Yves Rocher, Couleurs Nature, Effet Seconde Peau, Teint Fluide (Podkład dopasowujący się do cery)

Średniokryjący podkład zapewniający efekt `drugiej skóry`. Gwarantuje cerę idealnie ujednoliconą, gładką i rozświetloną.
Fluid wzbogacony o wyciąg z bawełny, olej z moreli, wodę różaną. Bawełna, uprawiana w tropikalnych i śródziemnomorskich regionach, jest symbolem czystości, delikatności i egzotyki. Mleczko z bawełny jest uznane ze względu na swoje właściwości nawilżające.
8 odcieni.

Lubię :]

Testowałam już podkład niebrudzący YR - jest znacznie cięższy od tego. Chciałam czegoś lekkiego, a jednocześnie nieźle kryjącego. Jak dla mnie ten kosmetyk zdał egzamin. Po jakimś czasie spływał z twarzy i zbierał się w porach, ale wierze że to nie jego wina. Jeśli będę miała wrócić do fluidu to na pewno będzie to ten podkład.

Używam tego produktu od: ponad rok

Ilość zużytych opakowań: ze 3