Nivea, Baby, Oliwka pielęgnacyjna (stara wersja)

Nivea, Baby, Oliwka pielęgnacyjna (stara wersja)

Hipoalergiczna oliwka jest idealna do oczyszczania, nawilżania i masażu skóry niemowlęcia. Dzięki zawartości olejku z kiełków pszenicy i olejku migdałowego wspomaga właściwe nawilżenie skóry, wzmacnia ją, dzięki czemu pozostaje naturalnie gładka. Oliwka łagodnie oczyszcza nawet podrażnioną przez pieluszki skórę, pozostawiając ją delikatną i wypielęgnowaną.

Skład: Paraffinum Liquidum, Triticum Vulgare, Prunus Dulcis, Parfum. (26.03.2008)

Cena: ok. 15zł / 200ml

Super :)

Bardzo ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania. Idealnie nawilża skórę. Plus za wygodny dozownik. Niezwykle wydajna i niedroga.
Naprawdę godna uwagi.

Używam tego produktu od pół roku.
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1 :)

najlepsza!

Jak dla mnie najlepsza. :) Używam namiętnie, choć czasem robię skok w bok, bo mnie kusi po prostu, ale zawsze wracam. :)
Ma śliczny zapach, świetnie nawilża, ładnie się wchłania i jest bardzo przyjemna w użyciu.
Muszę jeszcze sprawdzić, czy dla Smyka będzie równie dobra. :)

uczula

ta oliwka to porażka, jestem dorosła i stosowałam ją tylko na nogi a uczuliła mnie strasznie, a przeciez jest to produkt dla bobasów. Nie radze smarować tą oliwką malucha bo jak mnie tak uczulił to co dopiero małą dzidzie:(

uczula!!!!

Uczuliła mnie i moja malutką córeczkę. poza tym ona wogóle nie nawilża tylko zostawia tłustą powłoke, któa nie chce sie wchłaniać!!! Maleństwo dostało po niej wysypki i czerwonych plam na skórze. dopiero polskie bambino wyleczyło te przykre objawy.mnie też szczypała skóra po uzywciu tego preparatu.

świetna

Najlepsza oliwka jaką mialam do tej pory z kosmetyków dziecięcych, ładnie się wchłania, przyjemnie pachnie, skóra po jej uzyciu jest gładka, elastyczna i nawilżona. Używałam ją będąc w ciąży - doskonale koiła moją przesuszoną wtedy skórę. Moje dziecko też jest zadowolone. Ilość zużytych opakowań: 3

Może byc

Nie mam większych zastrzeżeń. Ładnie się wchłania, skóra po jego zastosowaniu jest miła w dotyku. Nie uczula. Dobry.