Sephora, Skin Smoothing Makeup Base (Baza matująca pod makijaż)

Sephora, Skin Smoothing Makeup Base (Baza matująca pod makijaż)

Baza pod makijaż w postaci żelu, mająca za zadanie matować, wygładzać i ujednolicać cerę przed nałożeniem makijażu.

łeee...

Kupiłam ją po przeczytaniu ocen i zawiodłam się. Mnie ona w ogóle nie matuje, niezależnie od nałożonej ilości. Najpierw myślałam, że bedę jej używać na filtry, ale nie radzi sobie nawet z twarzą bez żadnych innych kosmetyków. Higieniczne opakowanie, dobrze się rozprowadza, zostawia taką jakby satynową warstewkę, która mnie akurat trochę denerwuje. Wydajna, bo nie da się jej za dużo nałożyć. Wszystko pięknie, gdyby jeszcze tylko matowała.

bardzo dobra baza

Swietna baza pod makijaz - matuje, wygladza, bardzo dobrze przygotowuje buzie do nalozenia podkladu. Dzieki niej najbardziej oporny podklad swietnie sie rozsmarowuje. Nie wysusza, a uczucie gladkosci po nalozeniu bazy jest naprawd milutkie :)

R-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a :-)

Świetna :-) Do tej pory matowiło mnie tylko Mati-T z Yves Rocher, ale tamten krem jest przeznaczony tylko do strefy T, a ta baza to pierwszy krem do całej twarzy, który nie tylko rewelacyjnie ją matuje, ale też <b> nie przesusza </b>. Ma konsystencję żelu, który świetnie się rozprowadza, dzięki czemu jest bardzo wydajny (na całą twarz wystarcza mi pół pompki), więc niech nie przeraża Was mała pojemność :-) Mat utrzymuje się długo, w gorące, letnie dni jakieś 6-7 godzin, a później wystarczy absorbentka albo zwykła chusteczka higieniczna i znów mamy mat :-) Bazę tę można też nałożyć na gotowy makijaż, np. na nos, nie zepsuje makijażu (sprawdziłam :-) ) Bardzo gorąco polecam tym bardziej, że w Sephorze można najpierw sprawdzić jej działanie z testerka :-)