Essence, Blush Brush (Pędzel do różu)

Essence, Blush Brush (Pędzel do różu)

Najwyższej jakości pędzel do różu jest niezbędny dla gładkiej, świeżej i promiennej cery. Stosunkowo gruba rączka i zaokrąglony kształt samego pędzla zrobionego z jedwabiście delikatnego i lekko, ukośnie ściętego sztucznego włosia pozwala na delikatne zaaplikowanie każdego różu na twoje policzki. Dla naturalnego i świeżego wyglądu.
Edycja limitowana, wprowadzona wiosną 2010 r.

Miekki, lekki, poręczny

Skuszona ceną kupiłam go dla przetestowania i wiem, że zostanie ze mną na dłużej.
Jest poręczny, wygodny. Odpowiednia długość rączki i włosia.
Ma miękkie włosie, dobrze rozprowadza.
Nie filcuje się, nie łysieje :)
Warto go przetestować.

Używam tego produktu od: 2mc

Dobry produkt w niskiej cenie

Kupiłam przez przypadek, leżał taki samotny i chciał, żebym go przygarnęła:)Jest maleńki, ale wygodny w użyciu, ładnie wykonany. Jest miękki i nie podrażnia skóry. Nie mam doświadczenia w modelowaniu twarzy,ale nie robię sobie nim "krzywdy". Nie wypadają z niego włoski, mam nadzieję, że będzie trwaly.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:---

fajny

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami wizażanek. Pędzel jest ładny, miękki, delikatny, można nim nakładać bronzer, róż, rozświetlacz, etc

Używam go naprzemiennie z dużym, skośnie ściętym pędzlem do różu. Ten z Essence jest idealny do robienia delikatnych rumieńców dobrze napigmentowanymi różami, które trzeba bardzo starannie rozetrzeć. Nie nadaje się natomiast do modelowania twarzy, praktycznie nie da się nim zrobić np. linii tylko na kości policzkowej. Dlatego też warto mieć kilka pędzli do różu, bo każdy daje inny efekt:)

Ideal!

Idealny pedzel do rozu :) poreczny, mieciutki, nie robi plackow ( nawet przy intensywniejszych kolorach rozu). Polecam wszystkim, kupiony za tak smieszna cene a jest to jeden z najlepszych pedzli jakie mialam :)

Używam tego produktu od:prawie 2mies
Ilość zużytych opakowań:

Same ochy i achy!!!

No przeee-cuuu-dooo-wnyyy!!! :love: :love: :love:

Jak tylko dowiedziałam się, że w ofercie Essence pojawił się nowy pędzelek, postanowiłam, że będzie mój! Po tym, co usłyszałam na temat ichnich pędzli, musiałam i ja zaznać ich cudnych właściwości :D

Ma dla mnie same plusy, minusów nie zauważyłam:
+ cudownie miękki i delikatny! Malowanie się nim to czysta przyjemność :ehem:
+ bardzo estetyczny :ehem:
+ tani
+ trwały - choć używam go od ok. miesiąca (ale za to codziennie), to nic nie stracił ze swojego pierwotnego wyglądu
+ NIE WYPADŁ Z NIEGO ANI JEDEN WŁOSEK! Nawet podczas mycia, włosie nie łamie się, ani nie kruszy
+ nie odkształca się po myciu

Jedynie, co mnie zdziwiło, to to, że jest dość mały, ale i to w końcu przemawia na jego korzyść, bo mieści się do torebki, można go mieć zawsze przy sobie i wygodnie robić nim poprawki w ciągu dnia. Jego niewielkie rozmiary absolutnie nie wpływają negatywnie na wygodę użycia. Polecam :ehem:

Używam tego produktu od: ok. miesiąca, codziennie

Uwielbiam

Rewelacyjny pędzel w śmiesznie niskiej cenie!! Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się go nabyć (u mnie zakupiłam ostatni).

