Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Delikatna baza myjąca o wysokiej tolerancji polecana dla dorosłych i dzieci. Preparat hypoalergiczny dostępny wyłącznie w aptekach. Zawiera substancje czynne o charakterze hydro - i lipofilowym, ceramidy 1, 3, 6II, fitosfingozynę, NNKT z oleju makadamia i bawełnianego, skwalan, prowitaminę B5 oraz glicerynę.
Ze wskazaniem dla skóry alergicznej, wrażliwej na mydło i wysuszonej.
Baza:
- nie zawiera mydła,
- bez kompozycji zapachowej,
- bez parabenów,
- bez olejów mineralnych,
- bez silikonów,
- bez barwników.
Łatwo się rozprowadza i łagodnie myje skórę, przywraca jej gładkość i miękkość.
Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka i intensywnie nawilża już podczas kąpieli.

bez parabenów, bezzapachowa, bez alkoholu
z pompką

Wysusza i ściąga skórę

+ pojemność i wydajność
+ cena
+ opakowanie z pompką

- po użyciu skóra niestety jest wysuszona, nieprzyjemnie ściągnięta i lekko piecze, konieczne jest zastosowanie jakiegoś kremu
- nie czuć żadnego nawilżenia, wręcz przeciwnie
- oczyszcza przeciętnie, wągry i tak powstają

Szukałam produktu do mycia dość suchej i wrażliwej skóry twarzy, ale minusy sprawiają, że ta baza nim nie jest.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

rewelacja

Używam codziennie do mycia: rąk, twarzy, ciała.
\\nPLUSY:
\\n- nie uczula
\\n- skóra delikatna i jedwabista
\\n- brak uczucia "ściągania"
\\n- duża pojemność
\\n- niska cena
\\nMINUSY:
\\n- nijaki zapach

bardzo delikatna

Kupiłam tą bazę z myślą o myciu nią twarzy i w tej roli sprawdza się świetnie. Dokładnie zmywa podkład (myję twarz dwa razy). Z tuszem nie wiem jak sobie radzi, bo zmywam go osobno.
Zdarzyło się, że na wyjazd wzięliśmy dla 3-miesięcznej córeczki nowy preparat do mycia, który ją uczulił, więc zmuszona byłam umyć ją w bazie Ziaji. I szok, córeczce nie dość, że zeszło uczulenie, to zauważyłam również poprawę w wyglądzie jej skórki. Kilka potówek, które miała ładnie się wygoiło. Od tamtej pory co jakiś czas myjemy Malutką w tym preparacie.
Kolejnym plusem jest wydajność, cena i pojemność.
U mnie niestety jest problem z dostępnością, ale baza jest tak wydajna, że na pewno wystarczy mi jeszcze na długo.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy

Dobra dla każdej cery

Już nie pamiętam czym wcześniej myłam twarz... nie działa na skórę w jakiś fantastyczny spodób po prostu dobrze ją oczyszcza nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych.
\\n
\\nJuż sam "brak zapachu" mówi o tym,że to kosmetyk bardziej naturalny niż inne, perfumowane, delikatna dobra do mycia zarówno ciała jak i twarzy.
\\n
\\nOczywiście plus za pompkę i minimalistyczne opakowania ziaji ,które uwielbiam.

Genialny i mega tani

+ tylko plusy

dobrze zmywa makijaż, nawet najcięższy podkład zejdzie bez problemu;
nie ściąga skóry, pozostawia ją gładką i oczyszczoną;
nie podrażnia i nie powoduje przesuszenia;
wydajny i tani;
dobry skład, fajnie się pieni, właściwie bezzapachowy;

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 400ml

Na zawsze.

Miłość która trwa około dwóch lat. Kupowałam wile żeli do mycia twarzy lecz żaden nie był tak idealny w porównaniu do tego. Szybko zmywa makijaż, skóra nie jest ściągnięta nie wyskakują mi po nim żadne niespodzianki jak było w przypadku innych. Bezzapachowy o delikatnej nie przelatującej przez palce konsystencji. Mega wydajny w dodatku w śmiesznej cenie 10zł za 400ml. Ideał.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Uwielbiam !

Kiedyś byłam na etapie szukania czegoś do mycia twarzy. Próbowałam różne garniery, nivea itp, zarówno w wersjach dla trądzikowej skóry jak i nawilżające. Wszystko mnie tak fatalnie wysuszało, że już czasem miałam dość.

Przerzuciłam się na płyny do higieny intymnej i tutaj znowu katastrofa. Kupiłam ten polecony przez kosmetyczkę, ale okazało się, że skład mnie uczulał. Później trafiłam na AA help z czewonym krzyżykiem i był super.
Jednak szukałam ciągle czegoś w miarę taniego i w dużej butli.
Drażniło mnie ciągłe pamiętanie o tym, żeby kupić żel.

Przypadkowo natrafiłam na kurację myjącą w aptece. Jesli mnie pamięć nie myli to wtedy właśnie dostałam kolejnego uczulenia i poszłam zrezygnowana do apteki. Tak się zagadałam z farmaceutką, że w końcu powiedziałam, że ten żel mi pasuje i biorę. Czekałam w napięciu, bo ona już wszystko zaczęła nabijać, a ja nawet nie zapytałam z tego wszystkiego o cenę.

Szokiem było jak cena to 8,90:) Kupiłam od razu dwa opakowania chyba z tego szału, że tak tanio:)
Najpierw myłam nim buzię, potem sporadycznie włosy, teraz daje go na gąbkę, a czasem robię nim pianę w wannie.
Właściwie używam go do wszystkiego co się da.

Myślę, że jak za tą cenę i pojemność jest naprawdę rewelka, pompka sprawia, że nie trzeba śliskimi rękami otwierać i przechywać tubek.

Dodatkowo moja babcia, która ma bardzo wrażliwą skórę i myje włosy szarym mydłem i najdelikatniejszymi szamponami umyła się nim u mnie. Zachwycona-chce żebym jej też to kupiła.

Wobec tego polecam. Na pewno nie zaszkodz.

bardzo przyjemny

Kupiłam ten produkt z czystej ciekawości do oczyszczania twarzy. Byłam pozytywnie zaskoczona. Bardzo fajnie się pienił i delikatnie oczyszczał twarz. Zapach jak najbardziej mi odpowiadał, choć jest specyficzny. Po stosowaniu nie miałam efektu ściągnięcia na policzkach gdzie mam suchą skórę. Ogólnie bardzo fajny żel do stosowania na całe ciało, a jak ktoś ma wrażliwą skórę bądź mieszaną na twarzy to bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Idealny dla całej rodziny!

Kremową bazę myjącą Ziaji kupiłam dla dzieci, do mycia ich brudnych buzi, szyi, rączek - zamiast mydła. Potem zaczęłam po nią sięgać ja, na początku do mycia twarzy pod prysznicem, potem do zmywania twarzy kiedy pod ręką brakło ulubionych kosmetyków.
I tym sposobem zużylismy powoli całą butlę, a od wczoraj w użyciu druga.
Produkt ma - wg mojej opinii - same plusy.
- delikatnie myje,
- ma praktyczny dozownik,
- jest niedrogi,
- ma wielką butlę 400 ml,
- jest wydajny.
Ma niezbyt ciekawy zapach, typowy dla tego typu produktów, ale to tak naprawdę nie problem.

Świetny kosmetyk

Bazy myjącej używam tylko do mycia twarzy rano - wieczorem stosuję żel peelingujący, żeby porządnie pozbyć się resztek makijażu i odświeżyć cerę.
Rano mam delikatne sebum na twarzy, z którym sam tonik niekoniecznie daje sobie radę.

Plusy:
+ stosunek cena : jakość - rewelacja! butla takiego kosmetyku - 400 ml za 10,99 zł,
+ bardzo dobry kosmetyk do łagodnego oczyszczania twarzy,
+ plus za skład przyjazny dla skóry (no, może za wyjątkiem SLS),
+ nie wysusza,
+ nie ściąga,
+ ładnie oczyszcza cerę,
+ prosta, plastikowa butla, przyjemna dla oka butla.

Pół gwiazdki odejmuję za konsystencję - jak dla mnie trochę za wodnisty, leje się przez palce.

Mocne 4

Plusy:
- przyjemna, kremowa konsystencja
- cena
- wydajność
- w użyciu podobna do ukochanego physiogelu (w opcji z zmywaniem wodą)
- dobrze oczyszcza

Minusy:
- SLS na drugim miejscu, szkoda że nie łagodniejszy detergent
- po myciu niestety, ale wrażenie delikatnego wysuszenia

Ogólnie mogłoby być lepiej, ale i tak jest dobrze. Wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Jak dla mnie idealna

Mam skórę dosyć suchą, jednak w zimie problem pogłębia się i dodatkowo skóra zaczyna swędzieć. Do tej pory ratowałam się balsamami do ciała, ale nie do końca pomagały. Odkąd zaczęłam stosować tą bazę problem zniknął, nadal używam balsamów do ciała, żeby nie wysuszać skóry, ale nawet jak „zapomnę” przez dwa dni to nic się nie dzieje złego i najważniejsze, że nic mnie nie swędzi, a skóra nie jest ściągnięta. Czasem nawet używam jej do mycia twarzy, chociaż mam cerę dosyć wrażliwą. Zaletą dla mnie jest tez prawie niewyczuwalny zapach, nie drażni.
Baza moim zdaniem bardzo dobrze myje, a takiego wrażenia nie miałam po użyciu np. żeli pod prysznic. Ma fajną konsystencję i stabilne, duże opakowanie. Uważam tez, że cena jest bardzo dobra. Nie znajduje w tym produkcie żadnych wad, jest zdecydowanie moim najlepszym odkryciem kosmetycznym. Nie wyobrażam sobie już mycia bez tej bazy.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 10 opakowań