Forever Living, Aloe Lips (Aloesowy balsam do ust)

Forever Living, Aloe Lips (Aloesowy balsam do ust)

Pojemność 4,3 g

Ochrona delikatnej skóry warg przed wysychaniem, pierzchnięciem oraz promieniowaniem słonecznym. Zawiera 35,4 % czystego miąższu aloesowego. Głęboko nawilża, odżywia i działa bakteriobójczo (zajady opryszczka, spękana sucha skóra), spełnia rolę ochronną zimą jak i podczas upałów, ma delikatny, przyjemny zapach. balsam ten, wyprodukowany w postaci bardzo poręcznego sztyftu, traktowany jest przez wiele osób jako "pierwsza pomoc aloesowa" noszona stale przy sobie. Zawarty w balsamie miąższ Aloe vera znakomicie przynosi ulgę w drobnych przypadkach dnia codziennego: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów.

ochronne, regenerujące, nawilżające
balsam do ust
w sztyfcie

Wielofunkcyjny!

Używam tego balsamu od wielu lat, nie tylko na usta, ale również na drobne otarcia, skaleczenia, ranki. Dla mnie niezastąpiony. Szkoda, że tak słabo dostępny.

W porządku

Przy drobnych przesuszeniach pomaga , konsystencja trochę zbyt rzadka, ale przy bardzo przesuszonych i popękanych nie daje sobie rady, jednak jest zbyt delikatny.

Aloe Lips - przyjemne usta

Kupiłam pomadkę z polecenia koleżanki, zapłaciłam 17 złotych. Używam od 5 miesięcy prawie non stop. W swoich zbiorach mam mnóstwo pomadek tego typu jednak ta jest jest jedną z lepszych jakiej używałam. Mam wymagające usta, w zimie ciągle suche skórki, bolące niestety aż małe ranki teraz pierwszy raz mi nie dokuczały. Pomadka jest bardzo przyjemna w użyciu. Pozostawia po sobie uczucie nawizloznych ust, długo się utrzymuje pomimo np. picia. Nie jest to tylko wrażenie nawilżenia. Usta nie lepią się, pomadka jest bezbarwna i bezzapachowa. Jest wydajna, przy właściwie codziennym używaniu starczyła mi na pół roku. Usta pozostają gładkie, nałożona na noc jest wyczuwalna lekka warstwa rano. Jestem szczerze zadowolona, do tej pory mało której pomadki używałam ciągle.

Dla mnie nr 1

Jak dla mnie najlepszy balsam do ust. Bez problemu radzi sobie ze spierzchniętymi ustami i przesuszonymi. Co ważne nie jest to efekt chwilowy - po zaaplikowaniu w ciągu dnia i na noc stan ust szybko się poprawia. Tak więc balsam jest mega wydajny, mimo że sztyfcik nie jest duży. Balsam ma słodki ale przyjemny zapach.
Nie klei się, nie jest gęsty i czuć go na ustach, ale nie jest to nieprzyjemne uczucie - po prostu czuć że usta sa nawilżone.

Rewelacja

Koszt takiego balsamu to niecałe 20 zł a zastosowanie niesamowicie szerokie , bo jest wykorzystywany nie tylko z walką ze spierzchniętymi ustami ale świetnie radzi sobie np. z ugryzieniem komara , szybko niweluje świąd i tamuje krwotoki przy skaleczeniach. Poz tym bardzo szybko zmiękcza spierzchniety naskórek, chroni skórę przed drażniącym działaniem słońca, wiatru lub mrozu , przyspiesza procesy gojenia, łagodzi każde podrażnienie i koi stan zapalny. Ta pomadka to taka mała pierwsza pomoc , którą zawsze mam w torebce

NAJLEPSZY!

Używam tego balsamu od - bagatela - 19 LAT! I nie zamierzam nigdy go zamienić na nic innego, bo działa genialnie.
Ma wspaniały skład, super się aplikuje, leczy każdą zmianę na wargach, nawet opryszczkę! Jest bardzo wydajny, ma piękny zapach i tworzy super ochronną warstwę na wargach.
Dobrze się rozprowadza w każdych warunkach - nie zamarza w niskiej temperaturze, ani nie rozpływa się, gdy jest ciepło.
Jedyny minus to fakt, że zbiera się w kącikach ust, ale absolutnie warto to zaakceptować, bo dzięki niemu usta nawet na największym mrozie pozostają gładkie i odżywione.
Dla mnie ideał!

Bardzo dobry produkt

Stosuje tej pomadki od niedawna ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Świetnie nawilża skórę ust i chroni je przed wiatrem i zimnem. Ma bardzo dobry skład. Daje fajny efekt miękich ust oraz natychmiastowe ukojenie dla spierzchniętych warg.

Super nawilżenie

Stosuję go od niedawna ale już mam kolejnego faworyta jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji ust.
Mam bardzo przesuszone, pękające usta które w okresie zimowym są w jeszcze gorszym stanie i potrzebują dużego nawilżenia.
Na szczęście znalazłam tą pomadę. Nie tylko rewelacyjnie nawilża, wygładza, regeneruje ale też długo się utrzymuje co dla mnie jest bardzo ważne bo nakładam ją na noc i do rana utrzymuje się na ustach więc po przebudzeniu mam mięciutkie i nawilżone usta.

Wielozadaniowy

Używam jej od roku, przy bardziej spierzchniętych ustach czy to latem czy zimą i zawsze mam efekt WOW. Jest treściwy, ładnie nawilża, chociaż na poczatku myślalałam ze zastapi go wazelina, bo wrażenie było podobne. Jednak jest od niej o niebo lepszy. najfajniejsze jest to że jest wielozadaniowy, bo swietnie sprawdza się na spierzchniete dłonie jak zapomnę nakremować wierzch dłoni, czy na spekany nos podczas długo utrzymmującego się kataru :) bo tak nie piecze jak inne kremy, nie zjeżdza jak Nivea i jej nie zjadam, sprawdziłam osobiscie :)

Bezkonkurencyjna

Kupiłam tę pomadkę z polecenia kosmetyczki, kiedy przez krótki czas brałam Izotek i miałam bardzo spierzchnięte usta. Lek odstawiłam, ale pomadka ze mna została. Żadna inna tak szybko nie poprawia kondycji suchych, spierzchniętych ust. Jej jedynym mankamentem jest to, że jest dość miękka i gęsta, ale jej zadaniem nie jest wygląd, tylko działanie, a to jest rewelacyjne.

Mój ulubieniec

Zaciekawiły mnie produkty Forever i postanowiłam zamówić sobie kilka kosmetyków. Pomadka okazała się moim nowych ulubieńcem. Pięknie zregenerowała moje podrażnione słońcem usta. Zapewnia świetne nawilżenie i natłuszczenie, ma dużo dobrych składników. Higieniczna aplikacja bez dotykania ust. Niska cena, nieadekwatna do jakości. Zagościła na stałe w mojej torebce.

najlepsza

Zbawienny produkt, szczególnie zimą, gdy moje usta są suche i popękane. Regularne stosowanie zapewnia świetne efekty - świetnie pielęgnuje i nawilża usta. Zimą to must have w mojej torebce. Bardzo wydajny. Uwielbiam.