Rimmel, Extra Super Lash Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający (stara wersja))

Tusz do rzęs extra wydłużający, super pogrubiający. Tusz na każdą okazję - umożliwia nałożenie nawet kilku kolejnych warstw i stworzenie różnych typów makijażu, od bardzo dyskretnego po mocny i wyrazisty. Zawiera specjalną kombinację hydrożeli, które wyjątkowo skutecznie zapobiegają sklejaniu się rzęs nawet po nałożeniu kilku kolejnych warstw. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Fuj...

To najgorsza maskara jaką miałam. Jak spotkam ta ekspedientkę z drogerii, która mi ją doradziła to..... Kupiłam ja jakieś dwa miesiace temu, a moja mama po wypróbowaniu go po prostu go wyrzuciła bo stwierdziła że chyba musi być jakiś stary bo się kruszy i wogóle nie da się nim pomalować rzęs, jakby sie dało to dałabym mu punkty ujemne...

Dno

Ostrzegam! Trzymac się z daleka. Potwornie się kruszy i w spiralce i na rzęsach i przez cały dzień. Zaraz po nałożeniu wygląda jak jedna wielka gruda na rzęsach, a potem zaczyna sie kruszyć. Pomalowanego oka nie należy dotykać bo "całe się sypnie". Po pół roku usilnych prób z tym kosmetykiem zgęstniał do rozmiaru jednej wielkiej lepkiej masy (wiem że to długo ale próbowałam). Szczoteczka też nic dobrego - zamieniłam ja na szczotke Bourjois i było ciut lepiej. Ja dostałam w prezencie ale w życiu go nie kupię;-(

bez rewelacji

Nie bylam z niego szczegolnie zadowolona. Lubie kiedy tusz troche pogrubia mi rzesy, a ten niestety tego nie robil. Tworzyl za to "przepiekne" grudki i dlugo trwalo zanim udalo mi sie nim mozliwie pomalowac. Poza tym po niedlugim czasie zaczynal sie osypywac. Z kolei moja Mama byla z niego dosc zadowolona. Ona z kolei woli mniej widoczny makijaz oczu, wiec z uwagi na osoby podzielajace jej preferencje dodaje jedna gwiazdke :)

Oceniam na 2.00

Tusze Rimmela na ogół dają rezultaty naturalne. Miałam kilka rodzajów, m.in ten też. Taki zwyczajny ale ładnie maluje i nie skleja rzęs. Trwałość - troszkę sie osypywał ale dopiero po kilku godzinach.

Oceniam na 2.00

kiepsciutki jest ten tusz...nabylam kiedys ale do tej pory lezy odlozony,uzylam moze ze 2 razy,tworzy grudki i szybko sie osypuje,do tego efektu pomalowania rzes prawie nie widac

Oceniam na 3.00

Tusz jest poprawny. Dobry tusz na codzień. Rzecywiście dość naturalny, więc można szybko się pomalować bez obaw o nałożenie nadmiaru tuszu itp.

Oceniam na 3.00

No jak juz pisalam, taki sobie tusz leciutki, ale nic nadzwyczajnego.

Oceniam na 2.00

No nie wiem, ja się jakoś nie mogę przekonać do tuszy Rimmel. Co prawda nie jest juz tak kiepski jak Curly taj samej firmy, ale mimo wszystko tworzy grudki, jest zbyt gęsty itd. Nie polecam