L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

L'Oreal Paris, Intensifique (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający i rozdzielający rzęsy. Formuła nowej generacji: połączenie polimerów o wysokiej przyczepności, które zapewniają dokładne pokrycie rzęs, nadają im regularny kształt oraz gwarantują trwały makijaż rzęs z Kompleksem Gliss Silicone odpowiedzialnym za zwiększanie objętości rzęs, ich wygładzanie oraz perfekcyjny poślizg szczoteczki - dzięki zawartości wosku. Zawarty w formule D-Pantenol pielęgnuje i odbudowuje zniszczone rzęsy.
Opatentowana szczoteczka skutecznie rozdziela rzęsy. Jej trójkątny kształt ułatwia precyzyjne dozowanie produktu, zapobiegając tworzeniu się grudek.
Rezultat: Pogrubione, lecz nieobciążone, wydłużone, lekko uniesione oraz precyzyjnie rozdzielone rzęsy. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

genialny

Najlepszy tusz jaki miałam, wydłuża, pogrubia, nie skleja - wręcz przeciwnie ładnie rozczesuje rzęsy, nie kruszy się i nie rozmazuje. Oko sie robi duże i wyraźne. Super.

Nawet dobry

Bardzo ładnie i wyraźnie podkreśla rzęsy, wydłuża je. Byłby świetny gdyby nie ta szczoteczka... nadmiar tuszu ciężko mi było nawet zetrzeć na opakowaniu więc wcierałam w chusteczkę, w rezultacie bardzo szybko "się skończył". Za tą cenę kupię sobie jednak inny będzie na dłużej

świetny

Jest to jedyny tusz, po którym efekt zagęszczenia i wydłużenia jest widoczy. Przynajmniej na moich rzęsach, a mam je kiepściuchne...<BR>Próbowałam wielu różnych tuszy, tych z górnej półki też i szczerze mówiąc żaden nie przypadł mi do gustu tak jak L'oreal.<BR>Jakość idzie w parze z ceną.<BR>Gorąco polecam!

Oceniam na 4.00

Ja jestem zadowolona z tego tuszu.Rozdziela rzęsy i pogrubia.Wydłuża też ale w mniejszym już stopniu.Ale trzeba przyznać że faktycznie szczoteczka za dużo nabiera.Jednak polecam go bo nawet gdy szybko muszę wyjść wystarczy że 2 razy machnę po rzęskach i mam równo delikatnie podkreślone ooczy.

Oceniam na 4.00

Bardzo lubię ten tusz: świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nadaje ładny, mocny kolor.

Oceniam na 2.00

Średni, raczej nie polecam. Rzadki! Przy niewprawnej ręce szybko się rozmazuje, np. na górnej powiece. Szczoteczka za dużo nabiera. Po 1,5 misiąca skleja rzęsy. Długo schnie /trzeba machać rzęskami ;-)/. Ładny kolor /brązowy miałam/. Ogólnie nic specjalnego.

Oceniam na 3.00

Niezły, ale... nie ideał. Niby niczego szczególnego nie można mu zarzucić- nie rozmazuje się, nie osypuje, ale też i nie zachwyca. Na początku sklejał i był zbyt wodnisty, ale jak leciutko podsechł (!!!) jest O.K. Pogrubia, ale mógłby bardziej, wydłuża też bez rewelacji, za to trzyma się bez zarzutu cały dzień i rzęsy są po nim faktycznie gładziutkie. Ogólnie- przyzwoity.

Oceniam na 2.00

Sama nie wiem co myśleć o tym tuszu.Jest...hm nijaki ani dobry ani zły.Czyli kolejny z długiej listy kosmetyków takich sobie.No cóż dalej trzeba szukać niezwykłego...

Oceniam na 2.00

Staram sie testowac wszelkie nowinki ale tym tuszem jestem zawiedziona, po pierwsze szczoteczka wcale nie jest rewelacyjna, sam tusz również, zdecydowanie zbyt wiele tuszu osiada na szczoteczce, jest zbyt rzadki jak dla mnie, cieżko się umalować jeśli komuś się spieszy, co ważne jest szczególnie rankiem. Poza tym ja nie jestem nauczona pompować i zostawiac nadmiar tuszu na opakowaniu więc większość tuszu znajdujacego się na szczoteczce ląduje na chusteczce higienicznej.

Oceniam na 4.00

Zacznę od tego,że nie mam idealnych rzęs- są dość długie,jednak nie rosną równolegle tylko trochę się krzyżują. I dlatego przy każdym tuszu muszę porządnie rozczesywać rzęsy. Używając INTENSIFIQUE również. Tusz sam w sobie jest bardzo dobry, łatwo się nakłada i dobrze pogrubia,a także trochę wydłuża.Nie jest też zbyt ciężki jak na taki efekt. Po rozczesaniu i zebraniu wszystkiego co przy tej czynności spadnie na policzki- bardzo długo pozostaje w idealnym stanie na rzęsach.