Glov, Scrubex, Exfoliating Accessory for Soft and Kissable Lips (Akcesorium do pielęgnacji i peelingu ust)

Pożegnaj spierzchnięte usta oraz nieefektywne peelingi cukrowe raz na zawsze!
Idealnie usuwa nieznośny martwy naskórek i pozostawia Twoje usta jędrne, soczyste i niesamowicie gładkie. Dzięki temu nałożony balsam wchłania się błyskawicznie, a szminka rozprowadza się równomiernie na Twoich ustach. Popękane, szorstkie i spierzchnięte usta już nigdy nie będą Twoim problemem! SCRUBEX zadba także o odpowiednie ukrwienie Twoich warg, co natychmiastowo uwydatni ich naturalny koloryt i sprawi, że będą wyglądały na ujędrnione i pełne. Produkt działa tylko przy użyciu wody, jest wielorazowego użytku, a efekty jego użycia są natychmiastowe! Twoje usta staną się: - Idealnie gładkie, - Delikatne i miękkie po użyciu produktu, - Optycznie większe i pełniejsze.

rękawice
do ust
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Cudo

Świetnie regeneruje, nawilża i odżywia usta. Produkt daje efekt lekko wygładzonych ust. Usta wydają się być zadbane i naprawdę dobrze wyglądają. Ten produkt to cudeńsko. Daje niesamowity efekt

Scrubex od Glov

Dostałam ten produkt w mysterybox od lokkfantastic i muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłam. Na początku byłam troche sceptycznie nastawiona do tego scrubu lub bardziej do jego formy. Korzystałam jednak już wcześniej z innych produktów marki Glov, więc postanowiłam spróbować. I zakochałam się!
Produkt delikatne, a skutecznie peelinguje usta, przy tym jest łatwy do utrzymania w czystości. Tak bardzo polubiłam ten produkt, że zakupiłam go dla obu swoich sióstr na święta i obie są bardzo zadowolone :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudo!

Największą zaletą są dla mnie ekspresowe efekty przy niewielkim wysiłku. :)
Mam bardzo duży problem z suchymi skórkami na ustach, które oczywiście odznaczają się pod pomadkami. Żaden cukier z miodem i inne tego typu domowe triki nie zapewniały mi takiego wygładzenia ust, jak Scrubex. :D Przyda mi się nie tylko jesienią i zimą, usta są po nim piękne i miękkie w dotyku, więc korzystam regularnie również teraz. Scrubex jest dla mnie super rozwiązaniem, szczególnie jak łączę go z masełkiem GLOV Lip Harmony, tworzą dobrze zgrany duet. Chłopak raz na jakiś czas też korzysta ze Scrubexu, udaję, że nie widzę. :D
Polecam serdecznie, myślę, że zadowoli każdego użytkownika. Myślę, że to też dobry pomysł na prezent. :)

Super szczególnie w zimie

I to jest produkt który kocham szczególnie w okresie zimowym gdzie moje usta potrzebują regeneracji ,wygładzenia i nawilżenia . Mam bardzo spuchnięte ,wysuszone usta w zimie i ciężko je na wiosnę doprawdzic do jakiegoś ładu. Ten zestaw dostałam w styczniu od przyjaciół i wiem że będę go zawsze mieć . Minęły 4 miesiące użytkownika i usta mam miękkie w dotyku ,dobrze na nich leży szminka . Peeling jest delikatny nie podrażnia ,nie uczula . Jestem zadowolona . Polecam go każdemu kto chce mieć piękne zdrowe i zadbane usta .

To mój must have

To akcesorium,to prawdziwy skarb. W codziennym makijażu stawiam na naturalny look,bardzo zależy mi na podkreślonych i idealnie wygładzonych ustaw i właśnie ten produkt pomaga mi osiągnąć mój cel :) Zapomniałam co to znaczy mieć "posiekane'' usta.

Warto wypróbować

To kosmetyczne akcesorium przekonało mnie do regularnego peelingowania ust. Jest szybkie i wygodne w użyciu oraz co najważniejsze skuteczne. Wielorazowego użycia co jest ogromnym plusem, wystarczy lekko zwilżyć rękawice i delikatnie przetrzeć usta. Dkutecznie złuszcza usta, pozostawia je gładkie i miękkie oraz gotowe na przyjęcie maseczki do ust, balsamu czy szminki. Po takim domowym zabiegu usta naprawdę lepiej się prezentują, a na zadbanych i wypielęgnowanych ustach kolorowa szminka lepiej się prezentuje i jest bardziej trwała.

Mega

Jestem bardzo zadowolona ze zdecydowałam się na zakup tej mini-rękawiczki do peelingu ust. Moje usta są miękkie i gładkie. Teraz mogę sobie częściej pozwolić na malowanie ust matowymi pomadkami. Trzeba jednak pamiętać aby po peelingu dobrze nawilżyć usta.

• Design produktu: 5

Najlepszy peeling do ust!

Ta malutka rękawiczka cudownie wygładza i peelinguje usta. Jest dosyć szorstka więc trzeba się pilnować, aby nie przesadzić. Mam problem z suchymi skórkami i ten wynalazek bardzo mi pomaga. W końcu mam piękne i gładkie usta .

Super produkt

Dłuższy czas szukałam produktu który sprosta moim oczekiwaniom i tak oto znalazłam produkt firmy Glov. Mam już kilka ich produktów i dlatego zdecydowałam się na ten zakup i nie żałuje. Jest rewelacyjny wystarczy zmoczyć go wodą i wykonać peeling ust. Świetnie usuwa suchą skórkę z ust. Usta są powiększone :)

Uratował mnie!

Mogę powiedzieć z szczerą ulgą, że ten produkt po prostu mnie uratował :).

Mam notoryczny problem z ustami, zapominam używać pomadek odbudowujących, a potem walka z wszelkimi maściami, a najgorzej z peelingami do ust, które mnie po prostu obrzydzają, wszelkiego rodzaju sypiące się badziewie do usunięcia zbędnego naskórka.

I proszę! Wygodna w użyciu malutki ręczniczek na moje problemy :).

Super efekt i wygoda, polecam bardzo!

• Design produktu: 5

Najlepszy produkt do peelingu ust jaki kiedykolwiek używałam!

Jestem pod wrażeniem! Nigdy wcześniej nie miałam tak miękkich i gładkich ust! Doskonale przygotowuje na nałożenie pomadki.
Polecam osobom, które mają problem ze spierzchniętymi ustami

• Design produktu: 5

nie ma nic lepszego do peelingu ust :)

Uwielbiam tą małą rękawiczkę. Często mam suche, spierzchnięte usta i dzięki niej wyglądają w końcu pięknie, są gładkie i zadbane. Scrubex jest bardzo wydajny, wystarczy na długo. Totalny must have!