Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Jest OK

dobrze oczyszcza,
z uwagi na konsystencję jest raczej mało wydajny,
lekko podkreśla kolor włosów ale raczej nie rozjaśnia,
nie obciąża,
po użyciu tego szamponu bez jakiejkolwiek odżywki trudno rozczesać włosy,
trzeba uważać by produkt nie dostał się do oczu bo łatwo podrażnia i rozczerwienia
Mimo wad, zdecydowanie wart swojej ceny.

Fajny!!!

Bardzo fajny rumiankowy szmponik. Skutecznie oczyszcza, super pachnie, moich włosów nie plącze-czasem używam odżywkę, niekoniecznie z tej serii.
Bardzo wydajny, polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiąc

Dla mnie super!

Jak dla mnie ten szampon zasługuje na wiekszą uwagę - bardzo dobrze oczyszcza włosy, mocno sie pieni, jest wydajny, mam długie włosy i wystarczy jedynie odrobina, ładnie pachnie. Nie zauwaźylam, aby plątał mi wlosy. Dodatkowo po każdym myciu używam odżywki (nie koniecznie z tej samej serii). Ogólnie z tego szamponiku jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

rumianek!

Nie jest to produkt, który mnie zachwyca ale będę do niego wracać. Dość rzadka konsystencja, naturalny zapach rumianku (zupełnie jak ten parzony z torebki), dobrze się pieni. Sam w sobie ten szampon mocno plącze mi włosy ale używany z dobrą odżywką spełnia swoje zadanie. Dobrze oczyszcza, włosy są puszyste i nie przetłuszczają się szybko. Nie wysuszył mi włosów co też jest na jego plus. Będzie dla mnie dobrym uzupełnieniem jakiejś fajnej maski do włosów.

niezły

Kupiłam go jakiś czas temu. Nie zachwyca zapachem ani nie rozjaśnia włosów, chociaż mam zamiar kiedyś wypróbować go w komplecie z odżywką z tej serii. Jednak wg mnie jest świetny pod innym względem- dzięki niemu wreszcie mogę myć włosy co 2 dni,a nie tak jak do tej pory codziennie. Doskonale oczyszcza i odświeża, czuję czystość na mojej głowie :) Poza tym nie wysusza włosów.Używam tego produktu od:1,5 msc

plącze włosy

Właściwie nie wiem co mnie podkusiło, żeby go kupic. Mam złe wspomnienia odnośnie tej serii szamponów.
Plącze włosy i przetłuszcza. Powinny lśnic, a są matowe. Jedynie zapach taki w miarę.
Więcej nie kupię, ewentualnie wybróbuję inny z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Swietna naturalna pielegnacja

Cieszy mnie fakt ze po tylu latach wraca moim zdaniem najlepsza seria do pielęgnacji włosów ktora kiedys nazywała się Ultra Doux, szampon i odżywka z tej serii jest bardzo dobra, myjąc wlosy czuje sie delikatność tego szamponu, nie zawiera w składzie parabenów i silikonów, pieknie rozswietla blond wlosy, rewelacyjnie pachnie, polecam tez z tej serii szampon lipowy. Wlosy blond nabieraja pieknego połysku po tym szamponie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Szampon ladnie rozwietla blond wlosy, nie obciaza ich,deliatnie oszczysza i ladnie pachnie.
Takie wlasnie szamponu szukalam.
DO tego uzywam jeszcze odzywki z tej samej serii, i takze jest dobra.

Używam tego produktu od:miesiac