AA, Ciało Wrażliwe Kwiat Orchidei, Nawilżający balsam do ciała anti-ageing

AA, Ciało Wrażliwe Kwiat Orchidei, Nawilżający balsam do ciała anti-ageing

Pielęgnująca formuła balsamu wygładza skórę normalną i suchą.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry
Z hypoalergiczną kompozycją zapachową.
Nie zawiera barwników. PH neutralne dla skóry.

Nawilża

Balsam skusił mnie swoim zapachem, jest on śliczny i delikatny. Po jego zastosowaniu skóra faktycznie jest miękka i gładka.
Świetnie nawilża, o czym miałam okazję się przekonać. Kupiłam pewien żel pod prysznic, który niesamowicie wysuszał skórę. Jednak dzięki używaniu balsamu wszystko było w porządku (nawet nie wiedziałam, że ten żel wysusza skórę). Gdy tylko balsam mi się skończył, po 2 użyciach owego żelu skóra była podrażniona, miejscami czerwona i piekła, a na nogach widoczny był złuszczony naskórek.
Także balsam nawilża porządnie.
Konsystencja jest gęsta, co stanowi wadę przy jego wydobywaniu z opakowania. Najskuteczniejsze jest położenie dnem do góry, inaczej można się namęczyć.
Nie wchłania się bardzo szybko, ale da się przeżyć :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 1

nie na zimę

Skuszona promocyjną ceną i ładnym zapachem kupiłam ten balsam.
Do plusów zaliczam:
Konsystencja - gęsta i treściwa.
Rozsmarowywanie - przyjemne.
Zapach - ładny, ale ulotny, jak ktoś lubi pachnieć balsamem non stop to odradzam.
Minusy:
Podstawowy minus to to, że słabo nawilża. Można powiedzieć, że nie nawilża wcale. W pierwszym momencie jest okej, później na skórze nie czuje nic, a rano jak się budzę skóra jest ściągnięta i sucha. Na nogach mam taką łuskę (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Być może to wina zimy. Ostrej pogody i tego, że kaloryfer u mnie w domu bucha na maksa.
Kolejny minus to to, że balsam jest mało wydajny. Przez ok. 3 tygodnie zużyłam 4/5 opakowania.
W polu czy polecasz ten produkt zaznaczyłam "nie wiem", bo bardzo lubię kosmetyki Oceanic AA i może jeszcze kiedyś, np. latem, dam temu balsamowi druga szansę.

dobry, ale za gęsty

Wybrałam ten balsam, z tego powodu, że miał delikatny, niedrażniący, nieinwazyjny zapach, który nie przeszkadzałby mi spać w nocy:brzydal:
I zapach rzeczywiście ładny,delikatny, ulotny.
Natomiast konsystencja mnie zmęczyła. Owszem, balsam jest gęsty i dość tępy, ale w miare można go rozsmarować na skórze i nawet nie wchłania się tak powoli jak można by przypuszczać. Najgorsze jednak było to, że za nic w świecie nie chciał wyjść z butelki;) Ale znalazłam sposób - postawiłam go do góry dnem - i teraz wychodzi szybko:)
Skóra po tym balsamie jest nawilżona, miękka, sam balsam nie jest tłusty - co jest dla mnie bardzo ważne.
Podsumowaując - ma kilka technicznych wad, ale do obejścia.

Używam tego produktu od: około 2 mies. na przemian z innymi balsamami
Ilość zużytych opakowań: skończyłam już prawie jedno

Świetny (:

Balsam dostałam na urodziny i szczerze mówiąc nie spieszyło mi się zostawić ulubionego z Avonu. Po ten sięgnęłam z ciekawości odnajdując go na końcu szafy.
Pierwsze wrażenie - zapach, który mogłabym wąchać godzinami. Rzeczywiście nawilża skórę. Po użyciu balsamu staje się ona miękka i gładka. Cóż więcej oczekiwać od balsamu?

edit; Bardzo gęsty przez co starcza go na długi okres czasu :)

Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam dumnie drugie opakowanie

zmiękcza

To mój pierwszy balsam z "odmłodzonej" serii AA. Padło na orchideę-rzadko pojawia się w kosmetykach. Produkt ten zabrałam na wakacje i spisał się calkiem dobrze. Faktycznie, nawilża-nawet po całym dniu spędzonym na słońcu skóra będzie nawilżona. Zdecydowanie zmiękcza skórę-efekt jest odczuwalny nawet po tygodniu. Zapach subtelny, elegancki, przez jakiś czas trzyma się na skórze. Balsam wchłania się dość wolno ale producent uprzedza na opakowaniu aby wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia. Konsystencja dość gęsta, zwarta. Kosmetyk wydajny, zamknięty w poręcznym i estetycznym opakowaniu. Na pewno kupię podczas kolejnej wizyty w PL.

Fajny

Bardzo dobry balsam :) Nie mam suchej skóry,ale gdy golę nogi i ręce lubię się czymś smarować.Najczęściej oliwką,ale ona się nie wchłaniała i mazała wszystko wokoło.Postanowiłam kupić balsam.

Padło na ten i trafiłam,jest bardzo dobry.Szybko się wchłania,ma piękny zapach i czyni moją skórę niesamowicie gładką i miękką.

Nie jest KWC,bo wypróbowałam mało balsamów i nie mam porównania ;) Nie wiem też,czy kupię ponownie,bo chcialabym kupić też inny ;)

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Cudny zapach!!!

Bardzo fajny balsam. Przepięknie pachnie, a zapach utrzymuje się dość długo.
Nie zostawia tłustego filmu i szybko się wchłania.
Spełnia swoją rolę, czyli dość dobrze nawilża, ciało po nim jest gładkie i miekkie.
Ja kupiłam go w cenie promocyjnej za ok. 9zł

Używam tego produktu od:tygodnia