Essence, Pure Skin, Anti-Spot, Intenisve Night Treatement (Intesywna kuracja przeciw wypryskom na noc)

Odkryj prawdziwie piękny sen! teraz mamy całkowicie nową pomoc - SOS w nagłych wypadkach. Intensywna nocna terapia została specjalnie stworzona do tego, by delikatnie ale efektywnie wytępić pryszcze i zaczerwienienia w czasie nocnego snu. Zawiera formułę głęboko oczyszczają pory i wyraźnie redukuje pojawianie się nowych wyprysków.

KWC! edit: teraz już nie

To niesamowite! Ten żel jest świetny! Doskonale usuwa wszelkie niedoskonałości! :) Przed kupnem nie zwróciłam uwagi na skład i kiedy go zobaczyłam, trochę zmarwiło mnie to, że jest w składzie alkohol. I fakt, po nałożeniu czuć zapach alkoholu. Za pierwszym razem, gdy go użyłam, strasznie piekła mnie twarz i aż oczy zaczęły łzawić. Ale teraz poprostu nie nakładam go w okolicy oczu, a jak piecze, to znak, że działa ;)
Jestem baardzo zadowolona z tego kremu-żelu. W ciągu nocy usuwa wszystkie zaczerwienienia, a te bardziej "rozwinięte" pryszcze, poprostu hamuje ich dalszy rozwój i staje się to, że są one mniej widoczne i szybciej znikają!
Naprawdę go uwielbiam! Moja twarz nigdy wcześniej nie wyglądała tak ładnie i zdrowo! ;-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Edit: używam go już gdzieś 3 miesiące i nie jest taki dobry, jak na początku ;c niespodzianki wcale nie schodzą. Nawet nie wiem, czy w ogóle on coś pomaga. Używam go tylko, żeby zużyć, ale nie kupię już go więcej, ponieważ zawiodłam się na nim. Pryszcze są duże, a po nocy stają się ropne. Chyba nie taki miał być efekt ;cc ale jeśli szybko się zauważy, że coś na twarzy się dzieje, to zdąży on przez noc to zminimalizować i na następny dzień jest ok! :D

Po prostu trzeba robić sobie przerwy w jego używaniu, bo sprawdza się on, ale jeśli użyje się go raz na jakiś czas.

Zawsze razem

Doskonały kosmetyk.Zachwyca mnie swoim działaniem i tym, że nie nie czuć go na twarzy. Jako, że jestem wielką fanką kosmetyków firmy Essence, kupiłam od razu całą serię Pure Skin bez zastanowienia.Za tą śmiesznie niską cenę są warte więcej od przereklamowanego Garniera. Po pierwszym użyciu bałam się przesuszenia skóry, tłustego filtru na skórze, ostrego zapachu maści na pryszcze =P (zwłaszcza w weekendy, gdy nie sypiam sama).Jednak ten kosmetyk dokonał cudu bez żadnych efektów ubocznych.W ciągu miesiąca moja cera wygląda jak u niemowlaka, prawie nie muszę się malować. Znikły wągry, zaskórniki a wielkie pryszcze mutanty wychodzące mi przed okresem, znikają na drugi dzień po posmarowaniu tym cudem.Używam co noc i nie mam przesuszonej skóry, kremik szybko się wchłania.Dodam jescze, że mam cerę wrażliwą a on jej nie podrażnia. Co najlepsze mój TŻ też zaczął go używać i efekty są świetne. Cena naprawdę śmieszna. Kupiłam jeden sobie i drugi jemu. I na pewno na tym się nie skończy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chwalę sobie;)

Żel ma dobry skład (bez parabenów, parafiny), nie zatyka porów skóry. Działa super wysuszająco na wypryski (stosuję również w ciągu dnia, gdy nie wychodzę z domu). Nie jest bardzo drogi, ma wygodne opakowanie, łatwo się go wydobywa. Stosuję go profilaktycznie na noc - czoło, nos, broda. Przyznam, iż mimo, że nie stosuję go długo, widzę efekty - mniej wągrów na nosie. Pryszczy nie wyskakuje mi dużo, jedynie czasami "coś" mi wyskoczy przed okresem i wtedy smaruję miejscowo - jest naprawdę dobry. Odpowiada mi jego przeźroczysta konsystencja, to że szybciutko się wchłania. Jeden z lepszych preparatów, jakie stosowałam.;)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w tr 1

Świetny

Jest to najlepszy produkt tego typu jaki do tej pory miałam i to za takie śmieszne pieniądze!

Krem ma bardzo przyjemną konsystencę - jest gęsty przez co bardzo dobrze się nakłada.
Krem bardzo ładnie i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstewki na skórze. Powiedziałabym nawet, że zostawia lekki macik w miejscach gdzie się go użyło (ja używam go punktowo na zmienione miejsca).

Zapach jest bardzo przyjemny i delikatny, nie przytłacza i znika po jakimś czasie.

Produkt jest bardzo wydajny. Nie uczula ani nie podrażnia. Tubka jest bardzo estetyczna i praktyczna.

Co do działania - jest świetny!
Od czasu kiedy zaczęłam go używać poprawiła mi się cera, nie mam problemu z wypryskami - smaruję się tam gdzie ledwo coś się pojawia i zmiana znika. Ten krem również niweluje zaczerwienienie, które pojawia się wraz z wypryskami. Goi i przyśpiesza znikanie wyprysków. Od momentu pierwszego użycia do mniej-więcej 2 tygodni moja cera wyglądała o niebo lepiej - mowa tutaj o działaniu prewencyjnym - używałam kremu w problematycznych obszarach, tam gdzie zwykle pojawiały mi się niedoskonałości(nos, czoło i borda) - smarowałam się "prewencyjnie" i faktycznie liczba wyprysków jaka mi się tam pojawia jest minimalna. Oczywiście działanie punktowe jest znacznie szybsze - dzień, dwa.

Krem ma w swym składzie alkohol, więc trochę się go obawiałam ale niepotrzebnie. Mam skazę białkową, cerę wrażliwą i skłonnośc do alergii, ale w przypadku tego kremu nic mi nie szkodzi.
No i ta cena!

Ten krem to moje KWC w walce z niedoskonałościami.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy