Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku.

niebo dla wysuszonej buźk

dostałam w prezencie i odstawiłam na półkę, bo nie potrzebuję aż takiego nawilżenia :) ale po opalaniu na buźce skóra się strasznie przesuszyła więc spróbowałam tego kremu i jestem zachwycona :))) świetnie nawilżył rozgrzaną i wysuszoną skórę, ukoił, wręcz pieścił :) strasznie mi się to spodobało :) nieźle się wchłania i ma przedziwny,ale bardzo fajny zapaszek, niestety świecę się po nim strasznie :( nie nadaje się do używania na dzień, raz spróbowałam i przez caly dzień musiałam się pudrować :((( ale na noc świetny :) buzia jest ślicznie rozpromieniona, zrelaksowana mmmmmdam spróbować siostrze....jej się powinnno jeszcze bardziej spodobać...

solidny

Używam go na noc. Gęsty, ale nietłusty, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie zostawia tłustej, wyczuwalnej warstwy, raczej lekki, ochronny film, wyczuwalny jeszcze rano, ale twarz się po nim świeci. Naprawdę solidnie nawilża, koi, łagodzi podrażnienia. Świetny na przesuszenia, ale raczej na noc, ze względu na świecenie. Wydajny, wystarczy go odrobina.