KWC LogobyWIZAŻ logo

Kasiunia_Kicia
    27 kwietnia 2021 o 8:53
    2 / 5
    Niewiele robi
    Krem bardzo ładnie pachnie, kakaowo aż mi to białe minimalistyczne opakowanie do niego nie pasuje. Zamknięty w miękkiej plastikowej tubce na klik, wygodny w stosowaniu. Używałam tego kremu systematycznie dwa razy dziennie i oczekiwałam lepszych efektów. Po posmarowaniu skóra była po prostu nawilżona. Krem dobrze się wchłaniał, ale pozostawiał na skórze film. Dopiero pod koniec stosowania zauważyłam jakieś efekty w postaci ujędrnienia. Jednak bez szału. Krem nie niweluje nawet małych rozstępów, właściwie to niewiele robi oprócz nawilżania. Skóra dopiero po dłuższym stosowaniu nabierała gładkości i blasku. Nie polecam!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

23 osób uznało tą opinię za pomocną
    Emilia34
    6 marca 2019 o 13:15
    4 / 5
    Palmers ujędrniający krem do biustu
    Nigdy wcześniej nie używałam żadnego specjalistycznego kremu do biustu. Przyznam szczerze, że uważałam to za zbędne. Aż do chwili "zapoznania się" z Palmersem. Fenomen kremu polega przede wszystkim na tym, iż jego aplikacja wymusza na nas automasaż piersi. Jak wiadomo nic lepiej nie ujędrnia i nie napina biustu jak masaż + dobry balsam do tego celu. Zapobiega on powstawaniu rozstępów, z czym się zgadzam, ponieważ nie zauważyłam -póki co- ani jednego. Produkt konsystencją przypomina mi bardziej balsam niż krem, wchłania się dość szybko. Bezpośrednio po użyciu skóra jest napięta i nawilżona, miła w dotyku, pokryta lekkim filmem. Z całej serii zapach tego kosmetyku najbardziej mi odpowiada- jest świeższy i mniej duszący- co może być dużym plusem dla wrażliwych nosów ciężarnych. Niestety na minus użycie PEGów w składzie produktu.
    Wady:
    • Skład
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    AgaB1998
    8 września 2019 o 18:00
    5 / 5
    Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Bust Firming Cream (Ujędrniający krem do biustu)
    Markę Palmers po raz pierwszy odkryłam w sklepie iperfumy( teraz Notino) , zakupiłam u nich szampon Hair Olive Oil Formula, sprawdził mi się rewelacyjnie więc kiedy zobaczyłam w Hebe krem do biustu pomyślałam a co mi tam..... biorę. To już moje trzecie ( i pewnie nie ostatnie ) opakowanie, bardzo dobrze napina, świetnie nawilżą delikatną skórę biustu, ja po zobaczyłam różnicę po około 2 tygodniach regularnego stosowania , natomiast najlepszą rekomendacją był dla mnie mój mąż : "Kurczę czym ty się smarowałaś żę są tak jędrne ;D ".
    Zalety:
    • opakowanie
    • ujędrnia
    • nawilża
    • nie uczula
    • szybko się wchłania
    • można go kupić stacjonarnie
    Wady:
    • brak
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sandwich6
    13 lipca 2023 o 12:35
    1 / 5
    Palmer's bustera cream
    Balsam, który robi absolutnie nic. Żeby trochę nawilżyć skórę trzeba nałożyć go naprawdę dużo, a i efekt nie jest zadowalający. Żałuję, że kupiłam. Plus to zapach.
    Zalety:
    • Zapach
    Wady:
    • Nie nawilża
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mysza102
    11 listopada 2022 o 12:41
    4 / 5
    Na pewno nie zaszkodzi :)
    Mam lekkie, białe rozstępy na piersiach i od razu zaznaczę, że od tego typu produktów nie oczekuję cudów - zwłaszcza w kontekście białych, starych już rozstępów, na które naprawdę niewiele da się poradzić. Krem ma gęstą konsystencję. Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ma ładny, lekko słodki, delikatny zapach. Opakowanie to duża tuba o raczej staromodnej szacie graficznej. Krem lekko ujędrnia i dobrze nawilża skórę, ale nie robi specjalnie różnicy z rozstępami. Ogólnie jednak jestem z niego zadowolona - tak jak napisałam, nie oczekuję efektu "wow". Jest też bardzo wydajny.
    Zalety:
    • Ujędrnia
    • Nawilża
    • Konsystencja
    • Nie zostawia tłustej warstwy, dobrze się wchłania
    • Wydajny
    • Opakowanie
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie