KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 100% osób
    Anusia490
    8 maja 2022 o 7:28
    5 / 5
    Na zakup tego produktu skusiłam się w małym sklepiku, w którym często robię zakupy po pracy. Patyczki ekologiczne marki Delikato od razu wpadły mi w oko, postanowiłam je wypróbować. To dobry produkt w korzystnej cenie, patyczki są trwałe i miękkie, idealne do codziennych zastosowań a przy tym przyjazne dla planety. OPAKOWANIE Patyczki możemy kupić w foliowym woreczku z grafiką przedstawiającą kwiaty bawełny na brązowym tle. Wygląda schludnie i elegancko. Niestety minusem jest to, że jest to folia która już nie jest tak ekologiczna, poza tym woreczek nie posiada struny – po jego rozerwaniu niestety łatwo o wysypanie zawartości. Opakowanie to zdecydowanie minus tego produktu. Najlepiej zaraz po otwarciu przełożyć patyczki do pojemniczka. PATYCZKI Patyczki to must have, który zawsze musi być u mnie w domu. Wcześniej używałam tych najzwyklejszych, obecnie stawiam na te bardziej eko jako, że to produkt jednorazowy, który zaraz po zużyciu wędruje do kosza. Te patyczki są naprawdę solidnie wykonane, nie rozwarstwiają się, nie zostawiają włókien. Końcówki z bawełny są gładkie, a tym samym delikatne. Patyczek wykonany jest w 100% z papieru, co pozwala ograniczyć ilość generowanego plastiku.Patyczki idealnie sprawdzają sie do poprawek makijażowych i wszelkich zadań kosmetycznych. Cena jest jak najbardziej korzystna w porównaniu do innych marek oferujących eko patyczki. Minus to to, że to marka własna jednej z sieci hipermarketów i tylko tam je znajdziemy. PLUSY: + są eko: papierowy patyczek i bawełna + solidność wykonania + miękkość + stabilność patyczka + są wielozadaniowe + są tanie MINUSY słaba dostępność (widziałam tylko w 1 miejscu) opakowanie (foliowe, bez strunowego zamknięcia)
    Szczegóły:
    • Trwałość / wykonanie: