KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 86% osób
    evi900422
    13 kwietnia 2022 o 16:29
    Ciekawy efekt .
    Jest to mydełko do stylizacji brwi ,które nadaje naturalny efekt brwi z ładnym naturalnym kolorze . Mydełko ma fajną lekka konsystencja ,która dobrze się operuje ( ja nakładam mydełko patyczkiem do higieny uszu ) Mydleniem można nadać ładny kształt który podkreśli nasze oczy . Mydełko jest delikatne ,nie uczula.
    Zalety:
    • Fajnie nawilża brwi
    • Brwi są miękkie w dotyku
    • Nie uczula
    • Nie podrażnia
    • Naturalny efekt
    Wady:
    • Brak
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:U konsultantki

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    skralina
    4 marca 2022 o 15:49
    Hit do brwi!
    Mydełka do brwi stały się ostatnio prawdziwymi hitami. Miałam okazję przetestować wiele, a te okazało się świetne! Super cena i konkretną ilość mydełka w opakowaniu. Dobrze układa brwi i przy okazji nie robi efektu świecących, nienaturalnych brwi.
    Zalety:
    • Cena
    • Ilość produktu w opakowaniu
    • Unosi brwi
    • Trwały
    Używa produktu od:miesiąc

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    KathyLeonia
    7 kwietnia 2022 o 9:06
    5 / 5
    Brwi równe jak po linijce!
    Zacznę od tego, że nigdy wcześniej nie stosowałam mydełka do brwi. Do tej pory swoją oprawę oczu podkreślałam głównie kredkami, żelem lub po prostu jakimś brązowym cieniem do powiek. Gdy zatem ucapiłam owe cudo byłam bardzo rozradowana. Jak się zatem sprawdziło? Ano śmiało mogę rzec, że prawdziwie była to miłość od pierwszego maźnięcia. Owe niepozorne puzderko kryje bowiem w sobie produkt o wielkiej mocy ujarzmiania każdego, nawet najbardziej upartego włoska. Wystarczy dosłownie chwila-moment, aby z tzw. brwiowego buszu i nieładu, wyczarować idealnie podkreślony łuk, gdzie wszystkie kłaczki są ułożone w jedną, równą linię. I to na wiele godzin, bez obawy o rozmazanie czy wykruszenie! Sama aplikacja mydełka to również przyjemność; wystarczy nałożyć odrobinę specyfiku na czystą szczoteczkę, przeczesać brwi według uznania i już możemy cieszyć się z nieskazitelnej oprawy oczu. Warto dodać, że mydełko nie pozostawia białych smug czy pudrowych śladów, a do tego ładnie komponuje się ze wcześniej nałożoną na brwi kredką lub cieniem. Ponadto, nie zauważyłam podrażnienia ani uczulenia podczas stosowania mazidła. Jestem nim totalnie oczarowana i normalnie zużyję do cna. Polecam serdecznie, bo wydajność, przystępna cena i działanie Perfect Brow są godne polecenia!
    Zalety:
    • taniość, wydajność, działanie, opakowanie, konsystencja
    Wady:
    • brak
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    KleopatraaS
    27 czerwca 2023 o 17:28
    Rewelacja
    Przetestowalam wiele mydełek, żeli włącznie z tymi do włosów , z każdym było coś nie tak , a to za słabe i nie trzymało włosków, a to zostawiało białe ślady na brwiach , albo było za mocne i brwi po nich wypadały , a to dla mnie jest idealne , nie za słabe nie za mocne, ładnie układa brwi , konsystencja super
    Zalety:
    • Konsystencja , dobrze trzyma brwi , cena
    Wady:
    • Brak
    Używa produktu od:tydzień
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aura_de_Mort
    13 czerwca 2023 o 14:00
    Wygodna stylizacja brwi
    Mydełko do stylizacji brwi sprawdza się wyśmienicie w moim codziennym makijażu. Za pomocą tego produktu z łatwością można rozczesać brwi oraz ułożyć je w preferowany kształt. Przed nałożeniem mydła na szczoteczkę, spryskuję ją wodą, co dodatkowo ułatwia cały proces. Szybko zastyga, nie zostawia żadnych śladów, utrzymuje się cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z cerą tłustą - kiedy używałam samej pomady/cienia/kredki do brwi, po kilku godzinach dostrzegałam nietrwały efekt rozmywania się. Odkąd używam tego produktu, mój problem zniknął. Naniesienie innego kosmetyku jak w/w na brwi wyczesane mydłem, podbija już zadowalający wygląd makijażu brwi. Wykonałam już dziesiątki stylizacji, a produkt praktycznie nie ubywa, co dodatkowo zachęca mnie do ponownego zakupu w przyszłości, kiedy już się skończy.
    Zalety:
    • - trwałość
    • - brak niepożądanych śladów mydła
    • - duża ilość produktu
    • - łatwość i wygoda w użytkowaniu
    • - brak kolidowania z innymi produktami do brwi
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann