Isana, Hair, Oil-Care, Express Spulung (Odżywka do włosów suchych i z rozdwajającymi się końcówkami)

Idealna pielęgnacja dzięki dwufazowej formule. Wysokoodżywcza formuła czynnych substancji z olejkiem arganowym i masłem shea chroni włosy przed przesuszaniem. Odzywka nadaje włosom sprężystość i niezwykły połysk, aż po same końce. Wygładza łamliwe włosy i ułatwia ich rozczesywanie, nie obciążając ich.

Masakra

Wysusza włosy, staja sie one bardzo sztywne, szorstkie i matowe. Zapach sredni, gryzie w nos. Nie pomaga w rozczesywaniu włosów, wręcz przeciwnie, po jej uzyciu rozczesanie jest wrecz niemozliwe ;(

Używam tego produktu od: mam od 0,5 roku , uzywałam ok.5-10 razy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Zmieniłam zdanie...

Początkowo byłam zachwycona, odżywka ma taki sam skład jak inna renomowanej firmy a cena znacznie się różni....początkowo nie widziałam różnicy zapach cudowny, końce włosów były wygładzone i nawilżone ale im dłużej stosowałam tę odżywkę tym było gorzej - odżywka wylądowała w koszu zamaiast ułatwiać rozczesywania dawała zupełnie odwrotny efekt - koszmar!
Uwaga zbyt duża ilość obciąża - zdecydowanie ale to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: 1 miesc.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 zawartości

koszmarek!

Jest to najgorszy, najstraszniejszy produkt, z jakim do tej pory moje własy miały do czynienia! Stanowczo odradzam! To, co obiecuje, to pic na wodę, a nawet gorzej, bo on znacznie pogarsza stan włosów! Nie mam problemów z włosami, oczekiwałam tylko, ż będą może bardziej nawilżone, będą się lepiej rozczesywały.. niestety! włosy po jego użyciu są suche, szorstkie, ciężko je rozczesać, ciężko ułożyć... są koszmarne w dotyku. Dłuższe używanie grozi trwałym zniszczeniem włosa!

Używam tego produktu od: około 2 tyg.