Oriflame, Colour, Nail White Pencil (Kredka do paznokci)

Oriflame, Colour, Nail White Pencil (Kredka do paznokci)

Przeznaczona do rozjaśniania od spodu wystającej części płytki paznokciowej.

świetna!

Kredkę zakupiła moja siostra "sto" lat temu i jakos nie miałyśmy cierpliwości jej uzywać. Wydawało mi sie wtdy że biel jest spod paznokcia wymywana. Jakiś czas temu uzyłam kredkę wg opisu jednej z wizażanek, suchą na mokre dłonie i rzeczywiście efekt był świetny. Nie mam najdłuższych paznokci więc kredka niceo brudzi mi opuszki, ale przy myciu rąk wsyztsko ładnie schodzi. Co mnie urzekło, to to, że kredka w jakis tajemniczy sposób wybiela płytkę i tak jak moje poprzedniczki mogę stwierdzic że wytrzymuje juz 3 dzień! Do tej pory byłam wierna francuskiemu manicure, ale cos wydaje mi sie, że postawię na naturalnośc i zostane przy tej kredce. Cena w promocji to ok 9,90. Czasmi sie łamie (choc nie drastycznie) stad 4*.

Używam tego produktu od:niepamietnych czasow

jest najlepsza

Używam tej kredki od niepamiętnych czasów, raz zdradziłam ją dla avonu, ale wróciłam skruszona. Jest dla mnie alternatywą dla paseczków malowanych lakierem przy frenchu, których nie lubię (wyglądają nienaturalnie moim skromnym zdaniem). Po użyciu kredki paznokcie wyglądają bardzo ładnie i naturalnie, nie ma efektu sztuczności. Jest trwała, potrafi wytrzymać 3 dni, pomimo częstego kontaktu z wodą. Raczej jej nie zamienię.

Super!!!

Na moich paznokciach kredka trzyma się już 3. dzień, co w przypadku takiego kosmetyku jest dla mnie niesamowite! (używałam też np. kredki Pierre Arthes i ta zmywała się błyskawicznie)
najbardziej trwała jest wtedy, kiedy zmoczy się paznokcie, a maluje się suchym rysikiem
bardzo ładnie rozjaśnia płytkę pod paznokciem, dając naturalny efekt
nie znalazłam wad, więc nie ma co, daję 5 * chociaż to u mnie nieczęste ;)

Kredka nie zachwyciła mnie z trzech zasadniczych dla mnie w tej materii powodów. Pierwszym z nich jest fatalne drewno, w którym osadzono sztyft - koszmarnie się ją struga, błyskawicznie się łamie. Druga rzecz to mała wydajność - właśnie spowodowana powyższym problemem. Trzecia to jej trwałość. Faktycznie niknie pod wpływem wody, wogóle tępo ją się nakłada, ciężko i stosowanie jej nie jest przyjemnością.

...ma + i - ...

Faktycznie, kredka się łamie, za tą cenę i od tej firmy spodziewałam się czegoś...lepszego. Niestety... odejmuję ** za to, że po kontakcie "zrobionych" kredką paznokci z wodą, poprostu wszystko wypłukuje się i tyle :PTakże sądzę że po dłuższym stosowaniu widać dlugotrwałe efekty, i wszyscy pytają mnie co robię że mam takie biale końcówki pazurków... :)