Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Fantastycznie wykańcza makijaż. Każda wersja kolorystyczna pudru zawiera 3 odcienie, dzięki którym można ładnie modelować wygląd twarzy. Rozświetla, matuje, sprawia, że buzia wygląda zdrowiej. Wszystko to ułatwia świetny pędzelek dołączony do puderniczki.

Oceniam na 5.00

Wspaniale uszlachetnia cerę chyba przez zastosowanie owej tajemniczo brzmiącej dla mnie technologii pryzmatycznej.Ma piękne opakowanie,które nie niszczy się w torebce(nie starł się napis firmowy-rzadkość!).

Oceniam na 4.00

Już od dawna miałam na niego chrapkę. Nie znałam jednak kosmetyków Shiseido, nie wiedziałam więc , czy warto inwestować pieniążki w ten zakup. Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii w gazetach na jego temat, wypróbowaniu go w sklepie i zaczerpnięciu porady "tutejszej" internautki, zdecydowałam sie. I nie żałuję.Mam wersję Apricot,która zawiera kolor biały, cielisty i różowy. Obecnośc tego ostatniego sprawia,że róż do policzków nie jest już potrzebny. Zazwyczaj mieszam je wszystkie naraz, by ożywic buzię, która mi bardzo po zimie zszarzała. Na twarzy wyglądabardzo subtelnie,zauważalny jest jedynie róż (kiedy sie nim bardzej podkreśli kości policzkowe).Wspaniały pędzelek i prześliczna puderniczka.