KWC LogobyWIZAŻ logo

evi900422
    6 marca 2022 o 16:10
    5 / 5
    Lubię
    Rękawica to jakaś nowość na rynku od kilku miesięcy. Jest wykonana z jedwabu,bardzo delikatna. Wystarczy sama wodą i możemy robić " peeling " dobrze oczyszcza skórę i dobrze ja wygładza. Działa też na celulitt. Plus taki że do rękawicy nie potrzebujemy żadnych kosmetyków .Szkoda że jest tylko dostępna na IG .
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam do testów od marki/producenta

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    OczamiReni
    18 lutego 2022 o 12:28
    5 / 5
    Fajna rękawica
    Jest to firma która jest na IG i która jest nowością na rynku. A że to polska firma więc warto wspierać taką firmę . Każda z nas dostała cudowną rękawice do masażu bez użycia peelingu, wystarczy sama woda i działamy. Rękawica jest duża , łatwo się ją nakłada na rękę i możemy myć. Delikatnie i skutecznie oczyszcza naszą skórę , działa jak peeling i jest naprawdę widoczny efekt. Skóra po " peelingu " masażu tą rękawicą jest miękka w dotyku , ładnie wygląda. Po dłuższym stosowaniu widać że oprócz tego że skóra jest gładka , to jeszcze jest mniejszy cellulit oraz mniejsze rozstępy . Ja jako osoba 50 + widzę mega różnice jakości skóry. Fajna rękawiczka tylko jak dla mnie bardzo droga bo koszt to cena około 80 zł. Myślę że taka rękawiczka " starczy " nam na około 3 miesiące użytkowania. Użytkowałam ją tak 2 razy w tygodniu . Jestem z niej zadowolona i jak będzie na promocji to ją zakupie .Warto dodać że rękawica jest w 100 % wykonana z materiału jedwabu !
    Zalety:
    • Efekt
    • Materiał
    Wady:
    • Cena
    • Dostępność ( można tylko na Instagramie zamówić )
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam do testów od marki/producenta

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    monika1985monik
    26 kwietnia 2022 o 21:57
    4 / 5
    Jedwabiście "dobra" rękawica.
    Ta rękawica to totalna nowość na Polskim rynku. Dla mnie super sprawa , gdyż po za tą rękawicą oraz wodą nie potrzebujemy zupełnie nic by wykonać zabieg. Rękawica jest dość duża by bez problemu założyć ją na rękę i działać. Fajnie się nią wykonuje również masaż. Stosowana regularnie na prawdę znacząco poprawia wygląd naszej skóry. Jest ona gładka i miła w dotyku. Rękawica jest ręcznie szyta z czystego jedwabiu. Rękawica jest bardzo higieniczna dzięki właściwościom antybakteryjnym jedwabiu oraz z łatwości utrzymania w czystości-wystarczy umyć ją mydłem. Rękawica mega pozytywnie mnie zaskoczyła. Jedyny minus to cena 85 zł - jednak może kiedyś będzie mi ją dane kupić na promocji. Rękawice można zamówić IG.
    Zalety:
    • wygląd
    • działanie
    Wady:
    • cena
    • dostępność
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie