Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Kobo Professional, Magic Corrector Mix (Paleta korektorów)

Magiczny zestaw korektorów niezbędny do przywrócenia naturalnego kolorytu skóry. Niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Rozświetla, pokrywa niedoskonałości skóry. W czterech najważniejszych kolorach - do mieszania lub stosowania pojedynczo.

ok

4 kolory korektora zdecydowanie przydadzą się każdej cerze. Cena również przyciąga. Różowy rozświetli i nada cerze wypoczęty wygląd, zielony zniweluje zaczerwienienie, biały optycznie powiększy, fioletowy moim zdaniem trochę nietrafiony... wolałabym żółty. Fakt - konsystencja dość tłusta i ciężka we współpracy, ale nakładając palcem da się przeżyć i nawet ładnie się stapia ze skórą. Kosmetyk nie należy do lekkich, dlatego i tak muszę poszukać płynnego korektora pod oczy;/ ale i tak warto go mieć w kosmetyczce:)
I nie wiem, jak można powiedzieć, że jest nietrwały... u mnie utrzymyje się cały dzień, wręcz ciężko go zmyć płynem micelarnym... za to odejmuję gwiazdkę.
Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ten produkt na długo zagości w mojej kosmetyczce

Podeszłam do tego produktu sceptycznie. Widząc dość niska cenę nie spodziewałam się wiele.
Paletka jednak okazała się świetna. Idealnie kryje cienie pod oczami, wypryski i zaczerwienienia. Ponadto utrzymuje się na buzi cały dzień. Najlepszym sposobem na nakładanie jest wklepanie palcami.
Moim zdaniem jest idealna dla osób znających się na sztuce makijażu, gdyż po prostu trzeba umieć ten kosmetyk używać.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

uwielbiam, ale!

Jest świetny. Używam go już dość długo.
Plusy
- Trzyma się dość długo
- Zakrywa wszystko to co chciałabym by zakrył
- Zapach nie jest drażniący. Jest wręcz neutralny
- Nie uczula mnie.
Minusy
- Jest bardzo tłusty
- Opakowanie jest nieestetyczne
- Gdy połączysz go z pudrem twoje twarz przypomina typową tapetę dlatego używam go i wyłącznie z bardzo matującym podkładem.

Mimo wszystko lubię go. Polecam tym co wiedzą jak się malować i potrafią zastosować każdy z kolorów.

Używam tego produktu od: mniej więcej pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nietrwała gęsta pasta

Gęsta, tłusta pasta, która genialnie kryje ale na chwilkę. Próbowałam na podkład, pod, na bazę, bez, z kremem, bez kremu, pędzlem, palcem, gąbką.... Efekt niezależnie od moich wysiłków taki sam, genialny ale na chwilę. Na dodatek po przypudrowaniu warzy się.
Brudzące opakowanie też nie doda mu gwiazdki, po tygodniu całość wygląda nieestetycznie, napis starł się całkowicie, czarna obwódka wokół wieczka brudzi palce przy każdym otwieraniu.
Plusy:
- mocne napigmentowanie
- dobre krycie
- solidnie rozświetla
Minusy:
- beznadziejne opakowanie
- tłusty
- szybko znika
- warzy się po przypudrowaniu

Używam tego produktu od: tygodnia

Spełnia swoje zadanie

Wzięłam ten korektor ponieważ potrzebowałam czegoś na swoje cienie pod oczami i zaczerwienione skrzydełka nosa. Paletka wyglądała na wydajną i dziewczyny na wątku już ją chwaliły - pomyślałam sobie, że może warto spróbować.
Fakt, że musiałam się nieco nauczyć obsługiwać tę paletkę, zwłaszcza ze względu na proces tworzenia mojego makijażu. Ja nakładam go na nakremowaną skórę, ale przed primerem. Ładnie się stapia ze skórą, ale trzeba go nieco rozgrzać w palcach, żeby się roztarł jak należy. Krycie ma przyzwoite, aczkolwiek trzeba nieco uważać z zielonym - lubi mi wybijać jak za dużo nałożę.
Niestety mam wrażenie, że się wchłania i znika po dłuższym czasie, gdyż przyglądając się twarzy przed zmyciem makijażu znów widzę cienie pod oczami...
Mam mieszane uczucia, jest lepszy niż mineralne używane do tej pory, ale odejmuję za trwałość i brudzące opakowanie...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

kiepski

Bardzo przeciętny. Gęsty, toporny, ciężko się go używa, maże się po skórze, podkreśla suche skórki, pory, wszystko. Mieszam różowy z białym pod oczy pod oczy, i co prawda nawet rozjaśnia, ale podkreśla każdą \'zmarszczkę\'. Zielony na który liczyłam, uwydatnia tylko to co powinien zakryć. Poza tym beznadziejne opakowanie które pozostawia na palcach czarny kolor. Eh. Będę używała pod oczy, bo przy umiejętnym korzystaniu da się osiągnąć jako-taki efekt.

Godny polecenia

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu :)
Ze względu na swoje urozmaicenie kolorystyczne , możemy tymi korektorami osiągnąc naprawdę duzo!

- korektor zielony niweluje wszelkie czerwoności typu wypryski itp , ze względu jednak na bardzo mocno nasycony pigment ( który może być trudny do ukrycia pod podkładem ) radzę zmieszać go na dłoni z kolorem białym i uzyskujemy bardziej zgaszoną , idealną zieleń.

- korektor biały jest idealny do rożswietlania np wewnętrznych kącików oczu , pod łukiem brwiowym , ogólnie do wymodelowania. Jest tez niezaastąpiony przy mieszaniu z innymi korektorami z palety.

- korektor rózowy może być stososwany jako róz dla nadania cerze świeżosci , równiez możemy go nakładac pod łuk brwiowy itp

- korektor fioletowy - ładnie zakrywa wszelkie ciemne plamy , aw ieć np ciemne obwódki pod oczami , radzę jednak aplikowac go ostroznie pod oczy ze względu na jego ci ezkość i gęstość , można nim tez rozjasniać pewnwe partie twarzy , mieszac go np z białym

Korektory dją naprawdę duzy wachlarz mozliwości , ale myslę , że nie kazdy sobie z nimi poradzi. Nie polecam ich osobom niedoświadczonym i początkującym , bo wiem na przykładzie znajomych , że gubią się który kolor do czego i mają problem w nakładaniu tych korektrów.
Są one gęste , ale też po ogrzaniu np na dłoni stają si e bardzo kremowe i jak dla mnie przyjemne w nakładaniiu.

- na plus także niska cena :)

- są tez bardzo wydajne , a uzywam ich duzo i często

Na minus

- opakowanie ...Moje szybko się poscierało , nie widac juz prawie jakiej firmy są te korektory , wieczko także szybko mi pękło przy noszeniu w kuferku z innymi kosmetykami.

Polecam testować i nie bać się mieszania kolorów :)

Bubel wszech czasów

Liczyłam że w końcu kupię sobie zestawik najpotrzebniejszych kolorów korektorów za niewielkie pieniądze ale baardzo ale to baardzo się zawiodłam. Korektory mają bardzo gęstą konsystencję co utrudnia ich aplikację, dodatkowo są tłuste. Bardzo topornie się je nakłada na buźkę i co najgorsze w ogóle nie kryją wręcz przeciwnie jeszcze bardziej uwydatniają niedoskonałości ;/ najbardziej liczyłam na kolor zielony aby zakryć czerwone plamki, pryszcze itp niestety jeśli nałoży się go na niechciane zmiany na twarzy zaraz znika, jak się dołoży ciut więcej alby "poprawić" krycie zaraz tworzy się zielona plama. próbowałam nakładać te korektory na wszystkie sposoby niestety nie nadaje się do niczego. NIE POLECAM szkoda kasy...są lepsze.

dobry

bardzo dobry korektor, zwłaszcza biały pod oczy mi pasuje, używam praktycznie codziennie

+ niezwykła wydajność
+ dobre krycie
+ przyjemna konsystencja - gęsta ale nie tępa
+ miły zapach
+ schludne opakowanie

- trochę nietrwały

co do opakowania odkryłam, że ściera się czarna farbka na zewnętrznym rancie wieczka - wystarczy ją całkowicie zetrzeć i po problemie brudzenia ;)

ogólnie polecam

oj tak!

To mój pierwszy kolorowy korektor i muszę powiedzieć, że jest doskonały! Kryje to co potrzeba i nie ściera się przy nakładaniu podkładu :) Poza tym, dzięki niemu nie muszę nakładać dwóch warstw podkładu!!! za co jestem/będę mu dozgonnie wdzięczna :)

Mam tylko jedno ALE:
pojemniczek, w którym zamknięty jest korektor, mocno farbuje paluchy i przy nakładaniu trzeba uważać, żeby owej czerni na twarzy nie rozsmarować...