L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust, usuwa wodoodporny i trwały makijaż. Składa się z dwóch warstw ciemna (olejki pielęgnacyjne) i jasna (odświeżający tonik) Polecany dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: Aqua, Cyclopentalsiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Sodium Chloride, Dipotassium Phosphate, Panthenol, Polyaminopropyl Biguanide, CI 61565. (FIL B 4885/1)

Cena: 18-20zł / 125ml

jest ok, ale można znaleźć tańszy

Co można powiedzieć o płynie do demakijażu?

+ ładnie zmywa makijaż zarówno wodoodporny, jak i niewodoodporny. Bez tarcia
+ nie wysusza, nie podrażnia
+ ładne, solidne opakowanie
+ łatwo się otwiera, paznokci nie złamiemy ;)

- cena jest zdecyodowanie za wysoka

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ok, ale można mieć taki sam w innej cenie

Produkt jak najbardziej ok.
+ dobrze zmywa,
+ nie uczula
+ wydajny,

Minusem jest jego cena moim Zdaniem zbyt wysoka a można mieć tańszy, który tak samo będzie spełniał moje oczekiwania.

robi co trzeba

Używam go już kopę lat (a oczy lubię mocniej podkreślić) - parę razy próbowałam go zmienić: raz na Lancom\'a - który okazała się taki sam, a nawet ciut słabszy w działaniu (ta sama stajnia L\'Oreal, tylko cena inna;), raz na Ziaję - i tu totalna porażka, tańsza Ziaja nie zmywa dobrze a podrażnia bardzo dobrze. No więc trudno - jestem skazana na L\'Oreala. Nie narzekam jednak.
Spełnia podstawowe oczekiwania - daje radę pozbyć się nawet najcięższego wieczornego make-up\'u. Jednak mam dosyć specyficzną technikę demakijażu - zmywam makijaż wodą robiąc sobie na chwilę efekt pandy (używam nie-wodoodpornych kosmetyków) - a następnie płynem zmywam te ślady już spod oczu. Nie wiem czy mogę polecić ten sposób ale nie lubię traktować rzęs bezpośrednio specyfikami do demakijażu. Chociaż trzeba przyznać, że nawet kiedy specyfik dostanie się do oczu - nie podrażnia (ale też nie mam specjalnie wrażliwych oczu). Moja technika ma na pewno tę wadę, że nie jest to super dokładne zmycie a ja też nie staram się bardzo - więc rano jakieś poprawki demakijażu się zdażają..
Owszem, pozostawia tłusty filtr - ale mi on nie przeszkadza, w końcu dzięki temu jest taki skuteczny - a i tak zmywam później go wodą. Dodatkowy plus za to, że obydwie \'fazy" zmieszane pozostają chwilę w takiej zawiesinie, nie rozdzielając się od razu, więc zużywa się ten produkt równomiernie.
No i tak dochodzę do wady - zużycie materiału. Jest zdecydowanie zbyt szybkie, co z tego że specyfik jest tani, skoro nie jest wydajny więc i tak inwestować w demakijaż muszę więcej...
Ale cóż - i tak lepszej alternatywy nie znam.

Używam tego produktu od: ileś tam lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Bardzo lubię :)

Do samego produktu nie można się przyczepić. Zmywa każdy makijaż bez żadnego problemu. Często wystarczy jeden wacik i nie mam nic już na twarz :)
Odejmuję tylko gwiazdkę, za cenę. Bo jakby nie patrzeć, do tanich to on nie należy. Dlatego nie wiem czy skusiłabym się ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Identyczny jak Lancome

Nie lubię przepłacać, a od jakiegoś czasu już zauważyłam, że kosmetyki różnych firm należących do koncernu L\'oreal są właściwie identyczne. I tak płyn dwufazowy L\'oreal jest właściwie identyczny z Bi-facil Lancome. Ta sama skuteczność i co dla mnie najważniejsze - oba nie pieką mnie w oczy, co robi i Ziaja, i Bourjois, i Bielenda, i Nivea, i inne..

Zdecydowanie polecam, bo chociaż po płynach dwufazowych pozostaje uczucie tłustości (ja zawsze przemywam oczy potem wodą), to jednak nie mają sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność, a ja lubię trwałe kosmetyki do makijażu oczu (niewodoodporne).

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Nie kupilabym ponownie.

Powiem szczerze, ze zawiodlam sie bardzo na tym produkcie.. Uzywalam wczesniej plyn do zmywania makijazu tej samej firmy, do usuwania makijazu nie wodoodpornego i bylam bardzo zadowolona.
Mimo dobrego wymieszania sie dwoch faz tego plynu nadal mam wrazenie, ze pozostawia on tlusty film i nie zmywa dokladnie makijazu.
Na poczatku myslalam, ze moze jest to wina zlego wymieszania sie skladnikow, wiec staralam sie dobrze potrzasac buteleczka przed uzyciem plynu.. Jednak efekt byl zawsze taki sam..
Plus jednak za cene i opakowanie bo moim zdaniem jest wygodne i poreczne.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Bubel

Czytając większość recenzji mam wrażenie że mam do czynienia z zupełnie innym produktem. To najgorszy płyn do demakijażu jaki stosowałam... O niebo lepsza jest dwufazowa ziaja za którą trzeba zapłacić jedyne 7 złotych...

