IsaDora, Build-up Extra Volume Mascara (tusz pogrubiający) (stara wersja)

IsaDora, Build-up Extra Volume Mascara (tusz pogrubiający) (stara wersja)

Intensywnie pogrubia, podkreśla i wydłuża rzęsy.
Szczoteczka o nieregularnych włoskach zapewnia idealne nałożenie tuszu na pojedyncze rzęsy.
Tusz rozpuszczalny w wodzie, ale odporny na działanie wilgoci. Błyskawicznie wysycha na rzęsach i długo utrzymuje się bez rozmazywania czy osypywania. Pantenol - nawilża i odżywia rzęsy;
Odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach.
Antystatyczna szczoteczka nie przyciąga kurzu i innych drobnych zanieczyszczeń.
Dostępna aż w sześciu kolorach.

Fatalny tusz

Pomijając efekt, jaki ten tusz daje na rzęsach, jestem w stanie wymienić wyłącznie jego wady. Po pierwsze skleja rzęsy, po drugie rozmazuje się i kruszy, dając po jakimś czasie naprawdę nieestetyczny efekt. I ostatnia wada - cena tuszu, którego jakość pozwala mi postawić go na półce obok produktów w okolicach 10zł.

marze się

rzęsy pomalowane tym tuszem rzeczywiście wyglądają świetnie, są pogrubione i podkręcone i kruczoczarne. Co do właściwości odżywczych- takowych brak.
OGROMNYM minusem jest to, że strasznie się marze, przy tłustej skórze nie ma szans na przetrwanie w nienaruszonym stanie. Gdyby nie to, na pewno były godny polecenia

za drogi, a przeciętny

Tusz do rzęs nie jest moim najważniejszym kosmetykiem, dlatego wypróbowałam w życiu niewiele. Jeden z nich był o wiele tańszy (Margaret Astor, zwyczajny nie wodoodporny), a nie zostawiał pod okiem śladów, jak ten IsaDory. Owszem, Build-up Extra Volume pogrubiał mi rzęsy aż po końcówki, dzięki czemu były też optycznie dłuższe, ale dość trudno się nakładał (szybko schnie) i sklejał rzesy; trzeba się było napracować nad ich rozczesaniem bez wykruszenia mascary. Najgorsze było to, że oczy po nim trochę piekły; a oczy mam w kontaktach.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

taki sobie

Kupiłam bo poczytałam opinie o nowej wersji.Skusiłam się i żałuję.Mimo,że zakupiony na allegro to mini wszystko szkoda mi tych prawie 30 zł.Tusz jest trudny do zmycia i osypuje się.

Zawiodłam się bo myślałam,że Isadora ma dobre kosmetyki.Ja jednak wolę tańszy, który jest lepszy:)

Gwarancja rozmazanych oczu !!!

Tusz ładnie się rozprowadza i nie skleja ale cóż z tego skoro po kilku godzinach rozmazuje się pod oczami tworząc szpecące cienie. Zdecydowanie nie polecam !!!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

w tej cenie można kupić lepszy

Tusz napewno nie pogrubia rzęs,dobrze je wydłuża,ma czarny błyszczący kolor.Wadą jest długie schnięcie,rzęsy są jakby plastyczne podatne na zniekształcenie i najważniejsze mała kropelka deszczu lub łza skleja rzęsy i rozmazuje tusz

Używam tego produktu od:pierwsze

pięknie wydłuża rzęsy :D

Rozczarowana tzw wyższą półką powróciłam do tuszy w normalnych cenach, bo tak czy siak tusz dłużej niż 2m-ce nie pociągnie. Na początku byłam załamana tą maskarą i znowu myślałam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto, ale myliłam się bardzo, bo ten tusz im starszy tym lepszy :) . Początkowo bardzo sklejał i obciążał rzęsy teraz idealnie je rozdziela pięknie wydłuża :)
Wreszcie odzyskałam swoje zalotne spojrzenie :rolleyes: Trochę rozczarowało mnie to, że tusz zamiast obiecanego pogrubienia rzęs wydłuża je, ale w sumie tylko głupek uskarżałby się na długie rzęsy :D
Duży plus za ładną, nasyconą czerń.
Operowanie szczoteczką na początku sprawiało mi małe problemy, ale szybko przyzwyczaiłam sie do jej rozmiarów.

Używam tego produktu od: kilka tyg

sweeeedzi:/

pierwsze wrazenie-super.w miare przystepna cena,jakos w porzadku.ladnie rozdzielone rzesy,czern w sam raz.ogolnie niezle.po ok.miesiacu...trudnosc w precyzyjnym wytuszowaniu,osypywanie i co najgorsze,uczulil mnie:(nosze soczewki,wiec sprawa stala sie na tyle denerwujaca,ze ten tusz odpada.grrrr...zlosci.te4 trzy gwiazdki za to,ze przeciez moglo byc jeszcze gorzej i dobrze wspominam poczatek uzywania tego produktu:)
odradzam

Używam tego produktu od:2,5 msc.

ROZCZAROWANIE

Zachęcona przez sprzedawcę nabyłam ten tusz....pierwsze wrażenie baaaardzo pozytywne, zarówno moje jak i koleżanki która wypróbowała, rzęsy rozdzielone, nie sklejone.....ale wraz z upływem czasu tusz zaczął się osypywać, rozmazywać (tzw. "panda" pod okiem), również efekt rozdzielania rzęs nie jest już taki zachwycający jak przy pierwszym użyciu, być może to wina naturalnego zabrudzenia szczoteczki! Ogólnie nie polecam, więcej nie kupię!

Używam tego produktu od:paru miesięcy

JESTEM NA NIE

Tusz przede wszystkim osypuje się, rozmazuje - jest nietrwały. Ani nie pogrubia, ani nie wydłuża - aby uzyskać taki efekt owszem trzeba się napracować, ale to można uczynić z każdym tuszem, nawet tym bez opisu wydłuża i pogrubia.

Dodatkowy minus i to ogromny, co decyduje o negatywnej ocenie. Nie jest to produkt dla alergików. Wprost przeciwnie, oczy łzawiły i piekły mnie po nim jak nigdy.

NIE POLECAM :/

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

kiedyś mój ukochany

Obecnie używam czwartego już opakowania tego tuszu musiałam się sporo namęczyć aby kupić jeszcze jego starą wersję. Tusz sam w sobie nie jest zły po prostu trzeba wiedzieć jak go używać ja mam na to swój sposób po zakupie otwieram opakowanie i odkładam na dno kosmetyczki od czasu do czasu pomaluję się nim stwierdzając, że jest beznadziejny a jego świetność przychodzi po 2-3 miesiącach leżakowania i przeschnięcia wtedy przez kolejne dwa miesiące codziennego użytkowania mogę cieszyć się bajecznymi rzęsami:) to sprawdzony sposób i naprawdę działa:)trochę się kruszy więc trzeba mieć przy sobie lusterko żeby kontrolować czarne okruszki ale efekt jest powalający genialnie pogrubione i wydłużone rzęsy. Daję trzy gwiazdki bo takie gimnastykowanie nie jest przyjemne a w czasie jego "leżakowania" trzeba kupić kolejny tusz.

Używam tego produktu od:trzech lat

OK

Dla mnie b. dobry, rzeczywiście pogrubiającego szału nie ma, ALE ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Raczej nie skleja. Bardzo wygodna szczoteczka. W ogóle nie ma zapachu. Polecam ;]

Ilość zużytych opakowań: o,9