Vichy, Dercos, Shampooing Energisant with Aminexil (Szampon wzmacniający z Aminexilem (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.48/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Szampon wzmacniający włosy zawiera opatentowaną cząsteczkę Aminexil przeciw wypadaniu włosów oraz witaminy PP/B5/B6. Aminexil pomaga zapobiegać procesowi sztywnienia kolagenu, który jest przyczyną przedwczesnego starzenia korzenia włosa. Wzmacnia włosy na całej ich długości i pobudza ich wzrost. Przeciwdziała wypadaniu włosów. Stanowi idealne uzupełnienie kuracji ampułkami Dercos z Aminexilem

Skóra głowy
normalna, problemowa
do włosów wypadających
wzmacniające, oczyszczające

Prawdziwy WZMACNIAJĄCY szampon

Szampon ma postać białego płynu o średniej gęstości i delikatnym zapachu. Dobrze się spienia i jest dosyć wydajny. W moim odczuciu wyraźnie wzmacnia włosy, gdyż w początkowej fazie testowania całego zestawu używałam tylko szamponu. A że włosy myję codziennie to dosyć szybko zorientowałam się, że coraz mniej włosów zostaje po myciu pod prysznicem, wcześniej były to naprawdę znaczne ilości. Tak więc jako szampon sprawdził się świetnie-lepiej niż się spodziewałam bo zwykle od szamponów wymagam jedynie żeby oczyszczały włosy. Ten przy myciu zostawiałam na chwilę na włosach żeby dać mu dłużej podziałać. Nie powodował u mnie swędzenia skóry głowy. Z innych "szamponowych" właściwości to nie zauważyłam żeby przedłużał świeżość włosów czy odbijał je jakoś znacznie u nasady, ale włosy po nim były miękkie i jakby bardziej sprężyste.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny szampon dla zdrowszych i mocniejszych włosów

Szampon Vichy ma przyjemny zapach,dobrze się pieni,jest bardzo wydajny,butelka plastikowa,typowo apteczna,do schowania w szafce.Po użyciu szamponu włosy są wyraźnie mocniejsze,lśniące,uniesione u nasady .Moje włosy są cienkie i delikatne ale ten szampon dał radę,na pewno kupię go ponownie bo to chyba jeden z niewielu szamponów po którym moje włosy sypkie i nie straczkuja się

wzmocnienie

Szampon dobrze wzmacnia włosy,włosy zdecydowanie są mocniejsze,szampon ma lekką konsystencję,przyjemnie pachnie.Po zastosowaniu włosy mniej wypadają,jest skuteczny.Polecam ponownie kupię ten produkt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny szampon dla problematycznej skóry głowy

Szampon dobrze myje i oczyszcza włosy, nie wysuszając ich. Działając razem z pozostałymi kosmetykami z tej serii faktycznie stopniowo zmniejsza wypadanie włosów i łagodzi podrażnienia skóry głowy. Na pewno będę do niego wracać.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Szampon wzmacnia i unosi włosy

Szampon Dercos Technique od Vichy wzmocnił moje włosy, stały się lśniące i mniej łamliwe. Włosy po myciu są uniesione u nasady i lepiej się układają. Włosy przede wszystkim przestały wypadać, a cała kuracja okazała się bardzo skuteczna.

Oczyszcza i odświeża

Szampon zamknięty w dużej , wygodnej butelce. Ma gęstą formułę i świeży, przyjemny, ziołowy zapach. Jest on nieco męski ale ja lubię takie zapachy i mi bardzo przypadł do gustu. Jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni i wystarczy niewielka ilość na jednorazowe użycie. W składzie znajdziemy Aminexil, który pomaga zapobiegać wypadaniu włosów. Substancją myjącą jest SLS dlatego będzie do mocny szampon oczyszczający.

