Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Maseczka polecana dla cery tłustej i mieszanej, także z tendencją do łojotoku. Nieperfumowana. Zawiera alantoinę oraz witaminy E i B-5. Dobrze oczyszcza skórę, delikatnie ściąga pory, nawilża i reguluje natłuszczenie naskórka. Zmniejsza połyskliwy wygląd skóry na czole, brodzie i w okolicach nosa. Kilkukrotne zastowanie wyraźnie wygładza naskórek, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zielona glinka kaolinowa działa oczyszczające, odkażająco i gojąco. Wyciąg z ogórka poza nawilżaniem wykazuje działanie kojące.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy:15-20 minut

może być

Maseczka dobrze sciąga rozszerzone pory, uspokaja skórę, odpręża, skóra na czole i nosie nie przetłuszcza się tak szybko. Na spektakularne efekty oczyszczenia nie liczyłabym, szczerze powiedziawszy nie zauwazyłam takich efektów. Plus za konsystencję oraz to, że nie zastyga na twarzy na kamien. Łatwo ją zmyć.
Zauwazyłam, że jeśli pozostawię ją dłużej niż zaleczne 15-20 minut, skóra robi się miekka, odprezona, znikają zaczerwienienia. Warto spróbowac tym bardziej, że to polski produkt.

cudowna!!!

Bardzo przyjemna maseczka. Zaraz po użyciu mamy pięknie wygładzoną, delikatną buzię. Maseczka doje uczucie cudownego odprężenia. Uwielbiam ją. Wielki plus należy się również za to, że nie zasycha na twarzy, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Ma idealną konsystencję, łatwo się nakłada, nie spływa, dobrze się zmywa.

Świetna !

Zamienię ja na ulubioną do tej pory Erisa wygładzającą i zwężającą pory. Do tej pory uważałam, że to ona jest najlepsza, ale maseczka Polleny-Malwy decydowanie obejmuje prowadzenie!!!
Po otworzeniu saszetki myślałam, że pani sperzedała mi popsutą maseczkę, chociaż do końca terminu przydatności było jeszcze daleko, to konsystencja wydała mi się lekko podejżana. Dopiero później przekonałam się, żę taka właśnie powinna być (i to każda maseczka)!
Świetnie się rozprowadza, nie zastyga na twarzy (nie ubię tego uczucia ściągnięcia). Doskonale wyrównuje koloryt, wspaniale matuje (mat utrzymuje się przez kilka godzin, nawilża i zwęża pory. Jedynie kolor erisa był ładniejszy :-)

B.dobra

Bardzo fajna i taniutka maseczka. Zauwazalnie zweza pory, lekko rozjasnia cere i fajnie matuje ja :)) Uzywam jej malo i starcza mi nawet na 5 aplikacji :)) Ma fajna konsystencje. Ładnie sie wchlania zostawiajac lekka poswiate glinki zielonej. Lubbie ja :))

Dobra...

Dobra maseczka, oczyszcza skórę i ładnie ją łagodzi. Nie zastyga na buzi. dla mnie idealna konsystencja. Dobrze sie zmywa. Nawilża, chociaż nie na długo. Nałożyłam za pierwszym razem całą saszetkę i po 20 min. tak ładnie sie wchłonęła, że została mi na buzy tylko glinka. Z pewnością do niej jeszcze wrócę.

no proszę...

Bardzo mi się podoba. Oczyszcza odczuwalnie, nie jest oczyszczająca tylko z nazwy.Wygładza skórę i jakoś tak...uspokaja.Nie zastyga na twarzy, co poczytuję jej za zaletę, bo nie lubię mieć zaschniętej skorupy na buzi.Bez większych problemów można ją zmyć.Jest tania i wydajna.Mi jedna saszetka wystarcza nawet na 4 razy!Tak więc polecam.

fajansiarska :)

Właśnie mam tę maseczkę na twarzy hihih :)Jest bardzo tania, starcza mi spokojnie na dwa razy.Ona sie jakoś tak dziwnie... wchłania. Nakładam to wygladam jak ufoludek, cała zielona, ale pozniej nie wiem co się z nią dzieje ale zostaje jej na twarzy mało :DOczysza pory widocznie, skóra jest gładziutka, matowa. Bardzo fajnie uzywa się tej maseczki :)Jest godna polecenia ;)

polecam!

Po jej zastosowaniu moja twarz była gładka i wyglądała bardzo świeżo, a pory się zwężyły. Łatwo się ja nakłada i zmywa. No i ta cena! Ilość zużytych opakowań: 3

rewelacyjna

Skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, łagodzi podrażnienia, koi. Zauważalnie zwęża rozszerzone pory i ożywia cerę, nadaje jej "zdrowy" kolor. Dobrze radzi sobie z wypryskami i zaskórnikami, przyspiesza gojenie ewentualnych niespodzianek. Ilość zużytych opakowań: kilka

to jest to:)

oczyszcza delikatnie ale dokładnie:) świetnie radzi sobie z zaskórniakami i brzydkim połyskiem na buzi, ładnie wygładza skórę...wygląda jak zielone błotko ;) przyzwyczaiłam się :) delikatnie rozjaśnie skórę ...na razie nie znam lepszej maseczki :)

zaskoczenie

Gęsta, trochę trudno ją rozprowadzić. Pachnie trochę błotnie, ale tylko przy nakładniu, na twarzy tego nie czuć. Zaskoczyła mnie. Bardzo lubię maseczki z glinkami, zwłaszcza jak zasychaja, ta jednak nie zasycha, a wręcz się wchłania i to prawie w całości, mimo, że nakładam od razu całą saszetkę. Mimo to dobrze oczyszcza, twarz jest gładka, pory lekko oczyszczone i zwężone. Byłaby jeszcze lepsza, gdyby zastygała, dałabym wtedy 3 i pół* za działanie, ale nie 4.