KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 75% osób
    maladaga
    1 kwietnia 2023 o 19:24
    5 / 5
    Po prostu bardzo fajny żel
    Od lat nie miałam żelu pod prysznic tej marki ale dobrze wspominam . Przyciągnęła mnie wanilia bo uwielbiam jej zapach w kosmetykach oraz rozsądna cena . Polubiłam ten żel właściwie od pierwszego użycia i zdążyłam już zrobić zapas . Super jest. Opakowanie w porządku . Miękka plastikowa butla z zatyczką na klik i miłą dla oka szatą graficzną . Może i te stonowane barwy nie rzucają się w oczy tak bardzo ale ja ten napis wanilia to wyhaczyłam w sekundę :D. No . O opakowaniu wystarczy bo to nie ma co przedłużać. Jest to typowy żel . Odpowiednio gęsty ( nie przecieka przez palce ) o białej barwie i cudownym zapachu . Pachnie jak waniliowy serek homegenizowany Danio i inne jemu podobne . No super jest ten zapach . Pod warunkiem , że ktoś ma identyczne zdanie jak ja . Mianowicie : im bardziej spożywczy zapach tym lepiej . Mi ten aromat zdecydowanie umilał codzienny prysznic i dobrze , że nie wietrzał błyskawicznie bo wyczuwałam go do momentu osuszenia ciała ręcznikiem. Co do właściwości nie mam żadnych zastrzeżeń . Nie pieni się ale jest mocno śliski więc nie ma mowy o żadnym poczuciu oblepienia w momencie rozprowadzania produktu po ciele . Łatwo go również spłukać . Oczyszcza i odświeża tak jak to powinien robić żel więc tutaj również się nie czepiam . Od produktu myjącego nie wymagam właściwości pielęgnacyjnych bo od tego to mam balsam czy tam masło do ciała . Ten nie przesusza skóry . Zmiękcza ją delikatnie i przygotowuje na resztę zabiegów pielęgnacyjnych . Jeśli lubicie żele pod prysznic o zapachu wanilii to możecie brać w ciemno . Będziecie z pewnością zadowolone . Oczyszcza , super pachnie i nie rujnuje portfela .
    Zalety:
    • świetny zapach
    • rozsądna cena
    • dość dobra wydajność
    • bardzo dobrze oczyszcza
    • nie podrażnia i nie przesusza skóry
    Wady:
    • -
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

25 osób uznało tą opinię za pomocną
    SandriQ
    10 kwietnia 2023 o 13:58
    4 / 5
    W krainie wanilli
    Aromatyczna kąpiel pozwala na zadbanie o ciało i ducha.Poprawia nastrój i przygotowuje skórę do kolejnych etapów pielęgnacji. Jako wielka miłośniczka kosmetyków Alterra mój wybór znowu padł na jej propozycje tym razem do kąpieli. Produkt zamknięty jest w plastikowej ,nieprzejrzystej butelce z nakrętką z klapką.Tę część można swobodnie odkręcić i z łatwością zużyć specyfik do cna. Design opakowania to głównie biel ze wstawkami w beżowym kolorze.Z przodu i z tyłu załączono etykiety w języku niemieckim,ale jest notka w ojczystym języku. Na pierwszym planie naklejka posiada rysunki wanilii ,czyli nawiązanie do składu i zapachu i opisy w języku niemieckim.A z tyłu zawiera najważniejsze informacje o produkcie.Nawet skład jest rozłożony na czynniki pierwsze.Podoba mi się to ,bo zwracam uwagę na formulacje. Jest to kosmetyk o naturalnych składnikach,certyfikowany,wegański. Wydobycie produktu nie stanowi problemu.Otwór w opakowaniu pozwala na dozowanie pożądanej ilości.Nakrętka jest szczelna. Żel ma mleczny kolor,a jego konsystencja jest niestandardowa,bo przypomina budyń.Pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu po ciele pomimo,że nie jest lejąca.Produkt ładnie się rozpuszcza,ale trudno uzyskać przy myciu charakterystyczną , przyjemną pianę.Zapach w moich odczuciu jest obłędny.Sprawia wrażenie naturalności,czuję wyraźną nutę słodyczy wanilii.Niestety jest obecny tylko podczas kąpieli ,nie zostaje na ciele. Kosmetyk umila kąpiel,odświeża ciało,usuwa zabrudzenia.Skóra po kąpieli jest gładka. Nie podrażnia i nie wysusza przy dłuższym stosowaniu. Dostępny w każdym Rossmannie,cena nie jest wygórowana.Moim zdaniem jest jednak mało wydajny.
    Zalety:
    • Działanie oczyszczające,
    • ,zapach,dostępność,konsystencja,cena,brak podrażnień
    Wady:
    • Nie pieni się ,mała wydajność
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    5 sierpnia 2023 o 8:40
    4 / 5
    Świetny
    Kremowy żel pod prysznic, który koi skórę niczym mleczko. Nie pieni się prawie wcale, ale jak wiedzą miłośnicy naturalnych kosmetyków, jest to zaleta produktu. Zapach jest bardziej budyniowy. Skóra jest gładka i delikatna w dotyku. Opakowanie jest ok. Kosmetyk średnio wydajny.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    piccess
    17 lutego 2024 o 23:36
    5 / 5
    Nie przepadam szczególnie za wanilią, ale przeczytałam opinie i podzielam zdanie, że to super żel
    Nie jestem zwolenniczką wanilii, bo chociaż ma słodki zapach, które przecież lubię, to po kilka chwilach robi się mdła. Tutaj było zupełnie inaczej. Wanilia w tym żelu ma nieco inny zapach, lekko przygaszony, mimo, że nadal słodki. Jest bardzo przyjemny, uspokaja, koi zmysły. Kąpiel z tym prysznicem to prawdziwa rozkosz dla zmysłów!! Dobrze myje, dobrze sprawdza się np. podczas golenia nóg, jest bardzo wydajny. Skóra po prysznicu jest miękka, świeża i oczyszczona. Konsystencja ok- nie przelewa się przez palce co mnie cieszy. Jest zbita, ale bardzo łatwo rozprowadza się na skórze. Plus za to, że kosmetyk jest wegański, naturalny skład. Opakowanie poręczne, łatwo się otwiera mokrymi palcami i szybko zamyka.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

1 osób uznało tą opinię za pomocną