Szampon dokładnie myje i oczyszcza skórę głowy, czuć, że jest porządnie oczyszczona. Stosowałam go wraz z ampułkami i odżywką z tej serii i myślę, że takie dogłębne oczyszczenie skóry głowy jest wskazane aby szczególnie ampułki mogły lepiej zadziałać. Zapach dosyć długo utrzymuje się na włosach – szczególnie jeśli stosujemy go razem z odżywką z tej serii. Posiadam skórę głowy z tendencją do przetłuszczania się i mam wrażenie, że szampon fajnie to reguluje. Włosy są odbite u nasady, sypkie i dogłębnie oczyszczone. Myślę, że to dobre uzupełnienie całej kuracji przeciw wypadaniu włosów aczkolwiek w mojej ocenie prym w tej kwestii jeśli chodzi o skuteczność wiodą ampułki z tej serii :)

Wykorzystała: kilka próbek

Do oczyszczenia skóry głowy

Zaczne od tego że temat wypadania włosów jest bardzo złożony i szampon w tej walce może być jedynie pomocnikiem – bez właściwej diagnostyki, diety a czasami nawet lekarstwa, nawet najlepszy szampon mało może pomóc. Jeżeli chodzi o szampon Vichy Dercos mam mieszane uczucia. Butelka jest na prawdę duża i bardzo wydajna – przy właściwym spienieniu produktu mogę spokojnie używać go kilka miesięcy (mam włosy do ramion). Produkt pachnie ładnie, nie za mocno, nie zauważyłam by zapach długo utrzymywał się na włosach. Design butelki jest dosyć wyrazisty, czerwień mocno odznacza się w łazience na tle innych produktów ????
Co do samego działania produktu: mamy w nim sls, więc jest to silnie myjący szampon. Osoby z wrażliwym skalpem muszą uważać na możliwość przesuszenia skóry głowy. Przez to że jest silny ładnie domywa wszystkie stylizatory (pianki, żale, spray itp). Jeżeli chodzi o samo wzmocnienie i zachamowanie wypadaniu włósów zależy jak na to popatrzymy: szampon jak najbardziej sprawdzi się w swojej roli jeżeli wykorzystamy go do przygotowania (czyt umycia) głowy przed zastosowaniem ampułek z serii Dercos, które realnie zawierają w sobie składniki które wpływają na wypadnie włosów. Stosowany w pojedynkę myśle że nie będzie miał większego wpływu na włosy.

Polecam !

Świetny szampon który dobrze nawilża włosy i nie podrażnia skóry głowy. Włosy stają się mocniejsze i mniej wypadają. Poza tym szampon jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarczy do umycia.

Bardzo dobry Szampon

Vichy dercos to mój ulubiony szampon. Bardzo fajny produkt , który zapobiega wypadaniu włosów. Często po niego wracam. Moje włosy stały się mocniejsze i zdrowsze nawilzone. Jeste bardzo zadowolona .Bardzo polecam szampon Vichy!!!

Polecam!

Szampon Dercos od Vichy spełnił moje oczekiwania! Dobrze się pieni i niewielka ilość wystarczy do umycia głowy przez co jest bardzo wydajny.
Dobrze unosi włosy u nasady, skóra głowy nie była podrażniona.
Super produkt, szczególnie w komplecie z odżywką i ampułkami!

Mega szampon!

Szampon Dercos ma klasyczne opakowanie i jest dość gęsty przez co wydajny. Włosy po nim mam bardzo puszyste i odbite od nasady, co przy moich zakolach poprawia wizualny efekt :D Szampon ma ładny zapach.
Kiedy odwiedza mnie dziewczyna często go podbiera razem z odżywką. Jej włosy po tych kosmetykach naprawdę dobrze się prezentują.

Hamuje wypadanie włosów

Zestaw kosmetyków przeciw wypadaniu włosów z linii Dercos od Vichy otrzymałem do testów jako jeden z ambasadorów Wizaż. Musze powiedzieć, że linia sprawdziła się doskonale.
Jest bardzo wydajny, zapach taki neutralny dla mnie słabo wyczuwalny, dobrze się pieni.
Z racji tego, że mam krótkie i nieprzetłuszczające się włosy używałem zestawu mniej więcej co 3 dni.
Włosy są mocne, grubsze, zdrowe i nie wypadają. Fakt pierwsze rezultaty zauważyłem po ok 2 tyg ale też nie myłem włosów tak często.