Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré, stworzony, aby nadać Twoim włosom miękkość i blask.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré zawiera mango* znane z właściwości uelastyczniających oraz kwiat tiaré*, znanym ze względu na swój przyjemny zapach. Szampon ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów.

***

Zapach może uzależnić :) Piękny, owocowy, orzeźwiający... Cudowny. Szampon mieści się w ładnej buteleczce, którą bez problemu można otworzyć, co jest ważne gdy ręce są śliskie. Sam kosmetyk jest dość dobry, ładnie się pieni, trochę gorzej spłukuje. Trwa to zdecydowanie dłużej niż przy innych szamponach. Dobrze usuwa wszelkie oleje - zarówno rycynowy jak i kokosowy. Z przyjemnością zużyłam dużą butelkę, jednakże nie wiem czy kupię ponownie, gdyż lubię testować nowe szampony, a ideał też już odkryłam...:D

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

niestety

Niestety popsuję oceny tego szamponu..ale cóz. Zadowolona nie jestem. Oczarowana zapachem (nieziemski, żaden chemiczny, piękny!) kupiłam dużą butelkę. Używanie tego kosmetyku jest bardzo przyjemne ze względu na zapach i przyjemną konsystencję. Całkiem nieźle się pieni, dobrze myje. Ale moje włosy po tym szamponie były mocno splątane, bez odżywki ani rusz! Poza tym stały się też wysuszone a z reguły nie mam z tym problemu. Nie odczułam obiecanej miękkości, moje włosy były po zużyciu wspomnianej dużej butli w złej kondycji i trzeba je było intensywnie "podrepersować". Także pomimo cudownego zapachu do tego szamponu już nie wrócę.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 duże

świetny

Garnier się postarał przy tych nowych szamponach i odżywkach, taka prawda. Kupiłam akurat mango i kwiat tirae ze względu na zapach, cudowny kwiatowo-miodowy nektar. Zamierzam spróbować innych wersji, bo ta jest super.
Dobrze oczyszcza
Nie plącze
Nie potrzebuje odżywki
Wygładza
Nie obicąża
Włosy dobrze się układają.

A dodam, że mam trudne włosy - długie (do łopatek), cienkie, rozdwajające końcówki, podatne na wilgoć, kapryśne, z grzywką a ostatnio jeszcze je pofarbowałam i matowieją.
Garnier sobie radzi, a odżywka jest jeszcze lepsza ;)

Używam tego produktu od: paru tygodni