-totalnie nie radzi sobie ze zmyciem wodoodpornej maskary
-podczas zmywania makijażu oczu tracę za każdym razem kilka rzęs, na co nie mogę sobie pozwolić bo i tak mam ich garstkę...
-podrażnia
-w porównaniu z jakością, cena jest mocno wygórowana.

Daję gwiazdkę, za zmycie cieni na powiekach, ale to troche za mało...

Nie wróce do tego produktu.

Używam tego produktu od: 3 tygodni?
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze opakowanie...

Najlepszy płyn do demakijażu!

Używałam już wielu płynów i mleczek do demakijażu. Szukałam tańszych zamienników spełniających wszystkie moje wymagania. Ten jako jedyny wszystkie je spełnia! Dzięki temu, iż płyn ten jest dwufazowy, zmywa on bez większych trudności tusz wodoodporny. Nie podrażnia oczu, tak jak robiły to wszystkie inne płyny i mleczka.
W 100% jest to mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: myślę, że ok. 24

świetny

Ten płyn do demakijażu jest REWELACYJNY!
Swietnie zmywa kazdy rodzaj makijazu, poradzi sobie naprawde ze wszystkim. Nie ma mowy o tarciu oka bo plyn rozpuszcza maijaz. Po tym plynie nie ma mowy o podraznieniach mechanicznych albo chemicznych!

Mam bardzo wrazliwe oczy, wiekszosci plynow do demakijazu je podraznie, ten ani troche!

Niestety cena jest troche wysoka, ale w zaleznosci od zuzycia tak czy siak sie oplaca :)
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: nie da sie zliczyc ^^

Będzie ze mną jeszcze bardzo długo

Bardzo dokładnie zmywa makijaż oczu. Dla mnie to bardzo ważne ponieważ na codzień maluję oczy na czarno, albo ciemny brąz. Dolną powiekę zaznaczam kredką, która podczas rozcierania jeszcze bardziej stapia się ze skórą. Ten płyn wyczyści wszystko :) Kładę się spać ze świadomością, że na mojej twarzy nie ma żadnej nawet najmniejszej kropeczki tuszu czy kredki.
Delikatnie natłuszcza skórę, jest taka jakby aksamitna.

Nawet jeśli wpadnie do oka to nic się nie dzieje, nic nie boli ani nie szczypie, czego nie można powiedzieć o innych tego typu płynach.

Noszę też soczewki kontaktowe, zero podrażnień.

Są dwa minusy: cena oraz wydajność.

25 zł to troszkę za dużo na płyn który zużywam w dwa, trzy tygodnie. Jednak teraz zamierzam się wycwanić i kupić coś do mycia twarzy i oczu (jestem w trakcie intensywnych poszukiwań czegośc takiego), a dopiero potem tylko doczyszczać to co zostało.

Wtedy na pewno będę cieszyła się tym płynem o wiele dłużej.

PS. Byłam zadowolona z promocji w UK, w Sperdragu. Bardzo czesto byly dwa płyny w cenie jednego, czyli za 5 funtów, co daje właśnie ok 25 zł.

Używam tego produktu od: wieki wieków
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Porządny produkt

Choć cena i wydajność pozostawiają wiele do życzenia, szczerze polecam ten produkt.
Kupiłam tusz wodoodporny Shiseido i męczyłam się kilkanaście minut (z innym płynem oczywiście) zanim go zmyłam. A i tak zabieg był nieudany bo niedokładny!
Z płynem dwufazowym L\\\'Oreal, zmywanie tuszu trwa maksymalnie 3 minuty.
Rewelacja, wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem do powiek na kilkanaście sekund, lekko potrzeć i po tuszu ani śladu. Jestem pozytywnie zaskoczona efektem, bo prawdę mówiąc, tylko na tym mi zależało.
Oczywiście, muszę zaznaczyć, że w moim przypadku sprawdza się także znakomicie pod innym względem. Noszę soczewki, a ten płyn absolutnie mnie nie uczula ani nie drażni.
Makijaż zmyty, powieka przyjemnie nawilżona, spełnia swoje zadanie.
Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ cena nie powala (23 zł za 150 ml, ROSSMANN) w stosunku do wydajności.
Aplikacja też mogłaby być wygodniejsza. Mimo to polecam do zmywania tuszów wyjątkowo opornych.

Idealny

Pierwszy raz zakupiłam ten płyn tak, jak robiłam to wcześniej, czyli który mi akurat tego dnia "podszedł" pod rękę. ;) Właściwie było mi wszystko jedno bo przecież i tak trzeba się każdym takim płynem trochę namęczyć, żeby zmyć makijaż wodoodporny więc co za różnica? Poza tym wszystkie są prawie takie same (tak zawsze myślałam)

Ten płyn jest inny - jest idealny! Według mnie pozostawia w tyle wiele innych (mam na myśli w podobnym przedziale cenowym - bo nie używałam nigdy żadnego powyżej 40,00)

Zmywa wspaniale makijaż - codziennie używam wodoodpornego linera, b. często cieni (rzadziej tuszu).

Nie jest tak tłusty jak wszystkie mi wcześniej dotąd znane, absolutnie nie podrażnia oczu. Jak dla mnie IDEALNY!

Ilość zużytych opakowań: 2 - (zaczęłam właśnie 3)