+ idealny do nakładania różu- rozprowadza go równomiernie, dobrze się nim "operuje"
+ jest cudownie miękki
+ mały, poręczny
+ niska cena
+ póki co nic się nie dzieje z włoskami

Jestem zachwycona tym pędzelkiem. Miałam kiedyś tani pędzel do różu, który był straszny, zupełnie nie nadawał się do użytku. W tym przypadku olbrzymie zaskoczenie,że w tej cenie tak rewelacyjny pędzel. Cudeńko:)

Cudowny

Świetne pedzle w przystępnej cenie.
Delikatne, miękkie włosie idealnie pozwala nabrać róż oraz rozprowadzić go na skórze. Rączka jest poręczna. Pędzelek jest mały, ma estetyczne etui (choć troszkę ciężko jest go z niego wydobyć), można go zabrać wszędzie ze sobą.
Włosie jest syntetyczne, co jest dla mnie ważne ze względów etycznych i poczytuję to firmie essence za duży plus ;)
Łatwo się go myje - moje pędzle były już myte wiele razy, a nie zgubiły ani jednego włoska.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Jest taki miękki!

Myślałam, że pędzel w takiej cenie będzie średniej jakości. Nic bardziej mylnego! Włosie jest niesamowicie miękkie i delikatne dla skóry.
Dobrze się nim aplikuje róż, nie nabiera za dużo produktu, nie robi smug. Nie gubi włosia.
Jest mały, poręczny - można go zabrać w podróż.
Niestety nie używam etui bo bardzo ciężko wyciąga się z niego pędzelek. Mimo to nie obniżam oceny.

Mam nadzieję, że długo mi posłuży.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: -

Nr 1

Udało mi się nabyć! :)
Świetny pędzelek, dla mnie znacznie bardziej uzyteczny od poprzedniego różowego do pudru, bo róż aplikuję codziennie a pędzlu do pudru/rozjaśniacza używam rzadziej /PS: do ewentualnych zapytań - nie, nie chcę się go pozbywać! :) /.
Ten ma bardziej `szlachetny wygląd` - jasno szary na czarnej rączce. Jest niewielki, miękki i gęsty. Bardzo udana rzecz do różu, zwłaszcza miękkiego (LOreal Blush Delice) ale i twardszy to dla niego pestka (Bourjois).
Zastrzezenie - nie używam różu do modelowania twarzy, podkreślam uśmiechnięte "jabłuszka" dla odświeżenia i kolorku, dla tych co wręcz przeciwnie - potrzebują prezycyjnej "kreski" ten pędzelek może być za obły i zbyt szeroki (tak mi się przynajmniej wydaje).

Mój numer 1 wśród pędzelków.

Używam tego produktu od: maj 2010

doskonały!!!

Mięciutkie w włosie, nie zmienia kształtu, nie wypada. Wygodny w użyciu. Zapewnia efekt delikatnie muśniętej skóry - bardzo naturalny!
Zaznaczyłam ponowne kupno produktu, lecz nie wiem czy będzie konieczne, ponieważ pędzelek jest naprawdę trwały.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ;D

idealny

Pędzel jest po prostu doskonały, mięciutki, poręczny, wygodny, nie wypadają z niego włosy, a w dodatku jest bardzo tani. Na początku miał być przeznaczony właśnie do różu, lecz używam go teraz do pudru, ale mam zamiar kupić jeszcze jeden do różu i bronzera :) W dodatku posiada fajne etui co jest wygodne np. w podróży. Solidnie wykonany, bardzo polecam, gwarantuję, że się spodoba :)

Używam tego produktu od:tygodnia

Świetny!!!

Witam, kupiłam ten pędzelek sugerując się bardzo dobrymi opiniami na wizażu. I nie żałuje. Pędzelek świetnie rozprowadza róż, jest miękki i delikatny, poza tym jego wielkość jest dla mnie idealna. Myłam go już wiele razy i nic się nie zmienił, nie wypadł z niego ani jeden włosek. Ma bardzo wygodną rączkę i etui. Po prostu nie wyobrażam sobie jak mogłam do tej pory obyć się bez niego, teraz już nigdy się z nim nie rozstanę :)
Zaznaczyłam opcję, że kupię go ponownie, ale myślę, że nie nastąpi to za szybko bo jak pisałam wyżej jest wytrzymały i wątpię, żeby w najbliższym czasie coś złego się z nim stało, a poza tym kupiłam dwa bo to limitowanka, więc po wypróbowaniu jednego postanowiłam się zabezpieczyć ;) i zaopatrzyć "na wszelki wypadek" w kolejny :)

Używam tego produktu od: 2,5 m-ca