuje
- oczyszcza
- dezynfekuje skórę tłustą.
Woda z Cauterets, naturalny aktywny składnik o niezrównanych właściwościach oczyszczających: od 5000 lat przebywa podziemne trasy w sercu skał Pirenejów, nasyca się pochodnymi siarki, krzemionką i oligoelementami. Zawartość tych wyjątkowych składników sprawia, że woda ta usuwa przyczyny wszelkich nieprawidłowości związanych z problemem tłustej skóry.
Woda z Cauterets reguluje wydzielanie sebum i oczyszcza skórę. By wzmoc nić jej skuteczność, Nawilżający krem matujący został wzbogacony o opatentowany kompleks antybakteryjny.
Nawilżający krem matujący przy idealną równowagę skórze tłustej: redukuje błyszczenie i jednocześnie intensywnie ją nawilża. Ten wyjątkowy krem, o lekkiej i beztłuszczowej konsystencji, natychmiastowo oczyszcza skórę, gwarantując jej długotrwałą matowość. Dzień po dniu skóra odzyskuje równowagę, świeżość i blask.

Skład: Water, Cauterets Spring Water (Cauterets Aqua), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water (Hamamelis Virginiana), Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Polyacrylamide, Alpha-Isomethylionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylparaben, Butylphenyl Methylpropional, C13-14 Isoparaffin, Cetrimonium Bromide, Chlorhexidine Digluconate, Citral, Citronellol, Crotamiton, Ethylparaben, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Isobutylparaben, Lau-Reth-7, Limonene, Linalool, Methylparaben, Panthenol, Phenoxyethanol, Propylparaben, Zinc Glycinate (18.09.2010)

Cena: 51zł / 40ml
/s/

dobry

plusy:
-ma bardzo lekką konsystencję, która szybko się wchłania
-po kilku godzinach czuję, że moja skóra jest lekko przesuszona
-ładny zapach
-higieniczne opakowanie
-nietestowany na zwierzętach
- dobrze matuje, ale nie jest to efekt, który utrzymuje się cały dzień

(Używam tego produktu od:4
Ilość zużytych opakowań:na początku 2

Super mat !!!

Krem matujący jak najbardziej spełnia swoje zadanie, bardzo skutecznie matuje twarz jestem w 100 % zadowolona natomiast jak dla mnie (mam cerę mieszaną) efekt nawilżenia jest za mały, muszę używać na noc kremu intensywnie nawilżającego. Mimo to i tak polecam, nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taką ładną cerę jak po tym kremie. W moim przypadku wypryski znikają i na pewno będę go używać w przyszłości. Dodam jeszcze że ma bardzo przyjemny zapach jak dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Porządny kremik :)

Mogę go polecić z czystym sumieniem. Mam cerę mieszaną, świecę się mocno w strefie T i rzadko który krem potrafi mi ładnie zmatowić buzię, a przy tym ją nawilżyć. Temu to się udało. Świecenie zostało zredukowane do minimum, gdy użyłam pudru matującego- to właściwie mat absolutny Dodatkowo kremik fajnie nawilża, skóra nie jest ani trochę ściągnięta czy sucha. Nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników, za co również plus. Nie daję 5 gwiazdek, gdyż jak zwykle poroducent rzuca słowa na wiatr, pisząc, że kremik zwalcza niedoskonałości i jest ich coraz mniej. Ja stosowałam go ponad 1 miesiąc i ilość krostek, pryszczy itp. nie zmniejszyłam się ani odrobinę, dalej miałam wysyp co jakiś czas. Tak więc trzeba to włożyć między bajki. Ponadto mam wrażenie że krem posiada małą ilość antyoksydantów i składników pielęgnujących buzię. Moja cera nie była taka cudna, mięciutka jak np. po kremie z Roca. Ale ogólnie polecam, chociażby ze względu na fajny macik.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca