Olay, Complete, Krem na dzień dla skóry wrażliwej SPF15

Olay, Complete, Krem na dzień dla skóry wrażliwej SPF15

Complete Krem na dzień dla skóry wrażliwej. Wszystko, czego skóra wrażliwa potrzebuje najbardziej, aby wyglądać zdrowiej i promienniej.
Długotrwałe nawilżenie zapewniają substancje nawilżające w postaci hydroperełek. Trwale i bezpiecznie nawilżają skórę do 24 godzin, zapewniając natychmiastowe uczucie komfortu oraz gładką i aksamitną w dotyku cerę.
Skóra jest odżywiona za sprawą witaminy B3 (niacynamid), która dba o utrzymanie prawidłowego stanu cery i poprawia jej ukrwienie. Dzięki zdolności do syntezy cennych ceramidów, wzmacnia warstwę lipidową skóry, co w znacznym stopniu ogranicza utratę wody przez naskórek i chroni jednocześnie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, m.in. wolnymi rodnikami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Forma witaminy B3 pozwala łączyć się i współdziałać z innymi witaminami (E i prowitamina B5), aby wzmocnić efekt odżywienia. Witamina B3 ma niezwykłe właściwości "naprawcze": wygładza strukturę skóry i poprawia jej koloryt.
Ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB zapewniają filtry SPF15. Faktor ten zalecany jest przez dermatologów jako optymalna, codzienna ochrona przed działaniem promieni UVB i UVA. Jego działanie porównuje się do parasola ochronnego, osłaniającego cerę przed foto-uczuleniami, poparzeniami, przebarwieniami, pękaniem naczynek i nadmiernym rogowaceniem. Zastosowanie filtrów organicznych umożliwia częściowe odbicie oraz pochłonięcie i zablokowanie szkodliwego działania promieni słonecznych.

Cena: 19,99zł / 50ml
/s/

Wielkie rozczarowanie...

Skuszona prmocja w sklepie zakupilam ten krem, pomimo, ze wczesniej uzywalam innego kremu Olay-active hydrating i bardzo pozalowalam tej zmiany... Krem moim zdaniem nie wart swej ceny, na twarzy pozostaje uczucie "filmu" , skora sie swieci. Pomimo, ze moja cera ma sklonnosci do przesuszania, krem zle sie wchlania i te okropne uczucie lepkosci na twarzy...
To pewnie jeszcze bym jakos przezyla, ale po jakims czasie stosowania tego kremu zauwzylam pogarszajace sie problemy z cera, zaskorniki i itp. rewelacje.
Wiec WIELKIE NIE dla tego kremu, wracam do active-hydrating! Jedyny + za estetyczne opakowanie...

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

nie dla mnie

plusy:
-nawilża,
-ładnie się wchłania
-miły w użyciu
minusy
-trochę się po nim kleję,
-i uczulił mnie !
niestety kolejny, wywołuje swędzenie i nasycenie trądziku, muszę przestać go używać :(

najlepszy krem na dzien z filtrami

Polubilam marke Olay wlasnie ze wzgledu na dodawanie filtrow do kremow na dzien :)
Wczensiej uzywalam Olayowskiej emulsji spf 15,ale z jakiegos powodu dawala mi ona na poczatku stosowania jakies bable(?)i choc tamten zapach mnie porywal postanowilam sprobowac \\\\"normalnego\\\\"bez upiekszaczy spf15 z tej firmy.
Konsystencja maslana, bardzo latwo sie rozprowadza, niewielka ilosc wystarczy by pokryc cala buzie. Nawilza.
Podoba mi sie tez,ze zapach jest niewyczuwalny. Wydajny. Jak dla mnie- porzadny krem spf15 na dzien!
Naprawde polecam cerom suchym i wrazliwym.

EDIT: po eksperymentach z innymi... MOJ ULUBIONY! Zawsze do niego wracam i uzywam juz naprawde dlugo. Dla mnie nie ma lepszego delikatnego ,nawilzajacego kremu na dzien do skory suchej (z filtrami!).

dobrze nawilża

Ogólnie bardzo lubie kremy z tej firmy ,chyba zaden mnie nie zawiódł a stosowałam juz kilka różnych.
Ten kremik równiez polecam ,na lato jest jak znalazł ,zawiera filtry ,co prawda nie wielkie ale zawsze coś.
Krem ma swietna delikatna konsystencję ,bardzo dobrze się wchłania i nawilza skórę. Jest wydajny ,jedynie jak dla mnie ma troszke dziwny zapach.Uzywam go pod makijaż i swietnie sie sprawdza.Na noc stosuje inny krem .Używam tego produktu od: od kilku miesięcy