Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Służy do malowania kresek na powiece oraz modelowania brwi. Krótkie ścięte pod kątem włosie zapewnia maksymalną precyzję nakładania kosmetyku. Pędzel wykonany z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jego miękkość i sprężystość pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

pędzle
do eyelinera, do brwi
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ulubieniec do brwi

Jestem bardzo zadowolona z tego pędza. Używam go codziennie do przyciemniania brwi cieniami. Włoski w tym pędzlu mają idealną długość, są odpowiednio ścięte, do tego miękkie i przyjemne w dotyku. Dobrze nabierają cienie. Pędzel sprawdza się również przy malowaniu kresek na powiece, ale to akurat robię rzadko, od wielkiego dzwonu.
Dobrze leży w dłoni, a jego design jest przyjemny dla oka. Nie traci włosia. Mam go już dobrze ponad rok i włosie jest takie, jak w dniu zakupu. Myślę więc, że jeszcze bardzo długo mi posłuży, ale jak już wyślę go na kosmetyczną emeryturę, bo kupię taki kolejny :)

Sprawdza się

Pędzelki z Hebe mają świetne opinie, jednak sama nie zdecydowałam się dotąd na zakup żadnego, bo najbliższą drogerię mam kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania, a co za tym idzie bywam tam rzadko. Ten dostałam w prezencie i od razu zaczęłam testować jego możliwości. Przyznam, że odkąd go mam należy do moich ulubionych akcesoriów do makijażu brwi, zdetronizował nawet używany przeze mnie dotąd pędzelek innej marki.

OPAKOWANIE

Pędzelek znajduje się w foliowym woreczku z plastikowym suwakiem, co bardzo mi się podoba. Jest to opakowanie wielokrotnego użytku, które jest przyjazne dla środowiska a dodatkowo bardzo praktyczne. Woreczek jest całkiem duży i pomieści kilka pędzelków, więc świetnie nadaje się na podróże. Opakowanie jest schludne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Na papierowej podkładce w kolorze czarnym znajdziemy numer pędzelka, a na odwrocie dokładny opis.

PĘDZEL

Pędzel skośny wykonany z włosia syntetycznego, które jest przyjemne, miękkie w dotyku i zbite. Rączka wykonana jest z matowego materiał, skuwka natomiast z połyskującego, co prezentuje się ciekawie. Pędzelek stosuję głównie do makijażu brwi – nakładam nim wosk lub pomadę. Z jego pomocą cały proces jest szybki i niezwykle precyzyjny. Rysowanie nim kreski za pomocą żelowego eyelinera czy zwykłego cienia również nie sprawia problemów. Kreska jest idealnie cienka i nie ma obawy, że wyjedziemy gdzieś poza planowany obszar malowania. Włókna są trwałe i odporne na mycie – mój przeszedł je już kilkanaście razy, nic nie wypadło a włosie jest tak samo przyjemne jak w pierwszym dniu. Cena zachęca do zakupu, na prawdę warto.

PLUSY:
+ trwałość
+ precyzja
+ praktyczne opakowanie
+ cena

Zostaje ze mną:)

Właśnie zaczęłam przygodę z pomadami do brwi, tak więc skośny pędzelek musiał się znaleźć w mojej kosmetyczce. Wybór padł na ten właśnie - bdb opinie, niska cena - pomyślałam, chyba ideał ;)
I to prawda. Rozprowadza się nim z lekkością, pędzelek sam sunie po brwiach.
Jest bardzo cienki w przekroju, jest delikatny, włosie nie drapie.
Idealnie się spisuje także przy aplikacji produktów na powiece. Kreska jest mega cienka, bardziej naturalna niż w przypadku kredki do oczu. Na razie próbuję z cieniami, w przyszłości spróbuję także żelu do kresek ;)

• Design produktu: 5

Kupiłam ten i inne skośne pędzelki poszły w odstawkę

Szukałam cienkiego w przekroju skośnego pędzelka do malowania brwi pomadą. Przy okazji, będąc w Hebe trafiłam na ten, zachęciła mnie cena, bardzo przystępna.
Wybrałam go spośród kilku w sklepie, bo był w najlepszym stanie, tzn. najcieńszy w przekroju, bez rozwarstwionych włosków.
Zaczęłam go jednak używać do malowania kreski na powiece czarnym cieniem bądź ciemnobrązowym. I muszę przyznać, że jest do tego po prostu kapitalny. Żadnym innym pędzelkiem nie malowało mi się wcześniej tak cieniutkiej kreseczki na oku. Namalowana cieniem kreska jest odpowiednio cienka, dość wyraźna i jednocześnie wygląda bardzo naturalnie - daje efekt zagęszczonych rzęs.
Pędzelek jest syntetyczny. Ma odpowiednio długą rączkę i jest fajnie wyważony, co wpływa bezpośrednio na komfort używania. Włosie jest mięciutkie, nie drapie. Po wielokrotnym myciu nadal wygląda bez zarzutu, trzeba tylko, jeszcze na mokro, nadać mu odpowiedni kształt, żeby się włoski nie rozcapierzyły.
Na chwilę obecną jestem posiadaczką dwóch takich pędzelków skośnych z Hebe. Jednego używam do malowania kreski cieniem na powiece, a drugi kupiłam do pomady do brwi. I tak samo jestem zadowolona z tego, jak łatwo przychodzi mi malowanie tym pędzelkiem moich brwi. Mogę nabrać tyle pomady ile trzeba, bo pędzelek jest odpowiednio cieniutki. Rysuję nim zarówno generalny obrys, jak i późniejsze wypełnienie. Doskonale maluje pojedyncze włoski tam gdzie mi ich po prostu brakuje. Finalnie brew wygląda super. Żadnym innym pędzelkiem nie udawało mi się osiągnąć takiego efektu jak tym.
Polecam. Dla mnie rewelka.

ulubiony skośny pędzelek

Pędzla używam ściśle zgodnie z przeznaczeniem - do malowania kresek i malowania brwi. W obu funkcjach sprawdza się doskonale. Jeśli chodzi o kreski, rozprowadza idealnie zarówno tusz do kresek, jak i ciemny cień, którego czasem używam w zamian. Jest też doskonały do pomady do brwi lub wosku. Pędzelek jest idealnie przycięty, ma świetną wielkość i grubość - nie jest ani za cienki, ani za gruby. Jest to pędzel syntetyczny, dość twardy (ale nie na tyle by drapał), a dzięki temu bardzo precyzyjny. Dodam też, że jest trwały - myłam go chyba z kilkaset razy, i nie stało się z nim nic złego, wygląda jak nowy. Mam o wiele droższe skośne pędzle, ale ten jest moim ulubionym.

Doskonały

Genialny pędzelek, sztywny ale nie krzywdzi, idealnie rysuje precyzyjną kreskę≥ Nie mam w tym wielkiego doświadczenia, wypróbowałam naprawdę sporo pędzelków i ten absolutnie wygrywa. Kąt ścięcia włosia sprawia, że kreska rysuje się sama.
Cena w stosunku do jakości śmieszna

Świetny do kresek

Jest to jeden z niewielu pędzli, którym ładnie i bezproblemowo udaje mi się narysować kreskę eyelinerem. Pędzelek jest wąziutki,a włosie sztywne (ale nie kłujące), i dlatego można precyzyjnie narysować każdą kreskę. Używam go także do brwi, fajnie współpracuje z pomadą czy cieniami,daje ładny efekt. Mycie przebiega bezproblemowo,włosie nie wypada ani się nie odkształca,bardzo polecam.:)

• Design produktu: 3

Świetny !

Bardzo dobrze pracuje mi się tym pędzelkiem.
Fantastycznie spisuję się przy wykonywaniu kresek eyelinerem czy cieniem.
Używam go także do podkreślania brwi, bo ładnie współpracuje z pomadą.
Przyzwyczaiłam się do niego do tego stopnia, że wyparł kilka pozostałych ulubionych niegdyś skośnych pędzelków, a to o czymś świadczy :)
Najbardziej podoba mi się jak precyzyjne i cienkie kreski można uzyskać przy pomocy tego narzędzia. Używam go już ponad pół roku i pomimo częstego mycia jest w nienaruszonej formie.
Włosie nie wypada, nie odkształca się, skówka dobrze trzyma, nawet nadruki pozostają nienaruszone :)
Tak więc stosunek jakości do ceny fantastyczny. Warto !

Bardzo na tak!!

Ten pędzelek jest bardzo dobry. Bardzo wygodnie robi się kreski - ja je robię przy użyciu cieni na mokro. Dociera również do wewnętrznego kącika oka. Włosie miękkie ale jednocześnie sztywne, co ułatwia malowanie. Rewelacyjna cena w Hebe. Bywają jeszcze na nie promocje i można kupić go jeszcze taniej. Bardzo polecam.

Dobry pędzel!

Krótko i na temat: dobra jakość włosia, rysuje precyzyjne kreski zarówno cieniem jak i żelem, dobrze sprawdza się jako pędzel do brwi. Teraz nie będę się mogła bez niego obyć :)