Avon, Planet Spa, White Tea, Creamy Facial Polisher (Kremowy peeling do twarzy z białą herbatą)

Preparat w kremie z granulkami, który delikatnie złuszcza skórę i dokładnie ją oczyszcza. Po użyciu skóra promienieje świeżością i jest gotowa do dalszej pielęgnacji. Stosować 1-3 razy w tygodniu, w zależności od typu cery.

Fajny kosmetyk

Używam tego peelingu od bardzo dawna i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry produkt tego typu. Delikatnie, aczkolwiek skutecznie usuwa ze skóry twarzy martwy naskórek. Istotnym plusem tego peelingu jest fakt, że nie podrażnia on skóry. Jeśli chodzi o konsystencję to jest ona w sam raz jak na produkt tego typu - nie za gęsta i nie za rzadka. Bardzo cenię ten produkt za odpowiedniej wielkości drobinki. I co ważne jest to produkt wydajny i wart swojej ceny. Niestety jedną gwiazdkę muszę odjąć za opakowanie (ja posiadam jej nową wersję) - momentami ciężko jest coś z tubki wycisnąć.

Ilość zużytych opakowań: koniec 1 opakowania

tak na 3,5

dla cery mieszanej chyba nie jest najlepszy
zbyt delikatny, zbyt tłusty
po zmyciu mam wrażenie jakbym od razu smarowała się kremem, zmyć też jest go ciężko, a drobinki ścierające najbardziej lubią osadzać się w brwiach
nie mam po nim uczucia szczególnie gładkiej cery wolę peelingi z mniejszymi ale ostrzejszymi drobinkami
lepszy będzie pewnie dla cery suchej
jest to peeling w kremie, gęsty, niepieniący się
ma miły zapach produktów z tej linii, wydajność średnia
trudno dostać resztki z tubki, po rozcięciu okazuje sie że zostało jeszcze sporo produktu

Używam tego produktu od: 1,5 roku

delikatny

mam sucha luszczaca sie skore a ten produkt naprawde dobrze na nia dziala
jest delikatny stosuje go nawet pod oczami, drobinki scierajace sa male i nie podrazniaja, skora jest odswiezona i nawilzona,zostawia lekki film
pieknie pachnie

Używam tego produktu od:ok2lat

naprawde polecam

delikatnie złuszcza, przy tym nawilza, skora jest po nim swieża i odzywiona, po prostu az chce sie uzywac tego kosmetyku! poza tym baaardzo wydajny, konsystencja dobra taka kremowa naprawde ten peeling jest bardzo przyjemy robi wszystko czego oczekuję;) to moj zdecydowany KWC Używam tego produktu od:ok 5 lat

delikatny i skuteczny

Super peeling. Drobinki delikatne, nie trą tylko masują twarz. Po użyciu cera nabiera blasku, jest czysta, rozjaśniona i jedwabiście gładka. Kosmetyk nie wysusza, a nawilża. Jest jakby stworzony dla wrażliwców i do tego bardzo skuteczny. Szkoda, ze został wycofany, służył mojej cerze bardzo dobrze. Tylko zapach dziwny, troche przypomina mocz. Jednak do zniesienia. Polecam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Dla delikatnej skory.

Produkt polecila mi moja kosmetyczka, ktora zna moja skore od wielu lat. Zazwyczaj stosuje peelingi enzymatyczne (wrazliwosci wielkiej nie mam, ale za to naczynka), tymaczasem ona polecila mi ten, jako na tyle delikatny, ze moze byc stosowany do suchej i wrazliwej skory. PAMIETAJMY jednak (to w zwiazku z licznymi kometarzami, ze kosmetyk ciezko sie rozsmarowuje), ze wedlgu zalecen producenta, nalezy nakladac peeling na uprzednio wilgotna twarz. W ten sposob, zamienia sie w naprawde puszysty krem, ktory przyjemnie sie rozsmarowywuje; ps. Osbiscie uwielbiam kremowe konsystencje, a nie znosze wszelkich wodnistych mazi i zelow.

Zabawe psuje troche zapach bialej herbaty, ktory nie przypadl mi do gustu, ale fakt, ze brzmi SPA-snie ;)
Ma malo drobinek scierajacych, przez co oczywiscie nie nadaje sie do problematycznej buzi - raczej do takiej, ktora potrzebuje peelingu jako zabiegu doraznie czysto pielegnujacego - dla mnie w sam raz. Niestety, sciaga i skore mam po nim kompletnie matowa, ale trudno sie czepiac - od tego sa kremy i maseczki nawilzajace - nie peeling; Twarz natomiast jest wypolerowana, gladka, a pory zwezone. Mysle, ze nadaje sie jedynie do bardzo delikatej, wrazliwej, i stosunkowo nieproblematycznej cery...

Używam tego produktu od: pol roku

taki sobie

Męcze się z 1 tubką już od dawna... peeling ma ładny zapach, fajne drobinki, ale na tym koniec zalet. Kiepsko oczyszcza, pozostawia film na twarz i nie jest to miłe uczucie.. jakby klej. Dla mnie słaby.

Używam tego produktu od: 3lat

Jestem mile zaskoczona tym peelingiem.

Bardzo dobrze oczyszcza twarz, skóra pozostaje promienna i baaardzo gładka. Taki efekt właśnie lubię :)

Drobinki są moim zdaniem w sam raz- nie za małe i nie za duże, ich ilość jest także wystarczająca.

Nie przepadam za kosmetykami firmy Avon ale coraz bardziej przekonuję się, że Planet Spa to naprawdę udana seria.

Używam tego produktu od: miesiaca

Można spróbować

Peeling jakich wiele.
Moim zdaniem po prostu zwykły scrub. Niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Zapach ładny ale nie zachwycający. Konsystencja gęsta, kremowa.
Peeling wydajny ale jak dla mnie zdecydowanie za drogi, bo żaden z niego cud. Jakość i działanie porównywalne ze scrubem ogórkowym Ziaji.

Używam tego produktu od: ponad rok (zamiennie z enzymatycznym Eris)

Bdb.

bardzo polecam ten peeling
slicznie pachnie
drobinki sa delikatne
producent zaleca uzywac 3 razy w tygodniu
po uzyciu tego peelingu cera jest czysta i delikatna jak niemowlaka cialko

polecam

Używam tego produktu od:niedawna

Mierny

Peeling jest bardzo delikatny, nawet nieźle się pieni, oczyszcza jednak średnio.
Dodatkowo daje niemiłe uczucie "zaklejenia" twarzy i mimo, że mam cerę suchą zostawia tłustą warstwę.
Twarz po nim jest dość delikatna i gładka, ale nie daje żadnych rewelacyjnych oraz oczekiwanych efektów.

Używam tego produktu od: ok. roku

kiepsko

Kolejny nietrafiony kosmetyk :(
Peeling jest bardzo delikatny, drobinki scierajace sa slabe i jest ich niezbyt duzo.
Kremowa konststencja w przypadku mojej tlustej cery w ogole nie zdala egzaminu. Zamiast uczucia odswiezenia, mialam wrazenie po zmyciu tego peelingu, ze na twarzy zostala mi warstwa tlustego kremu.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: