Ravi, Travella Beauty, Patyczki kosmetyczne

Ravi, Travella Beauty, Patyczki kosmetyczne

Patyczki kosmetyczne w kartoniku przeznaczone do pielęgnacji ciała.
Skład: 100% bawełna/polipropylen

patyczki higieniczne
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Patyczki marki Travella są dostępne jedynie w jednym sieciowym sklepie, więc nie dziwi mnie brak ich obecności w bazie. Kupiłam je podczas zakupów spożywczych, bo takie akcesorium jest u mnie poniekąd niezbędne w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych. W sumie to nie mam im nic do zarzucenia – są trwałe, mają praktyczne opakowanie i spełniają swoją funkcję. To dobry produkt w niskiej cenie, jakością nie dobiegają od innych.

OPAKOWANIE

Patyczki możemy kupić w plastikowym pudełeczku albo w worku zamykanym na naklejkę. Osobiście posiadam wersję w plastikowym pudełeczku, które po zużyciu tych patyczków wypełniłam zapasem innych. Dzięki temu nie generuję plastiku a opakowanie zyskuje drugie życie, tym bardziej, że jest całkiem ładne i przyjemne dla oka. Grafika z motywami kwiatowymi przypadła mi do gustu.

PATYCZKI

Patyczki są solidnie wykonane, nie rozwarstwiają się, nie zostawiają włókien na skórze, co jest ważne szczególnie w przypadku poprawek makijażu czy wykonywania manicure . Końcówki są faktycznie miękkie i gładkie jak zapewnia producent. Niebieski patyczek wykonany z tworzywa jest trwały i nie łamie się. Idealnie sprawdzają sie do poprawek makijażowych (poprawa cieni, eyelinera, tuszu na powiecie i innych) i wszelkich zadań kosmetycznych jak poprawki przy malowaniu paznokci czy ich zmywaniu. Są wytrzymale, bawełna jest zbita, nie rozchodzi się, idealnie wyprofilowane. W opakowaniu znajduje się aż 200 sztuk. Cena jest jak najbardziej korzystna, jednak jak już wspomniałam dostępność jest ograniczona.

PLUSY:
+ solidność wykonania
+ miękkość
+ stabilność patyczka
+ są wielozadaniowe - nadają się do poprawek makijażowych, zmywania lakieru
+ są tanie
+ praktyczne opakowanie

MINUSY
- słaba dostępność (widziałam tylko w 1 miejscu)