Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon, ColorStay, Stay Natural Makeup

Revlon Colorstay Stay Natural Makeup to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStay No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórę, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. Podkład pozostaje na skórze niewyczuwalny.

Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

Hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

To zupełnie nowy podkład linii ColorStay. Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin.

Najlepszy

Po zużyciu próbki jestem zachwycona. Podkład zapewnia długotrwały mat( w każdym razie nie sztuczny, cera wygląda na zdrową i naturalną). Jest super trwały, miałam go na buźce cały dzień, pod koniec jeszcze chłopak mnie męczył(bitwa na poduszki), a podkład trwał i trwał. Krycie jest dla mnie bardzo dobre, jest w stanie ukryć niespodzianki. Buzia jest nieskazitelna, a co najważniejsze nie widac że to sprawka podkładu. Baaaaardzo polecam!

super

superaśny podkład, wszystko jak w opisie, satynowe wykończenie nie totalny mat ale lekki naturalny z pewnością się nie świeci nawet po kilku godzinach... mam kolor beige sand - naturalny odcień beżu efekt leciutkiej zdrowej opalenizny, ładnie wyrównuje kolor skóry i daje jej świezutki wygląd! - bardzo naturalny nie widoczny na twarzy (ja najpierw rozsmarowuję podkład a potem klepię bużkę żeby nie było smug). polecam z czystym sumieniem od poprzedniej wersji różni się przede wszystkim: mniejszym kryciem (uwaga dziewczyny z cerą trądzikową i przebarwieniami - na pewno dla was za słabe krycie) , opakowaniem - pompka rewelacja, zapachem - ten jest bardzo neutralny. skuszona waszymi opiniami nie żałuję - wielkie dzięki dziewczynki... :)

nadal bardzo dobry :)

Jak tylko pojawił się w drogerii, oczywiście zaraz poszłam go kupić - jako gorąca wielbicielka poprzedniej wersji Colorstay'a. Nowy Colorstay ma pompkę, za co wielka mu chwała, jednak w porównaniu do poprzednika kryje o wiele gorzej. Faktycznie, ładnie stapia się z cerą i wygląda naturalniej (dużo łatwiej uniknąć efektu "maski" nawet niedoświadczonemu użytkownikowi), a końcowy efekt określiłabym jako satynowy i świeży (zdecydowanie zgadzam się z określeniem "półmat") - jednak od tego podkładu oczekiwałam przede wszystkim krycia, i tutaj się troszeczkę zawiodłam. Po krótkiej chwili zadumy ;) postanowiłam jednak przyznać mu 5 okrągłych gwiazdek :) Dlaczego? po pierwsze, jest bardzo trwały - testuję obecnie kilka różnych podkładów jednocześnie, i wszystkie prędzej czy później ścierają się z twarzy, Colorstay zdecydowanie tutaj wygrywa (choć nie jest kuloodporny). Po drugie, razem z podkładem zmianie uległa też kolorystyka - i teraz "mój" 02 Buff ma dużo ciekawszy, prawdziwie beżowy odcień. Poprzedni kolor był nieco ziemisty, co widać przy bezpośrednim porównaniu.Podsumowując: zdecydowanie warto spróbować! :)

Świetny !

Kupiłam ten pokład zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizazu i nie zawiodłam. Ma bardzo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza . Pięknie wtapia sie w skórę. Lekko matuje ( ja okresliłabym to jako półmat), dość dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, moja twarz wyglada w nim po prostu nieskazitelnie , jest jedwabista i gładka,przy czym sam kosmetyk jest niewidoczny i dyskretny . Plus za dużą gamę twarzowych kolorów- (ja mam 03 nude, idealnie dopasowany do mojej karnacji)i za higieniczne opakowanie z pompką. Drugi plus- za trwałość na mojej twarzy wytrzymuje cały dzień.Kosztuje 72 zł, ale naprawdę jest wart tej ceny.Polecam.Daję 5 gwiazdek, bo jest naprawdę znakomity.

To czego szukalam!

Nie jest tani-dalam za niego 72 zl, ale mysle ze warto w niego zainwestowac;jest lekki,niewidoczny,bardzo dobrze sie rozprowadza na twarzy,ma ladne kolory(mam 05-naturalny bez)matuje i wygladza,buzka bardzo ladnie i naturalnie po nim wyglada;w sumie nie mam nic do ukrycia,ale ostatnio wyskoczylo mi kilka krostek i on ladnie je pokryl;trzyma sie caly dzien, nie brudzi, ma ladne opakowanie z pompka.PolecamMój komentarz: ...

Dosc dobry

Moim zdaniem ten podkladzik jest calkiem ,calkiem,tzn. latwo sie rozprowadza,cera wyglada po nim naturalnie,jest mila w dotyku.Moim zdaniem ten podklad nie kryje najlepiej ,jesli ktos ma cos do ukrycia.Jesli uzytkownik ma cere w dobrym stanie to moze byc bardzo zadowolony z tego podkladu,bo efekt jest calkiem naturalny.