Rival de Loop, Żel do mycia twarzy

Rival de Loop, Żel do mycia twarzy

Może służyć do zmywania makijażu lub odświeżania twarzy. Przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Methylparaben, Citric Acid, Butylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Propylparaben

żel jak żel

Zwykły żel który nie robi nic złego :) Dobrze oczyczsza,nie ściąga skóry,nie podrażnia,fajnie pachnie,tani i wydajny.Ale wolałabym zeby bardziej sie pienił :)

jestem zadowolona

jest super wydajny zapewne przez kompozycje,uwazam ze cala seria do oczyszczania jest godna polecenia,nie podraznia a dokladnie zmywa,ladne opakowanie i atrakcyjna cena
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 opakowanie i nie chce sie skonczyc;)

18 grudnia 2005
odejmuje mu dwie gwiazdki,spowodowal wypryski na brodzie i wysuszyl skore,odstawilam go

bardzo dobry

Bardzo dobry żel za niską cenę.
Plusy:
- tani
- ładnie pachnie
- dobrze zmywa makijaż
- nie szczypie w oczy
- poręczna i ładna tubka
- pieni się w sam raz

dobrze oczyszcza twarz

Bardzo fajny gęsty żel do mycia buźki. Konsystencja przypomina mi trochę gęsty klej (taką samą ma też jeden z żeli avonowskich), ale zapach ma klasyczny, czyli miły, niezachwycający jakąś perfumeryjną kompozycją:)
Wydajny, dobrze zmywa makijaż, nie pieni się, ale tego typu konsystencje nie pienią się z założenia, może to i lepiej, bo mam wrażenie, że takie gęste żele zmywają lepiej twarz niż pianka.
Cena niewielka, bo kupiłam go w promocji.

ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

miniaturki sa

miniaturki nadal sa przynajmniej w niemczech. Ja wlasnie zakupilam taka miniaturke (30 ml)i nie chce sie skonczyc. Nie mam pojecia jak go okreslic dalabym mu 3,5 gwiazdki. Mysle ze jest to jeden z lepszych produktow z tej serii ale jakos nie do konca mu ufam. Kupilam do kapletu tonik do cery wrazliwej bez alkoholu i male kremiki na noc i na dzien tez do cery wrazliwej. I niestety obudzilam sie rano z wielkim syfem na twarzy i lekko podrazniona buzka. Nie mam pojecia czyja to wina, moze toniku ktory jeszcze jeden raz uzywlam i wywalilam do kosza. Pisze ze nie ma alkoholu i faktycznie w skaldzie go nie ma ale zapach i odswiezenie jaki daje odczuwam przy tonikach w alkoholem. Kremy tez odstawilam, bo jak pisalam to nie wiem co mnie uczulilo wiec lepiej uzyc w´szystko osobno. Zel sprawuje sie nawet ladnie ale jakos zapachowo mi nie odpowiada. Seria juz w normalnych opakowaniach nie kosztuje duzo, wiec jesli ktos nie ma kasy to moze wyprobowac. Swoja droga ciekawe jak spisuje sie pianka do mycia cery wrazliwej?...

dobry

bardzo wydajny preparat, pewnie dlatego, że jest gęsty. Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry z makijażu i innych zanieszyszczeń, zmywam nim również oczy i obywa sie bez sensacji. Nieco wysusza skorę, ale w dużo mniejszym stopniu, niż inne żele tego typu. Do niedawna w Rossmanach były miniaturowe wersje tego żelu- świetne w podróż lub żeby wypróbować ten kosmetyk- ostatnio jednak mam wrażenie, ze rossman wycofał się z tych miniaturek i bardzo mi to nieodpowiada.