Rival de Loop, Clean & Care, Milde Reinigungsmilch (Mleczko do demakijażu) (stara wersja)

Delikatne mleczko kosmetyczne dokładnie i głęboko oczyszcza skórę , uwalniając ją z zanieczyszczeń i makijażu. Zalecane szczególnie do cery normalnej i suchej

Dobry kosmetyk

Nie mogę narzekać na to mleczko. ma bardzoładny zapach i wywiązuje sie dobrze ze swojego zadania. Skóra po nim jest czysta, miękka i aksamitna- raczej nie zauważyłam po nim resztek makijażu. Niestety nie za bardzo odpowiada mi jego konsystencja. jest dla mnie za gęsta:( Dlatego właśnie mleczko dopiero po dłuższej chwili wnika w skóre.

za tą cenę przyzwoite

Produkt za przystępną cenę, często są na niego promocje w rossmannie. Opakowanie duże, starcza na długo. Jeśli chodzi o jakość to nie wyróznia się niczym od innych mleczek, dobrze zmywa makijaż z twarzy ale pozostawia tłustą warstewkę, dlatego później zawsze używam toniku. Za tą cenę przyzwoite.

bez zachwytu...

Mleczko nie nadaje sie do demakijazu oczu. niezle zmywa podklad,puder. jednak po dluzszym okresie uzywania zaczyna nieprzyjemnie piec i troszke podrazniac buzie:( co mi sie bardzo nie podoba:( ma nieciekawy zapach. za ta cene mozna kupic cos lepszego (np. ZIaja)

solidne

Gęste i puszyste, nie za tłuste. Ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza, szybko i dokładnie usuwa makijaż. Buzia się po nim nie lepi. Delikatne, lekko łagodzi. Niestety, do demakijażu oczu się nie nadaje, zachodzą mgłą. Wydajne. Świetne na podróż, bo można kupić miniaturkę. Dobre, ale jednak dość przeciętne.

można spróbować

ładnie zmywa makijaż, jest delikatne, łagodzi i nawilża, mało funkcjonalne opakowanie (trzeba odkręcać :( ) gęsta konsystencja, szkoda, że zapaszek jest mało ciekawy...w sumie mozna spróbowaćmuszę sprawdzić czy mleczko dostępne jest wersji mini na wyjazdy :)