Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Służy do malowania kresek na powiece oraz modelowania brwi. Krótkie ścięte pod kątem włosie zapewnia maksymalną precyzję nakładania kosmetyku. Pędzel wykonany z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jego miękkość i sprężystość pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

do eyelinera, do brwi

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Idealna precyzja

Potrzebowałam nowego pędzla do robienia kresek i spontanicznie kupiłam ten z Hebe. Mam już inne pędzle do oczu z tej serii i bardzo je lubię, a ten o numerze E01 również przypadł mi do gustu. Pędzel ma idealny kształt, jest bardzo precyzyjny, przez co super sprawdza się do wypełniania brwi, jak również rysowania kresek (np. cieniem). Pędzel ma dobrej jakości włosie, które po myciu nie odkształca się i dalej super się go używa. Na plus wygodny trzonek, design i niska cena.

ZALETY
Precyzyjny kształt
Delikatny
Sprawdza się do wypełniania brwi
Idealny do robienia kresek
Jakość wykonania
Design
Niska cena

WADY
Brak

Sprawdza się doskonale

To już mój kolejny zakup tego pędzla!
Używam go do malowania kresek cieniem/pomadą i do malowania brwi również pomadą. W obu przypadkach sprawdza się doskonale.
Pędzelek jest cienki, skośny, dość sztywny co ułatwia precyzyjne namalowanie kreski bądź domalowanie włosków na brwiach.
Włosie nie wypada, a pędzel przez długi czas zachowuje swój kształt. Zmieniam go średnio co pół roku, ponieważ lubię szczególnie prezyzyjnie pędzle, lecz po tym okresie również nadaje się do używania.

• Design produktu: 5

Bardzo dobry zamiennik pędzla Hakuro....

Pędzelek Hebe E 01 służy mi do nakładania pomady na brwi a także do malowania kresek. Jest on świetnie wyprofilowany i doskonale radzi sobie z produktami płynni typu pomada do brwi czy eyelinerem. Posiada syntetyczne włosie które osadzone jest w aluminiowej skuwce. Jest bardzo cieniutki ,nie wygina się za mocno w kontakcie ze skórą . Jego włosie jest skośnie przycięte dzięki czemu pozwala nam w wykonaniu precyzyjnych linii czy kresek, łatwo się nim wypełnia brwi oraz wyznacza ich kontur. Pędzel nie gubi włosia, szybko i sprawnie można go domyć. Fantastycznie się z nim pracuje, dodatkowo jest w przystępnej cenie, polecam

• Design produktu: 5

Pędzle od Hebe zaczęłam kupować jak tylko się pojawiły w drogerii.

Pędzel mnie zaciekawił, ponieważ lubię malować kreski. Pędzel precyzyjnie maluję, łatwo się nim posługiwać nawet nie mając wprawy.

Pędzel łatwo utrzymać w czystości, dobrze się myje i nic z nim się nie dzieje. Włosie nie wypada, nic nie rozkleja się .

Jest trwały oraz w niskiej cenie.

• Design produktu: 4

Ulubiony pędzelek do brwi

Bardzo lubię ten pędzelek, niedawno zakupiłam nowy egzemplarz. jest cieniutki i precyzyjny. Można go bez obaw myć oraz dezynfekować. Włosie jak również trzonek są bardzo wytrzymałe. To mój pierwszy precyzyjny pędzelek, kupowałam inne marki do testowania, jednak ciągle wracam do tego. Inne pędzle tego typu (zdecydowanie droższe) po pewnym czasie zaczynają się rozwarstwiać, bądź pęka im lakier na trzonku. Dlatego wolę zdecydowanie niedrogi i niezawodny pędzelek z Hebe :) Oczywiście porównuje tylko ten pędzelek, a nie inne rodzaje z tej marki.

Ideał za grosze

Zakupilam ten pedzel z rozmachu na aplikacji hebe, poniewaz potrzebowalam czegoś do nakładania henny. Nie liczylam na cuda, a tu sie okazalo ze ten pedzel jest tak precyzyjny, ze mozna nim namalowac idealne brwi oraz kreski na powiekach. Nic sie z nim nie dzieje po myciu, jest ciagle idealnie cienki na koncowce. Idealnie sprawdza sie rowniez do czyszczenia brwi od dolnej linii korektorem. Uwielbiam.

Zadowalajacy

Pędzelek służy mi głównie do nakładania pomady na brwi. Dobrze się spisuje również przy aplikacji eylinera na powiekę. Jest wytrzymały, dobrze wykonany. Posiada miękkie syntetyczne włosie. Bardzo dobrze wyprofilowany, dociera w każdą przestrzeń brwi lub oka. Wygodnie się nim pracuje. Łatwy w czyszczeniu.

