Flormar, Supermatte Nail Enamel (Matowe lakiery)

Flormar, Supermatte Nail Enamel (Matowe lakiery)

Matowy lakier do paznokci Flormar w bogatej, modnej kolorystyce. Wystarczy jednokrotnie pomalować paznokieć by nadać mu intensywny kolor. Lakier zaopatrzony w wysokiej jakości pędzelek gwarantuje łatwość aplikacji.

Cena: 7zł

rewelacja!

Chyba najlepszy lakier jaki miałam okazję używać.
Mam chyba 5 lakierów tej firmy, każdy ma piękny głęboki kolor, już jedna warstwa mocno kryje, w miarę szybko schnie : )
Paleta barw jest oszałamiająca, szczególnie gdy widzi się ją na stoisku w sklepie. Kupować, nie zastanawiać się!

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: chyba 5

Zależy od gustu

Moje drogie, skusił mnie ładny kolorek(m117)i ładna buteleczka. Niestety, tyle o nim dobrego moge powiedzieć, ponieważ bardzo zasycha przy szyjce i ciężko go potem odkręcic, słabo schnie, odpryskuje, szybko geśtnieje... Jeszcze jednym jego plusem jest dobre krycie, wystarczy jedna warstwa i kolorek jest ładny i żywy. Użylam go 2 razy, nie przypadł mi do gustu, inne lakiery z Flormara jak najbardziej tak, ale ten mnie nie zadowolił. Wyżej podana cena mi się troszkę nie zgadza, ponieważ ja zapłaciłam 12 zł.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

czerwień M101

Kupiłam w ciemno, tak przy okazji innych zakupów w Douglasie. Na początku byłam zachwycona - ładny kolor, baaardzo wygodna aplikacja, dobry pędzelek, z łatwością malowałam paznokcie. Jedna warstwa była mocno kryjąca. Rozczarowanie przyszło, gdy zobaczyłam w jak szybkim tempie się ściera z paznokci. Nie mam ani czasu, ani ochoty malować paznokci każdego dnia od nowa, więc więcej nie kupię.
Kolorystyka - same róże, odrobina czerwieni i fioletu. Nie za bardzo miałam co wybrać, więc zdecydowałam się na czerwień (ulubiony kolor, ale mam już 3 lakiery w tym odcieniu...). Ta jest ładna, troszkę ciemniejsza od mojej poprzedniej, ale ładnie się błyszczy, zwraca na siebie uwagę. Już pierwszego dnia dostałam 2 komentarze na temat mojego lakieru ;-)

Dodam, że na temat trwałości wypowiadałam się bez żadnych dodatków - baz, odżywek, nabłyszczaczy etc.

Daję 4 gwiazdki, bo ogólnie dobrze mi się kojarzy, ale za trwałość dałabym 1 !

Używam tego produktu od: kilku tygodni na zmianę z innymi, ostatnio codziennie

Świetne

Świetne lakiery za rozsądne pieniądze.
Bardzo często maluje paznokcie, wiec przetestowałam mnóstwo lakierów, te są idealne- jedna warstwa kryje, świetne kolory i konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

ogólnie może być

Oceniam kolr 123. Bardzo ładny przygaszony brudny róż. Lakier ma pojemność 13 ml, jak dla mnie to za dużo, mam mnóstwo lakierów, więc nie będę miała szans żeby go zużyć do końca. Ale to tak na marginesie, bo oczywiście nie wpływa to na moją ocenę. Generalnie jestem zadowolona z tego lakieru. Jest dobrze kryjący wystarczy spokojnie jedna warstwa. Schnie dość szybko. Trwałość to około 3 dni z odpowiednim przygotowaniem, baza pod i jakiś nabłyszczacz na lakier. Generalnie nie trafiłam na lakier, który utrzymuje się dłużej na moich paznokciach.
Plus za ładne kolory, raczej naturalne, głównie róże, beże, fiolety.

Ilość zużytych opakowań: 1, pojemność 13 ml

średnio

Ogólnie lubię kolorówkę Flormaru i dlatego skusiłam się na ten lakier.

Krycie - w tym względzie 100% zadowolenie ponieważ w zupełności wystarczy jedna warstwa

Konsystencja - lakier jest bardzo gęsty (dlatego dobrze kryje) i właśnie przez tą konsystencję ciężko jest go rozprowadzić na paznokciach. Trzeba po prostu nauczyć się rozprowadzać tak gęsty lakier.

Trwałość - nic nadzwyczajnego. U mnie utrzymuje się do dwóch dni także nie jest to rewelacyjna jakość. (lakier ściera się przy końcówkach,ale jeszcze ani razu mi nie odprysnął).

Czas schnięcia - przeciętnie jak większość tańszych lakierów. Warto jednak zaznaczyć,że jak już wyschnie to nie ma specjalnych tendencji do "odbijania się" wzorków na paznokciach jeśli się do czegoś dotkniemy,a w wielu lakierach mnie to drażniło.

Pojemność - 10 ml i myślę,że zanim go skończę to więcej niż połowa się zmarnuje bo lakier poprzez swoją pigmentację jest naprawdę wydajny.

Pędzelek - na dość długiej rączce (co jak dla mnie jest bardzo wygodne),a sam pędzelek jak na moją płytkę paznokcia jest w sam raz (jednak to raczej indywidualna kwestia ponieważ każdy ma inną wielkość płytki)

Jeśli chodzi o to,że lakier jest matowy to chodzi o sam kolor, który nie zawiera jakichkolwiek drobinek ponieważ wykończenie jakie uzyskujemy tym lakierem to matowy kolor, który ładnie błyszczy na paznokciach.

Ogólnie lubię ten lakier głównie za to,że nakładam jedną warstwę przed wyjściem, czekam aż schnie i mam intensywne krycie w krótkim czasie.

Lakier można wypróbować, jednak bez oczekiwania cudów w postaci utrzymywania się lakieru na paznokciach dłużej niż dwa dni.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie buteleczek 2x po 10 ml

Te lakiery są po prostu świetne, długo utrzymują się na paznokciu, jedna warstwa wystarczy, żeby był efekt. Wybór kolorów też dość spory, a przynajmniej dla mnie wystarczający;-)bo jak jest za dużo to tez nie dobrze bo nie wiadomo co wybrać:-D używam jeszcze lakiery z serii Supershine, te maja więcej brokatowych drobinek. Lubię zmieniać kolor paznokcia a tam jest w czym wybierać:-)Dziewczyny polecam!!

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: z serii Supermatte tylko 1(póki co), a reszty hymm lepiej nie liczę:)