Shiseido, Benefiance, Revitalizing Eye Cream

Shiseido, Benefiance, Revitalizing Eye Cream

Benefiance, Revitalizing Eye Cream to bogaty w czynne składniki, nawilżający krem chroniący skórę przed negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego, takimi jak promieniowanie UV. Neutralizuje wolne rodniki, odżywia i poprawia elastyczność skóry, rozjaśnia cienie pod oczami.

nie dla mnie

Krem nieźle się rozprowadzał, nawilżał, odżywiał skórę pod oczami. Nie miałam do niego specjalnych zastrzeżeń, ale zaczęłam miec problemy okulistyczne. Nie szczypanie, nie pieczenie - po paru godzinach (!) od jego zastosowania - oczy zachodziły mi mgiełką. Mrugałam, znikała na chwilę, znowu się pojawiała...Chciałam wybrać się do okulisty, ale najpierw coś mnie tknęło i odstawiłam krem...Mgiełka więcej się nie pojawiła...Krem zaś zniknął z mojej półki.

super, ale raczej na noc

Jest to pierwszy krem, po kilku dniach używania którego zauważyłam efekty w postaci widocznego nawilżenia i ujędrnienia skóry pod oczami. Krem jest bardzo tłusty, dlatego nadaje się raczej na noc, na dzień wolę coś bardziej wodnistego [Decleor, Hydrafloral]. Wchłania się powoli, ale przez noc sobie radzi. Plus za piękne opakowanie i wygodny patyczek do nakładania.

Mnie rozczarował...

Dostałam w prezencie i niestety mimo chęci prezentowy bubel. Jak dla mnie krem ma zbyt ciężką, zbyt tępą i zbyt gęstą konsystencję. Mimo tego, iż jest zima to pozostawia pod oczami tłusta warstwę, fatalnie mnie osobiście się go rozsmarowuje, jest tępy i gęsty, poza tym nawilża jak dla mnie bardzo słabo w porywach przeciętnie. Zawiedziona jestem na całej lini. Najgorsze jest to, że gdy posmaruję się nim na noc to rano wstaję z opuchniętymi oczami, łzawiącymi, natomiast na dzień zbyt słabo nawilża mi skórę pod oczami :( Krem absolutnie nie dla mnie. Po dwóch tygodniach męczącego używania dałam siostrze, która ma tłustą bardzo skórę i Jej na razie służy.
Dosyć wydaje się wydajny, bo nakłada się go małą ilość, a jest gęsty. Nie wałkuje się pod makijażem.
Ten krem to moje największe rozczarowanie jedną z moich ukochanych firm. Szczęście w nieszczęściu, że sam go sobie nie kupiłam, aczkolwiek chciałam wcześniej wypróbować ale nie mogłam w Sephorach próbki uswiadczyć :(
Opakowanie takie sobie, wolę tubki.

Wielkie rozczarowanie!

Pewnego dnia pomyślałam sobie,że przydałoby się zainwestować w swoją urodę :-) i naciągnęłam męża na ten krem.Kosztował sporo(ok.200 zł)i bardzo się zawiodłam!Krem jest tłusty,słabo się wchłania,cały dzień świeciło mi się pod oczkami.Stosuje na noc, bez rewelacyjnych efektów.Za tą cenę zdecydowanie odradzam.

tlusty

W przypadku kremow pod oczy lubie efekt solidnego nawilzenia, a dopiero potem ewentualnie natluszczenia, a w przypadku tego kremu jest dokladnie odwrotnie. Krem wydal mi sie zbyt ciezki, przez caly dzien nosilam pod oczami blyszczaca skore, mialam problem z nalozeniem podkladu.Byc moze dla innych wizazanek bedzie rewelacyjny, jednak dla mnie jest zbyt "tresciwy". Zaczelam pozniej stosowac go na noc, ale jakichs rewelacyjnych efektow dzialania nie dostrzeglam, niestety.

*****

Używam go od prawie trzech lat/ może nawet ponad trzy (?) dokładnie nie pamiętam . Chociaż kupuję od czasu do czasu coraz to nowsze kremy pod oczy ZAWSZE wracam do tego kremu . Krem jest tłustawy , nie podrażnia , natłuszcza i intensywnie nawilża skórę . Wystarczy odrobina by nasmarować skórę wokół oczu , wchłania się w zależności ile nałożymy go pod oczy , w większej ilości nałożony lubi się trochę świecić . Na ulotce kremu pisze że jest to odżywczy, nawilżający krem o właściwościach wzmacniających zapobiegający pojawianiu się zmarszczek wokół oczu i sprawdza się w tym celująco . Jeden z najlepszych kremów pod oczy , używam go na noc , ponieważ rano wolę pod makijaż kosmetyk mniej odżywczy .

cena 235 zł/15ml
<i> aqua, squalane, mineral oil, petrolatum, butylene glycol, sodium pca, ceresin, polyglyceryl-2 diisostearate, microcrystaline wax, glyceryl oleate, sodium glutamate, beeswax, glycerin, dipropylene glycol, methylparaben, polyethylene, cholesterol/octyldodecyl lauroyl glutamine, trisodium edta, tocopheryl acetate, ginseng exstract, fragrance, ethylparaben, tocopherol, potassium ascorbyl tocopheryl phosphate, arginine hci, sodium hyaluronate, disodium adenosine triphosphate, iron oxides </i>

odkrycie

Zgłosiłam i zapomniałam ocenić. Zatem już się poprawiam ;-)Krem ma cudowną, bogatą konsystencję, piękny zapach. Wspaniale nawilża i lekko natłuszcza delikatną skórę po oczami. Zauważyłam, że dzieki niemu zniknęły maleńkie załamania skóry w zewnętrznych kącikach oczu. Zdecydowanie polecam!

bardzo dobry

krem świetnie nawilża i lekko natłuszcza skórę wokół oczu. W czasie jego używania nigdy nie pojawiło się u mnie uczucie ściągania, co często się zdarzało przy stosowaniu innych kremów.Krem ładnie się wchłania i jest bardzo wydajny - jeden słoiczek wystarcza mi na blisko dwa miesiące.