Pędzelek E01 z Hebe

Kupiłam ten pędzelek dawno temu. Używam go zarówno do pomady do brwi jak i do eyelinera w kremie.
Bardzo go lubię. Świetnie się sprawdza. Włosie do tej pory jest w super stanie pomimo częstego mycia.

Precyzyjny

Szukałam pędzelka, który przeżyłby pomadę w przeciwieństwie do tych, które są w zestawach. Ten z Hebe był w rozsądnej cenie i oprócz tego okazało się, że jest to produkt wysokiej jakości. Mimo codziennego używania i czyszczenia pędzel nie traci swoich właściwości - nie gubi włosków, jest miękki, ale jednocześnie niezmiennie precyzyjny. Nakładanie nim pomady to czysta przyjemność.
Jedynym minusem jest jego dostępność w sklepie internetowym.

• Design produktu: 5

Bardzo dobry jakościowo i mega precyzyjny

Pędzli do makijażu mam sporo. Czasami jak popatrzę na ilość to mogłabym uchodzić za malarza , w sumie jestem malarzem swojej twarzy :)

Pędzel E01 dostałam od siostry. Używałam kilka lat( ! ) i niestety zużył się już, znaczy wciąż mogę go użyć jednak włosie nie jest tak spójne i nie mogę już zrobić tak dokładnej i precyzyjnej kreski na powiece jak jeszcze kilka miesięcy temu. Moja wina bo na szybko umyłam pędzel i ,,poczochrałam'' nim za mocno i się rozwarstwił :( ale po tylu latach to nie mogę złego słowa powiedzieć o pędzlu.

Pędzel wykonany jest z gładkiego, prostego syntetycznego włosia, które idealnie do siebie przylega. Jest miękkie ale na tyle elastyczne i sztywne aby wykonać bardzo precyzyjny makijaż oka i brwi. Trzonek i suwka jest czarny, plastikowy i bardzo dobrze leży w dłoni. Po kilku latach napis się nie zdarł a poza włosiem pędzel wygląda jak nowy. Wiele podróży przetrwał nienaruszony. Włosie myje się dobrze i szybko wysycha.

Pędzel można stosować na mokro i sucho. Jest niesamowicie precyzyjny. Mogłam zrobić nim zarówno grubsze jak i bardzo cienkie linie na powiece górnej i dolnej, brwi równie precyzyjnie maluje i świetnie łączy się z pomadą. Pędzlem można dorysować pojedyncze włoski, które wyglądają bardzo naturalnie oraz pokryć całe brwi. Najczęściej jednak stosowałam go do malowania kresek na górnej powiece zamiast e-linera lub dorysowywałam sobie cień pod e- liner tworząc podwójną linię.
Pędzel bardzo dobrze nakłada na siebie wybrane cienie, nawet te, które mają tendencje do obsypywania się. Nałożone na pędzel E01 zdecydowanie mocniej do niego przylegają.

Zdecydowanie jest to mój numer jeden ze wszystkich precyzyjnych pędzli do malowania kresek na oczach. Jest niesamowicie dokładny , dobrze leży w dłoni, łatwo się nim pracuje i dobrze czyści. Gdyby nie mój błąd to miałabym go jeszcze długo. Kupiłam inny, jeśli się nie sprawdzi to wiem, że Hebe E01 jest rewelacyjny :) Dodatkowy plusik za przystępność cenową w porównaniu z jakością jest to bardzo korzystny zakup.

Fajny .

Bardzo się z nim polubiłam od pierwszego zakupu. Kupiłam go w Hebe na promocji . Moje brwi są mega po nim . Dobrze je podkreśla i nadaje ładny naturalny kształt. Do tego jest mały i mieści się w każdej torebce nawet tej najmniejszej . Lubię go . Jest super .

Najlepszy do brwi

Jestem ogromną fanką pędzli od Hebe, praktycznie każdy do tej pory się u mnie sprawdzał. Tak jest również w przypadku pędzla do modelowania brwi i kresek na powiekach.

Jak zawsze świetny design produktu, który mimo, że jest za naprawdę małą kwotę (biorąc pod uwagę tak dobrą jakość), a wygląda luksusowo.

Ogromny plus za trwałość, napisy na rączce mimo użytkowania od pół roku się nie starły, pędzel wciąż wygląda jak świeżo kupiony.

Ma lekko skośny kształt, miękkie włosie, bardzo delikatne, ale jednocześnie jest na tyle twardy, że bardzo precyzyjnie podkreśla nam brwi.
Uwielbiam go stosować również do robienia kresek cieniem do powiek, ufam mu i nigdy nie zamienie na żaden inny